Щъркел бял ще донесе бебешко креватче със МАЙ-ско гардже

  • 9 370
  • 300
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 270
ГАлфи твояра радост е и наша.Да са ви живи и здрави принцесите и във всичко така да се множите. Hug Трябва да призная че от тази новина мъжа в мен така се разигра че няма кротване. Аз осъзнах  че на 13 влизам в 9.... #Crazyмайчетаааааааааа,,,,, да не се оприлим верно   newsm78 

# 256
  • Мнения: 90
УРААААААААААААААААААА!!!!
Супер!!!Да са живи и здрави и трите,и всички около тях!!!
Само такива ноеинки в нашата дружина,чувате ли  bouquet Hug

# 257
  • Sofia
  • Мнения: 653
Честити рожби на мама Галфи    bouquet  Да са живи и здрави, а мама бързо, бързо да се възстановява   bouquet

# 258
  • Мнения: 7 914
Галфи

честити ви две малки прекрасни принцеси



да са ви здрави и само радост да ви носят!!!


А на мама бързо възстановяване   Hug


# 259
  • Мнения: 482
Да са живи и здрави малките принцеси и много да радват мама и тати  bouquet

# 260
  • Мнения: 13
честити ви малки и прекрасни принцеси  newsm06,galfi бързо възстановяване много радост и усмивки да ви носят !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 newsm51

# 261
  • Мнения: 1 461
Добро утро мами сладурани, всички сме развълнувани от тази прекрасна новина.
Днес времето е пракрасно и смятам да се разходим с Галето, въпреки надутите крака,но няма как детето си иска неговото
Пожелавам ви приятен ден Peace

# 262
  • Мнения: 1 030
Е,прекрасна новина Галфи чистито мила да са ти живи и здрави малките принцеси,чакаме те с новини и снимки ти си първата щасливка! HugМомичета спокойствие от тук нататък ни престоят само хубави моменти,да си призная честно не си бях приготвила багажа за родилно но днеска го направих.Хубав ден и весело посрещане на великия празник!  bouquet

# 263
  • Мнения: 536
Я да се отчета: ремонта е приключен, чистенето след него също(остават вратите и прозорците, а за матраците чакам във вторник човек с Рейнбол). Първите ми козунаци втасват, а яйцата се варят Sunglasses

# 264
  • Мнения: 371
Добро утро и то мен, честити рожбички на Галфи да  са и живи и здрави и много радост да им  Hands Clap носят.
Иначе около мен нищо ново засега
чао и лек ден
Който не е боядисал яйцата да се залавя че няма за кога;)

# 265
Момичета искам да ви попитам от коя страна на коремчетата ви са разположени бебчетата. От коя  страна  са  им  крачетата  от ляво или от дясно и съответно гръбчето  и сърцичето къде са:)))))
Благодария ви предварително за отговора:)))
Лек ден от мен

# 266
  • Мнения: 536
темп, браво за първа страничка!  bouquet

# 267
  • Мнения: 1 924
Момичета искам да ви попитам от коя страна на коремчетата ви са разположени бебчетата. От коя  страна  са  им  крачетата  от ляво или от дясно и съответно гръбчето  и сърцичето къде са:)))))
Благодария ви предварително за отговора:)))
Лек ден от мен

На моя прасчо крачетата са му отдясно, а гръбчето-съответно отляво.

Боядисах яйцата smile3508. Обаче от една кора оцеляха само 18 парчета. Последните години все така.  Rolling Eyes

# 268
  • Мнения: 1 531
ииииииииииии честито ни първо раждане и да са здрави цялата фамилия на галфи   bouquet   bouquet   bouquet

# 269
  • Мнения: 961
Момичета искам да ви попитам от коя страна на коремчетата ви са разположени бебчетата. От коя  страна  са  им  крачетата  от ляво или от дясно и съответно гръбчето  и сърцичето къде са:)))))
Най-често я усещам да ме ритка от дясната страна, но си се врътка редовно. Понякога много смешно се гъзорчи и ме рита едновременно и от двете страни. Понякога имам чувството, че се обръща с личице към корема  Heart Eyes

Аз да попитам  newsm78 . В тази таблица хич не се ориентирам, защото е до 43 седмица  newsm78 .
Бебка тежи 2000гр. в 32 г.с., нормално ле и е или е дребничка  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт