капсули Polygynax

  • 124 570
  • 106
  •   1
Отговори
# 60
Здравейте, току що приключих лечение с Полижинакс - имам раничка и трябваше да се дезинфектира. Лечението беше 6-дневно. На четвъртият ден ми дойде цикъла, но по указания от листовката не прекъснах лечението. Това вредно ли е според вас (освен, че беше крайно неприятно..)?
Забелязах и следният страничен ефект - на места ми се образуваха подкожни бучици (по лицето на две места), които приличат на подкожни мастни бучки и болят. Ден след приключване на лечението, т.е днес, започнаха да изчезват...Някой имал ли е подобни наблюдения по време на употребата на Полижинакс?
В понеделник съм на лекар и ще му задам въпросите си, за съжаление дотогава ще трябва да изчакам, тъй като съм в цикъл.
Благодаря на всички, които пишат тук - наистина обмяната на опит е незаменима!

Поздрави: Лори

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Ох и на мен ми дойде и сега не трябва а прекъсвам така ли ? Simple Smile

# 62
Капсулите Polygynax  се поставят във влагалището вечер, удряш си едно душче, за препоръчване ползвай Triclobacter, защото интимните сапуни могат да раздразнят и без това деликатната в момента среда. Лягаш и поставяш свещичката колкото можеш по навътре във влагалището, без разбира се за тази цел да си причиняваш болко или дискомфорт. Нормално е на сутринта като станеш да усетиш неудобство...тя свещичката трябва да изтече, а не да остане в теб...така че не се притеснявай...Можеш да използваш ежедневни превръзки...които да смениш няколко пъти до обяд, за да избегнеш неприятното чувство на "мокрост".

# 63
da,normalno e da izte4e,za6toto e 4ujdo tqlo,zatova se slaga ve4er.Taka e po prakti4no.Slaga6 ejednevnata prevryzka i napyhva6,na sutrinta tekva,tr da go iz4aka6,1 banq i si 6.

# 64
Момичета, искам да ви се оплача... Първоначално си открих трихомоназа, излекувах я, но се оказа, че имам и гарднела, излекувах я и нея, и срещу гъбички се лекувах.. Като отидох на контролен преглед за пореден път, гинеколожката каза, че според нея не съм се изчистила. Изписа ми полижинакс и низорал (за преди менструацията), но все пак ми пусна и микробиология. Тя показаха, че вече няма нищо, но аз все пак си имах леко течение. Сега, месец и половина след тези резултати, течението отново се засилва... Чудя се какво да правя, не ми се ходи отново по лекари... писна ми вече  Cry На какво се дължи това според вас...? Мисля си да го приложа това с низорала и полижинакса и след това да ходя пак                                                                                                                                                                                                                 да видя какво е положението. Ще има ли голяма разлика, ако това го направя не преди менструация според вас? Защото не ми се проточват пак нещата...  Confused

# 65
az sam gi polzvala i da vi kaja 4esno neznam kakvo stana nqma efekt no sega pak mislq da gi vzema i da probvam pak samo 4e ako nqkoi znae moje li da se vzeme bez lekarsko predpisanie sled kato e antibiotik?Nqkoi ako znae ne6to za bqlo te4enie da mi pi6e molq? Praynig

# 66
  • Мнения: 822
az sam gi polzvala i da vi kaja 4esno neznam kakvo stana nqma efekt no sega pak mislq da gi vzema i da probvam pak samo 4e ako nqkoi znae moje li da se vzeme bez lekarsko predpisanie sled kato e antibiotik?Nqkoi ako znae ne6to za bqlo te4enie da mi pi6e molq? Praynig
Кое дали може да се вземе без рецепта?Ако питаш за Polygynax,да може.

# 67
  • Мнения: 372
От всичко, което съм взимала за течения и гъбички, от Полиджинакс съм най-доволна. Помага веднага, но е добре курс 10 дни.

# 68
здравейте!
от доста време имах течение и все ще ходя на лекар и все не отивам... най-накрая се наканих и за нещастие - хронично... гъбички и раничка накуп! резултат от цитонамазка - PAP||В . След лечението (беше макмирор глобули и гино певарил + хапчета за пиене) отидох на контролен преглед.... сега ми изписа полижинакс 6 ваг. табл. и далацин крем. а течението все си тече... дано сега поне мине. а не трябваше ли поне да направим микробиологично изследване, не знам, не разбирам. обаче ми писна, вярвайте ми. имах гъбички преди години и бяхме го стопирали и сега направо подивявам. оттърване няма!  #2gunfire #Cussing out #2gunfire

# 69
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Хубава работа, всичкото това лечение и антибиотичен крем без микробиологично изследване ли ти го предписаха? Ако е така аз бих се консултирала с друг л-р и на всяка цена секрет за изследване преди лечението.

# 70
Здравейте! Вчера бях на лекар,утре ми излизат резултатите. Изписа ми Polygynax и хапчета Fungulon. Обаче не ми направи микробиология, а само цитонамазка и аз я питах за микробиологията,тя ми отговори,че за сега само цитонамазката било по-добре да се направи,защото щяла да покаже (до колкото си спомням) ако имало нещо ?  
Не успях да я разбера? Нали микробиологията показва от какво се е получила инфекция или няква болест, или аз съм в грешка?

# 71
  • Мнения: 2 603
Здравейте! Вчера бях на лекар,утре ми излизат резултатите. Изписа ми Polygynax и хапчета Fungulon. Обаче не ми направи микробиология, а само цитонамазка и аз я питах за микробиологията,тя ми отговори,че за сега само цитонамазката било по-добре да се направи,защото щяла да покаже (до колкото си спомням) ако имало нещо ?  
Не успях да я разбера? Нали микробиологията показва от какво се е получила инфекция или няква болест, или аз съм в грешка?

Аз имам абсолютно същото предписано лечение за гъбички.

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 214
Явно това е стандартното лечение, което се предписва  Grinning  И моето беше с  Polygynax и  Fungulon.

# 73
  • Мнения: X
здравейте да чукна на дърво до скоро аз лично нямах такъв проблем. и сега нямам течение,само от времем на време дразнене и лек сърбеж. значи през първите дни на януари пих антибиотик 3 дена, малко след това се появи това дразнене.доктора каза да взема  гинодактарин .наистина след тях нямах пробем цял месец и сега от 2 дена имам отново същите гадни чувства.течение нямам.дайте ми съвет какво да правя,? сега просто нямам възможност да отида на аг, пък и чакам цикъл до една седмица.

# 74
  • Мнения: 4
(аз съм кри)  Grinning
Tusana, преди време сестра ми беше така и си купи от аптеката едно нещо,ама не си спомням как се казваше  newsm78? То се слага във влагалището и се натиска и там му излиза съдържанието. и и помогна, обаче не си спомням как се казваше?ще питам и ще ти кажа.

А аз имам един въпрос.: Вчера ми излязоха резултатите от цитонамазката и нищо ми нямало,ама на тва изследване нищо и не пише,пише гъбите какви са (кандида) и някви неща дето вобще не мога да разчета, не пише коя гр. съм... А като я питах дали приятеля ми трябва да пие и той някакви неща тя ми каза не...? Thinking и ся кво аз да се лекувам,а той не и после всичко наново.....

Общи условия

Активация на акаунт