Педиатър - трета градска болница - София

  • 101 798
  • 171
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 5 289
За съжаление Д-р Вълкова НЕ приема нови пациенти, даже не иска и да чува за такива, по простата причина, че има страшно много, на които едва смогва.Била съм неведнъж свидетел, как отказва да приема нови.

# 106
  • Мнения: 15
Здравейте!
А някой може ли да ми каже графика на доктор Георгиева?
А за някоя от другите педиатърки някой да даде по-актуално мнение - Трифонова, Петрова, Иванова? Или просто да препоръча своята..
Ще бъда много много благодарна  Flutter

# 107
  • София
  • Мнения: 5 289
Георгиева на четни дати е сутрин, на нечетни следобед.Знам, защото Вълкова е наобратно. Peace

# 108
  • Мнения: 15
Благодаря  Hug

# 109
  • Мнения: 5
 Здравейте, някой има ли впечатления от д-р Николов от 3-та градска. Препоръча ни го наш познат лекар, видяхме се и той ми даде номера на телефона си. За съжаление имаше много хора чакащи и не можах да поговоря повече с него. Каза като родя да се свържем и той ще дойде да ни види и тогава ще ни запише. На пръв поглед ми изглежда внимателен, но все пак ми се ще да знам що за човек и лекар е. Ако някой е при него и има впечатления, моля да сподели Simple Smile

# 110
  • София
  • Мнения: 10 698
Някой има ли мнение за д-р Халил,сега сме при изрода Георгиева,но се махаме.

# 111
  • София
  • Мнения: 5 883
Някой има ли мнение за д-р Халил,сега сме при изрода Георгиева,но се махаме.
Абсолютно не е наред тази Георгиева. Съжалявам, че не проучвах и четох по-внимателно в бгмама...
Сега ще я сменям.

# 112
  • София
  • Мнения: 10 698
Ние сме си при нея. Това, че на първо място е добър лекар надделя.
А този Халил не можеш да му видиш очите камо ли да го чуеш при нужда.

# 113
  • София
  • Мнения: 5 883
Колко добър лекар да е... Имайте си едно наум Rolling Eyes

# 114
  • София
  • Мнения: 10 698
Пета година сме при нея и досега грешно лечение или да е била неадекватна не се е случило. Винаги отговаря и по телефона независимо сутрин, вечер, делник, празник. Не е малко. Поведението й на моменти не коментирам. Мисля, че я тресе критическа вече и затова е така.

# 115
  • София
  • Мнения: 246
Привет, моля за уточнение. Днес бяхме на преглед с направление при Трифонова и тя каза, че като педиатър не записва новородени, а само с талон за проследяване от лл. Как процедирате вие т.к. ми се струва, че направо при педиатър ги записвате децата ?

# 116
  • София
  • Мнения: 10 698
Педиатъра на децата ми е и лл.
А щом така ти е казала, значи записваш бебето при някой лл и той пуска направления за педиатър. ..гадно малко щото трябва да чакате на две опашки-  за направление от лл и после при педиатър.

# 117
  • София
  • Мнения: 246
Да де, но защо така ? Тя ли да практикува така или ? Педиатрите не могат да записват самостоятелно ли ? Да не би да има някаква законова промяна, защото ви чета, че си ги записвате директно  Tired Искам да сменя сегашния лл, при когото се водят и двете ми деца направо с педиатър  Thinking

# 118
  • София
  • Мнения: 109
Здравейте,
тъй като в момента очакваме първата ни рожба, реших да се поразровя за лекари наблизо. Ако може да ми кажете актуална информация кой от педиатри в трета градска записва деца, и съответно ще може да дойде и след изписването вкъщи

# 119
  • София
  • Мнения: 5 289
Нашата лична е общо практикуващ лекар,досега ни е пращала само веднъж на педиатър, понеже трябваше за сина ми направление за кардиолог, иначе само при нея.

Общи условия

Активация на акаунт