Щъркел бял ще донесе бебешко креватче със МАЙ-ско гардже

  • 9 371
  • 300
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 089
всичко е нормално. така казват докитата  Mr. Green

моят къчльо си е главично от край време, гърбът е в дясно, а краката силно в ляво. най-често ги усещам чак в кръста си; сърдечно тонове мерят от дясната страна на пъпа ми - значи там долу-горе вероятно е сърцето.

аз правя 5-ти козунак. №2 замина към русе за мама и татко, № 3 отиде в кофата, защото използвах замразена жива мая. довечера ще се поФаля с № 1, 4 и 5. утре ще раздавам Simple Smile

# 271
  • Мнения: 1 225
Честити дечица на Галфи и да  са и живи и здрави.
Как се развълнувах само ...
Аз снощи пак сънувах, че ще раждам и съм в някаква болница  Rolling Eyes - непозната, та днес посъбрах багажче за родилния. Знам че е рано и дано изчака бебка поне да вляза в деветия, но да сме готови  и за изненади.
Весел празник на всички и само хубави новини да има в нашата темичка.

# 272
  • Мнения: 832
яйцата боядисани, козунаците купени  Mr. Green агнето в хладилника  Mr. Green
времето е чудестно и отиваме на разходка

# 273
  • Мнения: 1 269
 easter аз приключих с яйцата,тази година нещо не се получиха много добри,но здраве да е.ето и резултата -http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2584894 времето е прекрасно и мисля да се вьзползвам newsm49

# 274
  • Мнения: 1 269
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2584894  ако не го отваря има го в албумчето на пьрва страница

# 275
  • Мнения: 3 089
как шъ не съ убави, бре жено. твоите ако не са хубави, то значи нашите направо са ужасни! чудни са  Heart Eyes

# 276
  • Мнения: 136
  bouquet браво на мама Galfi за малките принцеси:) Да са и живи и здрави ! И аз се просълзих от тази новина:)
За празника- боядисах яйцата (нямам сини, понеже вместо синя боя ми бяха сложили в кутийката лилава...), купих козунак и агнешко и сега метнах един боб за днес. Купих си кофа и канче към списъка "за бебо у дома" и сега ще потърся някоя приятелка за кафе на слънце:) Желая ви прекрасен ден:) аа, слевд малко почва "Такъв е живота", да гледате:)
LadyLou, успях да си купя яйчицата, ама ти как си налетяла отсега на козунака..и мен ме влече, ама мисля да го игнорирам до утре, въпреки че ухае......мммм....

# 277
  • Мнения: 162
Здравейте момичета! Абе възможно ли е отвчера никой да не е писал или нещо ми се е скапал нета???? Аз самата вчера писах да благодаря на майчето и дидка? newsm78?? Кво стана???? newsm78

# 278
  • Мнения: 162
Е-е-е-е егати тъпия нет - ама ви прочетах най сетне. Силвиа М страхотни яйца newsm10. И ние днес мацахме ама не ми се снимат. Довечера сме на кръсник а утре при майка ми на обяд и при свекърва ми на вечеря така че размина се готвенвто.
 newsm68Абе и аз много се развълнувах от първата / но не и последна/ хубава новина.
ЧЕСТИТО НА ГАЛФИ! ЖИВИ И ЗДРАВИ ДА СА И ПРИНЦЕСИТЕ И САМО ДА Я РАДВАТБрей разраждахме се бе

# 279
  • Мнения: 90
Здравейте,мамчета!!!
Времето наистина е приказно и смятаме след малко да излеем с мъжо.
Иначе сърчицето на моята бебка е отляво.
Желая ви един прекрасен ден!!  bouquet

# 280
  • Мнения: 1 269
пьрво да благодаря,че сте ми похвалили яйчицата  love001 а сега да ви кажа направо се скьсах от рев на днешния епизод на "такьв е живота"smile3518

# 281
  • Варна
  • Мнения: 30
Silvia M и аз така - наревах се като за световно. Доста тежко предаване беше Cry При все, че всички знаем какво се е случило, друго е да го видиш. Жалко е, че се случват такива работи. Sad
А ние вече боядисахме яйцата, купихме козунаците(ама пък как ме изкушават-не е истина). Утре ще ходим на гости на свекитата, че откакто е заминал мъжо, не съм ходила при тях. Само сме се срещали навън за малко, но на гости не съм им ходила.
А новината за Галфи направо си ме разплака EmbarassedСтрахотно е.
Да са живи и здрави двете кукли и само да радват мама и тате!
Чао и весели празници на всички!  bouquet

# 282
  • Мнения: 162
Абе момичета какво се е случило в днешното предаване че не успях да го гледам? Нещо лошо ли

# 283
  • Мнения: X
Абе момичета какво се е случило в днешното предаване че не успях да го гледам? Нещо лошо ли

В едно от семействата, майката почина при катастрофа. Тъкмо бяха изписали бебчето.Ако си гледала предишните серии, това е двойката, в която таткото е чужденец, пакистанец мисля.....много тъжна история.....

# 284
  • Мнения: 1 924
Индиец е таткото...много тъжно Cry

Общи условия

Активация на акаунт