Давате ли на децатаси пресни зеленчуци?

  • 2 267
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 470
   По принцип предпочитам да купувам зеленчуци и плодове според сезона,хем да не ти омръзват,хем са по вкусни,хем не са толкова изкуствени,хем са и по евтини,но когато се случи да вземем нещо нит ратно,първо спазваме всички правила за обработка,а после ядем кой колкото може да носи,но никога ние бих оставила децата да ни гледат...

# 31
  • Мнения: 1 640
Не купувам оранжерийни домати и краставици,зелена салата и репички.Засега има кой да ми праща домашно производство-без нитрати,та чакам да излезе първата реколта.Вече ядохме пресен лук и салатки,друго- все още не.Вечеряме без салата,за да не се изкушава детето при вида на несезонни зеленчуци.
  Зелена салата и репички по това време-рисковано е ,според мен!Предпочитам да почакам.

# 32
  • Мнения: 2 959
Да, давам. Харесва краставиците, чушките, зеле, карфиола, целинка може да заръфа понякога, морков ако е в настроение, броколите/ засега само готвени/, а също и авокадо обича да яде.

# 33
  • Мнения: 5 362
Само краставичка съм давала до сега.От салата и домати се въздържам все още.

# 34
  • Мнения: 983
Давам, но по-малко, аз сега и за нас не купувам много от тези зеленчуци, заради нитратите най-вече, и вкуса им сякаш не е истински Confused

# 35
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Давам, най-много обича краставици.

# 36
  • Мнения: 1 446
Да , давам. Обича зеле , моркови и краставици.

# 37
  • Мнения: 8 999
Давам, ако има в къщи. Но по принцип избягвам да купувам не сезонни зеленчуци, защото не са ми вкусни - все едно дъвча пластмаса. Същото важи и за плодовете. Децата ми обичат много, но когато миришат и имат вкус на истинско.

# 38
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Давам всичко. Избягвам вафли и снаксове, според мен те са по-вредни от нитратни зеленчуци.

# 39
  • Мнения: 2 700
Ако съм купила, давам. Но по принцип избягвам да купувам несезонни зеленчуци или гледам да са възможно най-малки по размер.

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Още сме на зеле, моркови, чер. цвекло - краставици, домати по малко но съм купувала няколко пъти.

# 41
  • Мнения: 70
мой-то зверче яде предимно краставици,другите зеленчуци нещо не ги иска

# 42
  • БГ
  • Мнения: 352
Цяла зима ядем зелени салати от градината  на свеки, от време на време купуваме краставици и зеле за салата.
Доматите не ги харесват тези който сега се продават, ще чакаме домашните.

# 43
  • Мнения: 70
най добре доматите сега за като гумени

# 44
  • Мнения: 2 040
най добре доматите сега за като гумени

Не всички .. тук при нас незнам от къде  докарват, но хем знам че е абсурдно да са от градина, хем са вкусни като тях ...  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт