Булстрад или Бул Инс

  • 5 884
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Нито едното, нито другото.

Алианц, на второ място  Дженерали

# 31
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Мъжът ми е управител на представителство на Армеец

София или Пловдив? Wink

# 32
  • София
  • Мнения: 622
Хаха  ooooh!, това което са ти казали е меко казано подвеждащо. Обезщетение за липсваща част се изплаща само и единствено ако си личи ,че въпросната част е била насилствено свалена- в смисъл останала е някаква частичка, напр.парченце от фара или т.н. Но това си важи за всички компании..Иначе всеки може да си демонтира врата и да каже откраднаха ми я. Гаранция ти давам че те подвеждат. Не ги слушай застрахователите-те подвеждат- прочети мнооого вниматлно общите условия на Булстрад и ще видш , че няма нищо подобно
А според теб спукана гума дали ще ти я изплатят като щета  Mr. Green

 Mr. Green ми пробвай в Булстрад-там нали всичко минава  Laughing Не бе сериозно-ако стане в движение и има нараняване по гумата и джантата- се изплаща щета. Ако стане на паркинг и някой ти я разреже примерно , се води умишлени действия на трети лица и пак се изплаща.

Мъжът ми е управител на представителство на Армеец

София или Пловдив? Wink
София

Последна редакция: чт, 12 апр 2007, 22:14 от Елито

# 33
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
абе истината е в Алианц, т'ва е

# 34
  • София
  • Мнения: 622
мъжът ми има приятел ,който работи там на доста добра длъжност-те са лидер в животозастраховането, все още с колите не знаят к'во правят Laughing .Една от целите им миналата година бе да развият поне мъъъничко тази област. А и Бг Алианц са си българи нямат нищо общо с Алианц Груп. А за Дженерали- първо гледайте тарифните числа върху които си правят отстъпките, за да не ви се дореве после. ooooh!

# 35
  • София
  • Мнения: 178
Няма компания която да покрива кражба на халогени, фарове и т.н. И това ти го казвам със 100 % сигурност


днес ходих в един от офисите на  Булстрад и там ми казаха ,че ги покриват и че те са единствените който го правят от края на миналата година
Няма подобна практика при никого от застрахователите - ти можеш и сам да си демонтираш тези детайли. Един единствен вариант има - да си корпоративен клиент - тогава застрахователят може и да уважи молбата ти за обезщетение

Лично моята кола е с автокаско към Армеец - там няма вече оскъпяване при плащане на вноски.

# 36
  • Мнения: 22 963
Мъжът ми е управител на представителство на Армеец и смея да твърдя, че там са най-добрите цени, ако искаш пиши на лични данните на колата и ще сравниш цените- а и ще ти уредя отстъпка като съфорумка  Laughing
P.S. Естествено горещо го препоръчвам като добър застраховател с дългогодишен опит Crazy
Kолежки сме по мъже... Grinning,,,,Армеец препоръчвам и аз,въпреки,че мъжа ми работи със всички компании.

# 37
  • София
  • Мнения: 622
Мъжът ми е управител на представителство на Армеец и смея да твърдя, че там са най-добрите цени, ако искаш пиши на лични данните на колата и ще сравниш цените- а и ще ти уредя отстъпка като съфорумка  Laughing
P.S. Естествено горещо го препоръчвам като добър застраховател с дългогодишен опит Crazy
Kолежки сме по мъже... Grinning,,,,Армеец препоръчвам и аз,въпреки,че мъжа ми работи със всички компании.
Ти остави, че сме колежки по мъже, ама сега се загледах в подписа ти- и двете сме родили едри бебета в 17.20. Синът ми бе 4,700, 54 см.  Laughing

# 38
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
мъжът ми има приятел ,който работи там на доста добра длъжност-те са лидер в животозастраховането, все още с колите не знаят к'во правят Laughing .Една от целите им миналата година бе да развият поне мъъъничко тази област. А и Бг Алианц са си българи нямат нищо общо с Алианц Груп. А за Дженерали- първо гледайте тарифните числа върху които си правят отстъпките, за да не ви се дореве после. ooooh!

значи това за Алианц изобщо, ама изобщо не е така.
Ползвам услугите на Алианц за колата от години, и такова  страхотно отношение просто никъде няма, ама никъде.
Армеец могат само само да им дишат праха и да си мечтаят някога да достигнат Алианц поне мъъъничко във всяко едно отношение.

# 39
  • Мнения: 1 533
изобщо, ама изобщо не е така.
...просто никъде няма, ама никъде.

царицата на генерализациите. смях.

# 40
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
изобщо, ама изобщо не е така.
...просто никъде няма, ама никъде.

царицата на генерализациите. смях.

 newsm51 и аз те обичам, нали си знаеш
толкова ли зле се отразява критическата при всички жени newsm78

# 41
  • Мнения: 1 533
толкова ли зле се отразява критическата при всички жени newsm78

откъде да знам.

# 42
  • Мнения: 22 963
изобщо, ама изобщо не е така.
...просто никъде няма, ама никъде.

царицата на генерализациите. смях.

 newsm51 и аз те обичам, нали си знаеш
толкова ли зле се отразява критическата при всички жени newsm78
Joy

# 43
  • Мнения: 920
Там, където имаш познат, на когото можеш да разчиташ.

# 44
  • Мнения: 702
Най- добре се застраховай там където имаш познат застраховател, ликвидатор или вещо лице Wink.
 Ако нямаш такива ти препоръчвам Булстрад, защото покриват доста рискове .

Общи условия

Активация на акаунт