Отговори
# 270
  • Мнения: 123
кубче лед сутрин на лицето - домашен вариант на т. нар. мезотерапия ако не се лъжа.
според майка ми ако се прави редовно почти няма да има бръчки

...според мен също  Simple Smile
това е единствения "грим", който ползвам, дори с леко подобрение - вместо кубче лед, кубче замразен билков чай (липа или лайка), прекрасно е и за очите ми, тъй като ходя с лещи и те, милите, са доста изморени  Rolling Eyes
..и, да, на 31 съм почти и нямам бръчки
Всеки ден ли ползваш леда? А от кога започна да го ползваш, в смисъл от колко време го ползваш за да си стигнала до този резултат?

# 271
  • Габрово
  • Мнения: 366
  bouquet побут.

# 272
  • Мнения: 437
кубче лед сутрин на лицето - домашен вариант на т. нар. мезотерапия ако не се лъжа.
според майка ми ако се прави редовно почти няма да има бръчки

...според мен също  Simple Smile
това е единствения "грим", който ползвам, дори с леко подобрение - вместо кубче лед, кубче замразен билков чай (липа или лайка), прекрасно е и за очите ми, тъй като ходя с лещи и те, милите, са доста изморени  Rolling Eyes
..и, да, на 31 съм почти и нямам бръчки
Всеки ден ли ползваш леда? А от кога започна да го ползваш, в смисъл от колко време го ползваш за да си стигнала до този резултат?

Аз да си призная, откакто прочетох, почти всяка сутрин се събуждам с кубче лед Simple Smile Не знам за ефекта, по съществуващите бръчици няма да ги "изтрие", ама поне да попречи да се образуват нови...

# 273
  • Мнения: X
Кои са обичайните грешки при спортуване 

 
Да се спортува не е кой знае колко сложно, но много лесно се допускат грешки. Често пъти допусканите грешки са поради липсата на подходяща техника на трениране или просто поради бързане, за да се приключи с тренировката. Независимо от причината за тези грешки, те могат да доведат до контузии или в най-добрия случай до непродуктивност за вашите цели.

    Разбира се, важно е да знаете точно какво да направите, за да бъдете здрави и да постигнете своите фитнес цели,  но също така е решаващо да разберете какво не трябва да се прави. Така че обърнете внимание на следните често допускани грешки и на това как да ги избегнете. Тези съвети ще ви помогнат да се уверите, че времето ви за тренировка е ефективно и ще помогнат за предпазването ви от контузии.

   ПРЕКАЛЕНО МНОГО,ТВЪРДЕ СКОРО. Много начинаещи се опитват да отслабнат или да натрупат маса прекалено бързо, или опитват програми с упражнения, които са твърде трудни за тяхното фитнес ниво.Уверете се, че започвате с програма, която е съобразена с вашата физика.

  ПРАЗНИ НАДЕЖДИ. Независимо в какво различните реклами ви карат да вярвате, нереалистично е да си мислите, че може да отслабнете с 15 килограма за 30 дни или че ще имате холивудски коремни мускули, ако просто се упражнявате 10 минути на ден.Добре е да си поставяте цели, но гледайте да не са твърде крайни и разберете, че е хубаво периодично да ги преосмисляте.

   ИЗБЯГВАНЕ СЪВЕТИТЕ НА ЕКСПЕРТА. Препоръчително е винаги да се консултирате с вашия лекар преди да започнете програма с упражнения.Работата с фитнес инструктор е също добра идея, така че ще можете да усвоите подходящата техника,най-новата фитнес информация и да се научите как да се предпазвате от контузии.

   ПРЕТОВАРВАНЕ. Ако започнете да се чувствате претрупани, да пренебрегвате дневните си задължения с цел трениране, или ако започвате да се контузвате често, това може да се дължи на твърде честите тренировки.Осъзнайте важността на това да има баланс и „повече” не винаги означава „по-добре”. Помислете за намаляване честотата на вашите тренировки или интензитета на някои от тях и предвидете периодични почивки за няколко дни в седмицата.
   НЕПРАВИЛНО ДИШАНЕ. Със сигурност дишането е несъзнателна функция на човешкия организъм; нещо, което по-голямата част от хората пренебрегват.Но правилното дишане по време на тренировка е много важно.Неправилното дишане може да доведе до липса на кислород и прималяване.Когато тренирате, проверявайте дишането си – да не е твърде плитко, - и се опитвайте да вдишвате през носа и да издишвате през устата.

   ИЗБОР НА НЕПОДХОДЯЩИ ТЕЖЕСТИ. Изборът на подходяща тежест, когато се тренира за сила, е по-примамлив, отколкото звучи.Вдигане на тежести, които са твърде тежки за вас може да доведе до неправилно оформяне и най-вече до контузии.Ако използвате тежести, които са твърде леки, тренировката става неефективна.Ако е възможно, се консултирайте с фитнес инструктор , за да определите правилната тежест за вашата физика и цели.Един инструктор може също така да ви помогне да изработите план за безопасно и постепенно увеличаване на големината на тежестите.

    ЛИПСА НА ВОДА. Пиенето на достатъчно вода дневно е важно.Когато тренирате, трябва да консумирате дори повече вода.Трябва да пиете по ½ литър на всеки час, когато тренирате.В допълнение, опитвайте се да консумирате 1-2 чаши вода половин час преди тренировката.

    ТВЪРДЕ МАЛКО ХРАНА. Не, това не е грешка.Недояждането може да бъде пагубно така, както преяждането.Когато организмът не получава системно храна, той преминава в режим на глад.Храненето в малки количества по 5-6 пъти на ден поддържа метаболизма в добра форма.Просто внимавайте с големината на порциите.

   РАЗМОТАВАНЕ ВМЕСТО ТРЕНИРОВКА. Само появата ви във фитнес залата няма да ви помогне да подобрите формата си.Разговорите, докато вдигате тежести, няма да ви изградят мускулите.Важно е да сте доволни от тренировката, но се стремете вниманието ви да остане фокусирано върху физическата активност.

   СПРАВЯНЕ С ТЕГЛОТО
. Ако сте сигурни, че кантарът не лъже, помислете по въпроса. Много професионални атлети биха били смятани за дебели, ако се имаше в предвид само собственото им тегло.Обърнете внимание на по-важното – контролирайте процента телесни мазнини във вашия организъм (ако е възможно).Също така, не забравяйте колко е важно човек да е в добро физическо и умствено здраве.

Източник: fema-bg.com

 

 

# 274
# 275
Прочетох всичко с удоволствие.Темата ми харесва и ще я следя с интерес! Браво!Ще се опитам и аз да ви бъда полезна! Hug Hug Hug

# 276
Zdraveite momi4eta!Tvardo zastavam zad tova 4e 4ovek triabva da se stremi da izglejda dobre ne samo na van no i u doma ! newsm10tova vaji s palna sila kakto za jeni taka i za maje.Ne moga da tvardia koe parvo me e vpe4etlilo u sapruga mi vansho ili vatreshno izla4vane,no sas sigurnost i na dvamata ni e po priatno kogato drugia se griji za sebe si smile3503.Za da se 4ustvam dobre parvo pravilo domat mi da e 4ist,v protiven slu4ai kakvoto i da obleka ,pri4eska grim belio i pro4ie se 4ustvam otblaskvashta .moje da vi se stori strano no pri men e taka. Pozdraviavam vi i blagodaria sas sigurnost shte probvam dosta ot neshtata koito napisali. smile3501

# 277
  • Мнения: 463
Страхотна тема Simple Smile Направо ми стана любима.Утайката от кафе и аз ползвам-това е най добрия срещан от мен ексфолиант.За пръстена още не съм но се амбицирах.Също съм много доволна от тривитаминолената маска.Постигнах страхотни резултати и красива коса вече с дължина.Винаги съм искала дълга красива коса.Всъщност косата е много важна тя дава 80% от красотата на лицето...
Ева Лонгордия ми е идеала за жена ,толкова секси,красива,непринудена и със страхотно тяло...
Анцунзите на Victoria Sicreds си мислех да си ги поръчам и аз.Някой знае ли къде мога да намеря анцунга от клипа на Малина и Азис не съм го срещала до сега в БГ?

# 278
  • Мнения: 1 236
Само да попитам пръстена задължително ли трябва да е златен?Сега мисля да си правя парна баня,а имам под ръка единствено сребърна халка?

# 279
  • Мнения: X
Само да попитам пръстена задължително ли трябва да е златен?Сега мисля да си правя парна баня,а имам под ръка единствено сребърна халка?
Ами, пробвай и кажи дали е имало ефект Peace
Трябва ти тънък(не задължително тесен) пръстен, за да имаш по- остро ръбче Simple Smile

# 280
  • Мнения: 1 236
То4но такъв е,с много остро ръб4е!Мерси Зизи,както винаги пак си насреща!  bouquet

# 281
  • Мнения: 326

За да се задържи един брак или  човек на  който държиш ,трябва да се полагат усилия- включително и за външния вид.Неможе да решиш ,че вече ти е вързан в кърпа и да спреш да се грижиш за себе си,разчитайки само на вътрешната красота.
Първо го правиш заради някого, а постепенно свикваш да го правиш винаги.От хубаво  момиче се превръщаш във винаги добре изглеждаща и поддържана жена.За себе си,за приятелките си,за децата си...Уважавайки себе си-показваш уважение към другите.
Винаги съм се възхищавала на жени при които личи ,че се грижат за себе си - независимо на каква възраст са.

Браво. Точно така е. Споделам на 100%  newsm10 newsm10 newsm10

# 282
  • Мнения: 3 830
Супер тема! Ще следя:)

# 283
  • Мнения: 302
Смятам, че една жена колкото и заета да е винаги трябва да съумява да намира време за себе си. Тъй като аз не съм омъжена, нямам дете и човек до себе си, намирам достатъчно и предостатъчно време за външния си вид и вярвам, че някой ден когато ще раполагам с доста по малко време, ще успявам да полагам грижи за себе си. Страшно много се радвам на мамите, които въпреки, че времето има доста често се оказва кът, успяват да отделят такова за да се поддържат   bouquet

# 284
  • Мнения: 4 770
  Здравейте на всички дами, които се грижат за външния си вид!
  Искам да попитам за маската с хума и кисело мляко - сега съм с такава на лицето, шията и деколтето, но може ли да се използва и за косата?...  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт