ПОМОЩ-Ревматоиден артрит в много ранна възраст

  • 380 283
  • 1 509
  •   1
Отговори
# 1 155
  • Мнения: 49
Да 1200 лв.

# 1 156
благодаря за отговора ти Wink е значи има шанс след 100 години да е безплатна де Simple Smile приятен ден на всички

# 1 157
  • София
  • Мнения: 864
Привет,
споделете как се чувствате сега в това дъждовно и влажно време? аз съм направо като инвалид:(

при мене нямам никакво подобрение въпреки лекарствата. от около 2 месеца и нещо съм на Салофалк и Аркоксия. но нищо. глезенът и коляното са ми толкова подути че направо не е истина. правих многократно изследвания Суе, Црп, Рф..., унг. аг, снимки. ехографи. утаиката и црпто са високи, има явно някакво възпаление но не можем да го открием, дайте идея какво оше да изследвам. ще откача вече.по цял ден се превивам от болки или вися из болниците и нищо.помагайте ако имате идея къде грешиме в лечението.

ходих до урвич. въпреки подутите ми стави ме оставиха за прием в болницата чак в края на месеца.....

# 1 158
zdravei Bunnie pri4ina za tvoeto vazpalenie moje da e i nqkoi zab s karies ili prosto razvalen moje da se posavetva6 sas stomatolog.priqten den

# 1 159
  • Мнения: 4
здрасти на всички.От Казанлък сам на 30години.преди 2месеца ми отече глезена и почнах да ходя по доктори направиха ми изследвания всичките бяха добре освен АST над 200 и ме пратиха на ревматолог в Ст.Загора лекаркато ми пусна  1  изследване  Валер-Роз и се оказа положително и веднага ми сложи диагноза серопозитивен ревматоиден артрит изписа ми диклофенак Дуо,Резохин,Метилпреднизолон започнах да ги пия 15 дни нямах проблеми но сега пак ми отече моля даите ми повече информация за заболяването ми

# 1 160
  • София
  • Мнения: 864
kratrin, имам такива зъби че чак да ми завидиш- нито една пломба, нито един кариес, нямам никакви оплаквания или клинична картина за нещо и въпреки това ще направя една консултация със зъболекар. де да знам и аз. иначе и аз май ще минавам на Хумира. дано наистина поне тя ми помогне т.като това което съм пила до сега не даде резултат. а колко кортикостероиди ми наблъскаха....

pepita 79 - AST доколкото знам е стрептококи в кръвта. ако наистина това е причината за отоците ти то ще е супер. просто тр да попиеш известно време антибиотици /май пеницилин използват сега/ или да си намериш добър лекар хомеопат. от опит мога да кажа че при мене имаше страхотен ефект с хомеопатия срещу стрептококите ама май се оказа че не са те причината за възпаленията:(.. Успех!

# 1 161
  • Мнения: 67
 Здравей, Swityy
Аз съм на Арава от година и половина.
За да не повтарям много от нещата които съм писала в този форум прочети постингите ми.
Но съм в идеално състояние.
Пиши ако има имаш въпроси.

# 1 162
Bunnie radvam se 4e ima6 zdravi zabi ,za6toto moite ot hap4etata koito piq za artrita stanaha na ni6to Cry 4upqt az gi pravq i te pak se 4upqt,abe gadna rabota....a kolko do humira ako se nalaga i ima6 nyjnite sredstva q zapo4vai kolkoto po skoro tolkova po dobre...i na men daktora mi q predloji no na tozi etap nqmam finansova vazmojnost Sad jiveem v egati i skapanata darjava

# 1 163
  • София
  • Мнения: 864
ехо, къде са вси4ки, защо не пишете как сте,има ли подобрение?

# 1 164
zdraveite pak sam az :roll:Bunnie az ot izvestno vreme sam mnogo zle Cry ne  mi pomagat hap4etata koito piq,sutrin imam skovanost prez no6ta silni bolki i ni6ti4ko ne pomaga Cry neznam ve4e kade da ida i kvo da napravq Cry=..vie kakvi hap4eta piete za yspokoenie na bolkite?jivee mi se a ne moga

# 1 165
  • София
  • Мнения: 864
привет,
аз пък искам да питам някой дали е пил САЛОФАЛК. на мене това са изписали и го взимам вече 2 месеца ама нищо. а сега какав оток имам на глезена..бедна ви е фантазията. преди пиех за кратко МЕТОТРЕКСАТ но веднага ми оказа влияние на черният дроб и го спрях. сегас ме агитират за хУМИРА амач те пак увреждали детеродните органи. на кого да вярвам и с какво да се лекувам???

кратрин ти имаш ли отоци или само болки. каде те боли точно?мене ме болят ръце, крака, колена, китка, рамо....

# 1 166
zdr Bunnie da imam otoci no te sa samo v kolenete ina4e bolkite sa navsqkade kolena,glezeni,kitki,ramo Cry 4etah v neta 4e zeleniq 4ai pomagal pri bolki ot ra.kypix si go i neznam imam li podobrenie ili az si vnu6avam no kogato go piq se 4uvstvam bodra i bez bolki Sunglasses

# 1 167
  • Мнения: 49
привет,
аз пък искам да питам някой дали е пил САЛОФАЛК. на мене това са изписали и го взимам вече 2 месеца ама нищо. а сега какав оток имам на глезена..бедна ви е фантазията. преди пиех за кратко МЕТОТРЕКСАТ но веднага ми оказа влияние на черният дроб и го спрях. сегас ме агитират за хУМИРА амач те пак увреждали детеродните органи. на кого да вярвам и с какво да се лекувам???

кратрин ти имаш ли отоци или само болки. каде те боли точно?мене ме болят ръце, крака, колена, китка, рамо....
Не е верно, че уврежда детеродните органи!Просто не се препоръчва зачеването по време на лечение с Хумира.След спиране на лечението може да си направиш бебе.

# 1 168
zdraveite pak sam az nqkoi moje li da me posavetva kakvo da piq sutrin za skovanostta :cry:napravo e ujasno...i pri lekarq mi da ida toi kazva 4e edinstveno humira moje da pomogne ina4e piq sto vida lekarstva  i ni6to ve4e ne pomaga Cry

# 1 169
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 243
Кратрин, отиди при ревматолог на "Урвич" 13 в София. Там специалистите са добри. Има и във Военно-медицинска академия.

Общи условия

Активация на акаунт