Вълшебната аспиринова маска за лице

  • 56 774
  • 130
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 631
като че ли съм малко скептична
не бих си сложила аспирин на лицето  Wink

A къде би си го сложила?  Rolling Eyes

ти ако си го слагаш на някакви по-интересни места, с изключение на лицето, може да споделиш, сигурно има още какво да научим Whistling

ами аз съм чувала като  противозачатъчно. след половия контакт.
и не в устата
Mr. Green


наистина ли или се майтапиш? #Crazy
е тва вече просто ме разби Mr. Green

Е не знаеше ли??
Ако се съмняваш, че може да са се 'изпуснали в теб'  fertilization  Whistling пъхаш една таблетка мисля, че беше  newsm78

 Peace
Питай някой лекар...

# 46
  • Мнения: 14 494
чувала съм го но не знам дали някой е пробвал. нито пък знам дали е наистина противозачатъчно, т.е. със спермицидно действие newsm78

# 47
  • Мнения: 1 267
аз пък си купих пяна за лице за смесена към мазна кожа на JONSON, хем съм резервирана към тази марка. маската е със салицилова киселина. Чудих се, чудих се от какво кожата ми стана по-бяла, тъй-като ползвам и нов крем, но ефекта определено от пяната със салицилова киселина. препоръчвам ви я.

# 48
  • Мнения: 1 241
чувала съм го но не знам дали някой е пробвал. нито пък знам дали е наистина противозачатъчно, т.е. със спермицидно действие newsm78
и аз съм го чувала това, но не бих разчитала само на това-де да знам дали не са градски легенди

# 49
  • Мнения: 2 631
Аз също, но това е друга тема Wink

# 50
  • Мнения: 5 362
Четох за маската в сайта на FEMA.
http://www.fema-bg.com/index.php?m=1246&lang=1

Бива си я Peace

# 51
  • Мнения: 1 802
И аз я направих вчера тази маска, ама не съм разбрала, че трябва или салицилова киселина или аспирин, та сложих и двете едновременно (3 аспирина + 1/4 ч.л. салицилова киселина + малко вода). Лелеееее умрях от щипане, но издържах, докато изсъхна на лицето ми   Crazy
Ефекта беше хубав след това - кожата ми беше станала една гладка и побеляла някак си. И пак ще я правя - щипе, не щипе  Grinning
Благодаря на авторката за маската   bouquet

# 52
  • Мнения: 2 631
И аз я направих вчера тази маска, ама не съм разбрала, че трябва или салицилова киселина или аспирин, та сложих и двете едновременно (3 аспирина + 1/4 ч.л. салицилова киселина + малко вода). Лелеееее умрях от щипане, но издържах, докато изсъхна на лицето ми   Crazy
Ефекта беше хубав след това - кожата ми беше станала една гладка и побеляла някак си. И пак ще я правя - щипе, не щипе  Grinning
Благодаря на авторката за маската   bouquet

 Peace   bouquet

Пишете след второто нанасяне как е кожата.... Wink
Аз сматам пак да повторя след 3 дни...

# 53
  • Мнения: 455
И аз я пробвах Laughing Много добре ми стана кожата-гладка,свежа.Счуках два аспирина,с малко вода да стане кашичка и нанесах.Изчаках да изсъхне.Като изсъхна какво стана  Joy Започна да пада прах от лицето ми и той е толкова фин,че за малко да се задавя,започнах да кихам,от самото вдишване ми влизаше в устата Joy Започнах да го търкам с памуче,изплакнах и прелест PartyХаресва ми тази процедура,ще я правя редовно!

# 54
  • Мнения: 1 241
Започна да пада прах от лицето ми и той е толкова фин,че за малко да се задавя,започнах да кихам,от самото вдишване ми влизаше в устата Joy
Joyха ха
направо ме уби с това
пък на мен пак не ми остана време-яйцата, вечерята Sad
но днес вече трябва да успея

# 55
  • Мнения: 1 065
Направих я Simple Smile
Приключих със сутрешния тоалет и да се похваля,и аз се маскирах Laughing
Намазах една филия с кисело мляко и след малко събрах отгоре гъстото ,счуках три аспирина и си направих прословутата маска.Стоях около половин час,но този път не ме щипеше,поизтърках с тампон и измих.Аз съм с мазна кожа и ми подейства добре
За капак си хапнах и филийката намазана със сладко и завърших ,,напълно безотпадната технология"2 в 1 Joy Joy Joy

# 56
  • Мнения: 455
Направих я Simple Smile
Приключих със сутрешния тоалет и да се похваля,и аз се маскирах Laughing
Намазах една филия с кисело мляко и след малко събрах отгоре гъстото ,счуках три аспирина и си направих прословутата маска.Стоях около половин час,но този път не ме щипеше,поизтърках с тампон и измих.Аз съм с мазна кожа и ми подейства добре
За капак си хапнах и филийката намазана със сладко и завърших ,,напълно безотпадната технология"2 в 1 Joy Joy Joy
Ако си с мазна кожа не би трябвало да слагаш кисело мляко,то е за суха кожа!

# 57
  • Мнения: X
Ако си с мазна кожа не би трябвало да слагаш кисело мляко,то е за суха кожа!
Няма проблем да си използва кисело мляко - щом за косата действа изсушващо,значи и за кожата сигурно е така... а и има добър ефект. И аз съм с мазна кожа (комбинирана) и ми допада ефекта от млякото Peace

# 58
  • София, по трасето
  • Мнения: 62
И аз я правих вчера, добър ефект имаше, кожата е мекичка.
Само не разбрах newsm 78? С 3-5 аспирина аз цялата ще се изшкуря! С два си натрих и лицето и вратлето.И ми остана..... Joy

# 59
  • Мнения: 2 631
И на мен над 3 ми се струват много, да не кажа и, че си мисля, че може да ми се зачерви кожата от пренасищане, например...
2 са ми достатъчни  Peace

Общи условия

Активация на акаунт