Обичат ли децата да спят в леглото с мама и тате

  • 1 847
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 092
Спи и още как  Laughing а дали обича ...ухааааааааа

# 31
  • София
  • Мнения: 3 407
Обича да заспива по-точно. После и става тясно с нас, обича да се шири сама Simple Smile

# 32
  • Мнения: 7 418
   Моя син всяка вечер заспива в нашето легло,после го местя в неговото креватче.

# 33
  • Мнения: X
При нас спи и естествено, че му харесва Peace

# 34
  • Мнения: 2 616
Висша форма на удоволствие е да спи при нас, обаче го вземаме само ако има много сериозни колики и сутрин рано между двете хранения, за да си доспим по-спокойно.

# 35
  • Мнения: 2 498
И двете никога не са спали на нашето легло....

# 36
  • Мнения: 326
синът ми е на пет години и заспива в леглото си, но през нощта по някое време се премества при нас

# 37
  • Мнения: 480
И нашият син обича да се гушка в нашето легло, но му е трудно да заспи там. Когато някоя вечер е много кисел, го взимам до мен и го галя, но по някое време сам пожелава да го преместя в неговото креватче. Сутринта, като се събуди, го взимаме при нас, но не спи, а си играем.

# 38
  • Мнения: 8 242
Тони спи при нас откак се е родил. Определено му харесва, на нас също  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 2 757
Всички деца обичат.

Няма такова нещо с всички деца обичат нещо си. Може да са повечето, но далеч не всички обичат да спят с родителите си

# 40
  • Мнения: 3 562
Виж ми лентичката.
Още си спинкаме заедно, всъщност Ради не заспива без да съм я гушнала Laughing

# 41
  • varna
  • Мнения: 1 012
най обича на мама на коремчето да наня Laughing и от време на време на тати на шкембенцето Grinning

# 42
  • Мнения: 867
Е, обича естествено, но аз не обичам. Да си я погушкам - да, ама за спане  Naughty Когато я болят зъбките и се разплаче няма успкояване ако не сукне и после остава при нас. Пробвала съм да я оставя в нейното легло, както обикновено обаче почва рев.
Добре че това е много рядко иначе не знам. На мен никак не ми е комфортно и не мога да спя добре като сме с нея. Все се притеснявам да не се отвие.

# 43
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Виж ми лентичката.
Още си спинкаме заедно, всъщност Ради не заспива без да съм я гушнала Laughing

Ау, мен това много ме притеснява  Confused Ние спинкаме тримцата заедно, но искаме поне още едно дете все пак...  Thinking

# 44
  • Мнения: 5 393
Както се научи детето-така.Иво не е свикнал да спи при нас, и като го гушна, най-много 10 секунди стои мирен, после почва да се върти.Само два пъти се е случвало да заспи гушнат при мене, защото плачеше от зъби.Като заспа  си го сложих в неговото легло, иначе щеше да се събуди бързо.

Общи условия

Активация на акаунт