За виртуалните свалки на половинките...

  • 9 109
  • 111
  •   1
Отговори
# 60
Охх, а ти сигурна ли си, че не са се виждали на живо?  ooooh!
Много неприятна ситуация, но от теб зависи да излезеш с гордо вдигната глава от нея и да запазиш връзката ви.
Аз веднъж съумях да го направя в случай, подобен на описания от ellyst, и сега отношенията ни са много различни от преди.
Не ви познавам, не знам какво би подействало във вашия случай, но вярвам, че ще успееш!  bouquet

А ти как излезе от ситуацията?И аз си мислих така ,че съм спечелила ,но след 1 год заблуда всичко при него си беше пак като преди .Не мисля че мога да му вярвам .

# 61
  • Мнения: 128
Виждам, че темата е пусната отдавна, но да се разпиша и аз.
Да ви кажа никак не ми е добро отношението към виртуалните свалки. Те мъжете направо се родиха с това. Все пак жените сме с по-различна душевност и колкото и да се тарикати  някоя, хич не е застрахована да попадне в капан. Какво имам предвид. Един приятел на мъжа ми точно по интернет си хваща жертви. Първо ги обработва на душевна основа-разбира се,  лесно е да опознаеш някой като само си пишеш с него, после задължително се среща с тях и се пробва,ако поддаде-добре. Така си беше намерил и приятелката-живяха две години заедно,но не и издържаха нервичките и си тръгна.

# 62
  • Мнения: 1 733
Ситуацията е направо отратителна! Чак мен ме заболя докато я четях. Не мисля, че е нещо безобидно! Чувството ти горе-долу ми е познато, защото веднъж също попаднах на регистрация на мъжа ми в сайт за запознанство и видях какви ги беше наговорил на разни дами...
Не го оставяй да се измъкне просто така! Постави му ясно притесненията и опасенията си и го накарай да реши кое е по-важно за него!

# 63
  • Мнения: 5 539
Охх, а ти сигурна ли си, че не са се виждали на живо?  ooooh!
Много неприятна ситуация, но от теб зависи да излезеш с гордо вдигната глава от нея и да запазиш връзката ви.
Аз веднъж съумях да го направя в случай, подобен на описания от ellyst, и сега отношенията ни са много различни от преди.
Не ви познавам, не знам какво би подействало във вашия случай, но вярвам, че ще успееш!  bouquet

А ти как излезе от ситуацията?И аз си мислих така ,че съм спечелила ,но след 1 год заблуда всичко при него си беше пак като преди .Не мисля че мога да му вярвам .
Просто му показах колко дълбоко ме е наранил, а той ме обича все пак и разбра... Освен това му показах колко много може да загуби заради една виртуална забежка - семейство, дете, уважение и т.н.. Не беше трудно да се осъзнае Simple Smile

# 64
  • Мнения: 2 019
Романтичните връзки дали да виртуални или не еднакво застрашават брака  Confused Според мен не бива да търпиш това положение, ако не искаш в живота на мъжа ти да има 2 жени. Да избира той с коя иска да бъде и да прекрати отношенията с другата. Дано това да е "виртуалната"  Praynig
Peace

# 65
  • Мнения: 200
Веднъж опитал от меда ще опита и втори път.Знам го защото съм го изпитала.То не бяха клетви и обещания .Е и бебе ми направи ,за да ми замаже очите. И аз си мислех ,че лошият период е минал. Заедно сме и аз незнам защо, но никога повече не мога да му вярвам.

# 66
  • Мнения: 3 423
А що не се запознаеш с това момиче, що
не я направиш най-добрата си приятелка,
после може да я поканиш на гости и да се
забавляваш с увисналото му чене. Ако сте
жени на място, бихте го отсвирили и двете.

# 67
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
А що не се запознаеш с това момиче, що
не я направиш най-добрата си приятелка,
после може да я поканиш на гости и да се
забавляваш с увисналото му чене. Ако сте
жени на място, бихте го отсвирили и двете.

 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Направо ме уби - представям си как човека влиза, вижда двете мадами да си пият кафенце и да си говорят "по женски", и получава инфаркт  Joy
За последното изречение - напълно съгласна  Peace

# 68
  • Мнения: 6 417
Лиске, точно такова нещо направих аз. Като ни видя двете заедно пребледня. Големи драми бяха после, ама багажа му хвърча със скоростта на светлината  Joy

# 69
  • Мнения: 494
А що не се запознаеш с това момиче, що
не я направиш най-добрата си приятелка,
после може да я поканиш на гости и да се
забавляваш с увисналото му чене. Ако сте
жени на място, бихте го отсвирили и двете.
Докато четях всичко написано точно това си мислех!!! LaughingНаправо ми взе думите от устата Liska Laughing
Браво,Шушон...браво!А-ма-ха...

# 70
  • Мнения: 636
Dобре де аз пък така и не разбрах мераклията виждал ли се е с обекта на мечтите си или това си е просто кореспонденция. Спомням си, че навремето и аз се свалях с един младеж в чата известно време. Пращахме си снимки, говорехме си простотии, но толкова. Просто си убивах времето и той най-вероятно. Може и тая ситуация да е такава. Ти откъде си сигурна, че има чувства към нея? Може просто да е някаква тръпка да му е интересно да си кореспондира да е от типа мъже, които обичат да свалят звезди на жените ей така просто от скука. Това е един вид да гледа голи мадами в нета. Не се притеснявай едва ли са влюбени ако още не са се срещнали. Това са виртуални глупости. Някои мъже мастурбират на такива чатове. Което не успокоително де. Но все пак за мен по този начин той се разтоварва, това е губене на време.

# 71
  • Мнения: 636
Може би тази 'заигравка" запълва някакво свободно пространство в отношенията ви, което трябва да намерите и запълните заедно Simple Smile Пожелавам ти скоро да намерите решение Simple Smile
Успех!
Според мен няма каво да запълвате. Всеки има нужда от свободно пространство. Замисли се(към авторката на темата), че и ти имаш нужда от подобно пространство и сигурно си го имаш. Аз например в мислите си понякога "бягам" към минали връзки и си ги идеализирам. Мъжете от миналото, някои винаги са по-добри от досадния , който е до нас. Особено ако ни е ядосал. Но пък ако избираме няма да си го дадем дори и за ония другите идеалните. Така е и при твоя мъж и неговите виртуални странности Peace

# 72
  • Мнения: 185
Според мен няма каво да запълвате. Всеки има нужда от свободно пространство. Замисли се(към авторката на темата), че и ти имаш нужда от подобно пространство и сигурно си го имаш. Аз например в мислите си понякога "бягам" към минали връзки и си ги идеализирам. Мъжете от миналото, някои винаги са по-добри от досадния , който е до нас. Особено ако ни е ядосал. Но пък ако избираме няма да си го дадем дори и за ония другите идеалните. Така е и при твоя мъж и неговите виртуални странности Peace
[/quote]То ако е тъй-бива,ама ако не е! newsm78Нали това я тревожи жената,че може да е по сериозно от виртуално сваляне на звезди.

# 73
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Изчетах всичко и имам въпрос към авторката на темата:
Личи ли от коренспонденцията намек за среща от страна на мъжа ти ? Или, че вече се е състояла такава ?

Много ми е странно 1 година да си пишеш с някой и да не направиш намек за среща и това ме навежда на мисълта, че мъжа ти просто си флиртува виртуално и няма намерения да прави нещо реално. Което пък не го прави невинен  Twisted Evil

Аз преминах през нещо подобно и както беше писал някой по-горе бях, като кобра и хапах наред  Twisted Evil Дадох ясно да се разбере, че такива неща не ги приемам за нормални /чатове за разнообразие/, ай, сиктир  Stop За разнообразие може да ходи на мачове, да се вижда с приятел, да си прави колата /да си я озвучава, тунингова и т.н/.
Повярвай ми, че човека до теб, ако те цени достатъчно ще влезе в релсите !


# 74
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Едва ли би могла да знае тя дали е имал реална среща. Според мен - по-скоро не. Все още. Ако имаха реална среща, нивото им на общуване щеше да е различно към момента и едва ли биха продължили да кореспондират така активно в нета. Но е въпрос на време.
Другото - самият факт, че е изтрил всички съобщения би ме разтревожил в допълнение. Това означава, че той вече е нащрек и се крие. А който се крие, очевидно не го прави без причина, т.е. има защо.
Но да правиш разпечатки е глупаво и безсмислено според мен. Достатъчно е, че си видяла и прочела и си наясно за ситуацията. Няма какво да му доказваш, нито той на теб.
Бих те посъветвала да отвориш очи и да вземеш активна позиция.
Използвай всички възможности. Бъди твърда пред него, ако е необходимо постави ултиматум. И ...никакви сайтове . Пиши и и на нея. Трябва да си сигурна, че тя знае. А точно той едва ли е човекът на когото би могла да се довериш безусловно в това отношение. Поне към този момент.
И не си губи времето да го "придружаваш". Създаваш си фалшиви самозаблуди по този начин. Да не говорим, че в очите му можеш да се превърнеш в досадница, лепка. Очевидно е защо го правиш и той го знае. Не се унижавай и не губи време с половинчати и безсмислени действия. Задушавайки го, сама ще го подтикнеш към нея.
Свали картите на масата и изисквай.
Успех.

Общи условия

Активация на акаунт