Какво мислите за Азис?

  • 4 003
  • 104
  •   1
Отговори
# 60
Сори, мамички, ама от дебели и нагли травестити ми се повръща... колкото и да ни ги натрапват като значими, талантливи и модни по ТВ-то

Аз лично смятам, че е вреден.  (без да се обиждат чалгаджийките.... нищо лично)
Отличен пример затова, докъде може да се изкачи един бездарен извратеняк благодарение на медийна реклама.

Да харесваш Азис - това не е въпрос на вкус..... това е ДИАГНОЗА.

 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 61
  • Мнения: 1 080
jane_f - Хайде сега ,като е обратен да му се възхищаваме .Пък и глас да има на мен ми се струва ,че вие също като колежката му Софи Маринова .
http://azisfens.hit.bg/phgal.html без думи..

# 62
 Самият факт, че го обсъждаме пак работи за него... затова - продължавайте без мен..

баба ви.

# 63
  • Мнения: 2 821
Мисля, че се изчерпа вече и затова влиза във Випа...

# 64
  • София
  • Мнения: 3 099
Мисля, че се изчерпа вече и затова влиза във Випа...

Ами, изчерпал се! Не сме видели консумирането на "брака" му....

# 65
  • Мнения: 2 821
Мисля, че се изчерпа вече и затова влиза във Випа...

Ами, изчерпал се! Не сме видели консумирането на "брака" му....

hahaha...сексът в къщата няма да е мираж...
 Sickкато си помисля само..тъкмо ще се даде отговор на съседната тема..дали е гей..

# 66
  • Мнения: 686
В интерес на истината личните ми впечатления от него са по-добри от, да ги нарека, медийните. Вчера например яко ме издразни с това "аз съм най-влиятелната личност в тази страна"... Все пак!  Stop

# 67
  • Мнения: 397
Наистина е кулминация на родната простотия!!! Какво да мисля за него - гнусен педерас!

# 68
  • Мнения: 394
Той за едно е прав -: В БЪЛГАРИЯ ЧОВЕК АКО НЕ СЕ НАПРАВИ НА ЕНТЕРЕСЕН СИ ОСТАВА НЕЗАБЕЛЕЖИМ!!! ,прав си е човека в нашата страна трябва маймуна да станеш за да си важна клечка,кой го забеляза като написа първия си албум с народни песни?,а има си глас ,че е дебел - дебел си е, обича да похапва, но има и по дебели! А че е циганин че то вече българи неостанаха, скоро няма да се учудя ако нашата страна вместо българия нестане - цингомания, главното е че с ум постигна всичко това а не като повечето от неговата раса с кражби и така нататък.

Последна редакция: пт, 13 апр 2007, 00:18 от neonkaa

# 69
  • Мнения: 686
Добре, сега Азис е аут, гледахме го известно време...Аз затова исках да пусна темата преди предаването. За да разберем дали се е променило отношението ни и как след предаването  Grinning
Хайде, вие сте  Heart Eyes

# 70
Преди  Брадъра - Азис пее много хубаво.
След Брадъра - Азис пее много хубаво, адски забавен шантав човешки индивид с неустановена полова ориентация. Забавен! И симпатичен. Не се знае кога се преструва и кога е искрен. Май докато се преструва е искрен, а докато е искрен се преструва. Играе си постоянно на всякакви игрички, не му е скучно никога. Забавлява се еднакво от мисълта, че се чувства щастлив и от мисълта, че е нещастен. Странна птица, ама шарена.

# 71
Много забавен и симпатичен.....пу, да не му й уроки   smile3522

Качествата, които забелязах са....много артистичен, чувствителен, добронамерен, хитричък, с чудесно чувство за хумор, с ненатрапващо се, но властно присъствие, малко ленивичък( освен когато има музика), уравновесена психика, въпреки някои сълзливи пристъпи: ярка индивидуалност. Въобще не ме интересува сексуалната му ориентация, за това не ми е бил интересен до сега, понеже само на нея се наблягаше.
Чакам момента да я спира тази чалга и да запее нещо английско:) Чувала съм го как пее песен на Stevie Wonder - ами звучи по-добре от оригинала. Айде да го правиме MTV звезда.  sunПоздравявам го за чудесното представяне във Вип Брадър, препоръчвам му да не слага пак тази маска на лицето си , която е явно от страх от непознати хора(поне аз така си го обяснявам) и да тренира поне по половин час на ден.  newsm39

Последна редакция: сб, 14 апр 2007, 04:21 от Siluet

# 72
  • Мнения: 78
На мен също ми се промени мнението за него...не че преди съм имала такова. Знаех, че има един Азис, който е скандален и пее чалга. Сега видях сърдечен и добър човек, голям актьор, страхотен глас, доста по-мъдър от някой други  хора в къщата. Ами какво да кажа...след като това е начинът да си интересен и популярен, нека да прави каквото си иска.

# 73
  • Мнения: 534
Очарована съм  Flutter
честно казано мислех,че е тъп,но го гледах
и видях,че е много земен,открит и забавен човек  Peace
Радавам се,че успявам да го гледам,от време на време,защото
наистина много ме радва  Hug

# 74
  • София
  • Мнения: 3 423
Мнението ми за Азис се промени ДРАМАТИЧНО след ВИП-Брадър.
Не съм чалгаджийка и не съм се интересувала преди това нито от него, нито от някоя от колежките/колегите му.
Но след предаването съм меко казано очарована!
Същото се отнася и за Венетка- драматична промяна, образа на "семейна жена, с висока ерудиция, класа, финес и две висши образования" се срина до едно дребно, злобно, съскащо, алчно, завистливо и пълно с амбиции и комплекси съселче.
Маги Желязкова също ме очарова!

Общи условия

Активация на акаунт