За виртуалните свалки на половинките...

  • 9 135
  • 111
  •   1
Отговори
# 75
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
dodo_dodo, може да знае или да усеща нещо. Аз как бях наясно дали се е виждал с въпросната или не. То си личи по коренспонденцията.
Лошото в случая е, че не е заела ясна позиция още когато е разбрала /явно от страх/, а това е голяма грешка.
Но въпреки това, трябва да заяви ясно, че това я наранява и натоварва излишно, а ако съпруга й я обича и държи на нея, а онази е просто за чат в нета, ще прекрати всичко на мига и то пред жена си, без хък-мък  Peace

# 76
  • Мнения: 636
Kъде е авторката на темата да каже какво става с виртуалния живот на мъжа и? Изясниха ли се нещата? Всичко наред ли е да не те мислим вече Wink

# 77
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
dodo_dodo, може да знае или да усеща нещо. Аз как бях наясно дали се е виждал с въпросната или не. То си личи по коренспонденцията.
Лошото в случая е, че не е заела ясна позиция още когато е разбрала /явно от страх/, а това е голяма грешка.
Но въпреки това, трябва да заяви ясно, че това я наранява и натоварва излишно, а ако съпруга й я обича и държи на нея, а онази е просто за чат в нета, ще прекрати всичко на мига и то пред жена си, без хък-мък  Peace


Честно казано за мен не би имало особено значение дали са се виждали на живо.
Отношението към виртуалната позната в рамките на толкова дълго време, жестовете на внимание, прикриваната кореспонденция са предостатъчни според мен.
Дори и да са се виждали на живо, може би идеалният вариант/ доколкото такъв изобщо може да съществува в такава ситуация/ е нашето момиче никога да не разбира това. Моят съвет е да не рови повече. Това което знае и е предостатъчно, за да вземе мерки по преустановяване на случващото се. И да забрави.

# 78
  • Мнения: 2 723
А как ли се забравя Thinking

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 4 222

Трудно.
Но ако иска животът и да продължи както досега трябва да загърби случилото се.

# 80
И не мен това ми се е случвало, но и аз бях от другата страна.
С мъжа ми бяхме още гаджета, а още преди него си водих кореспонденция по мейл с едно момче в Щатите. Виждаше ми се много свестен тип, винаги ме е разбирал и много интелигентно ме ухажваше. По куриерски фирми за цветя получавах огромни букети за празниците и да си призная наистина тръпката е голяма. Когато тръгнах с бъдещият си съпруг с него дори пръв споделих за новото ми изживяване. Но след известно време той започна да ми пише, че иска да съм при него и последното лято ме беше питал - дали ако дойде в БГ да ме вземе ще замина с него....
Но аз бях започнала да се влюбвам в момчето до мен и тая виртуална свалка само ме поддържаше и ме караше да се чувствам странно щастлива. Бъдещият ми мъж явно усещаше нещо и реши да сме много откровени един с друг и да сме нямали тайни, та ме изнуди да си кажем паролите за пощите си.  Аз се бях шокирала, но нямаше как да му откажа. Поразчистих някой мейли от кореспонденцията си и се поуспокоих.
Но веднъж като се видяхме, че е писал от моят имейл на тайния ми обожател. Представил се е, че е приятелят ми и никак не му е приятно това което правим, накарал го е да се постави на негово място казал му, че знае цялата ни кореспонденция (макар че това не е вярно, защото аз бях изтрила по интимните мейли)...Явно наистина тоя е бил свестен тип повече не ми писа или пуска смс-и спряха и букетите по куриерските фирми. Сигурно ми се е обидил и се е почуствал адски неловко. И за мое щастие с това приключи моята виртуална почти 2 годишна свалка. Казвам "щастие", защото ако аз сама трябваше да сложа край на нея щеше да ми е по трудно, беше ме страх да е нараня човека а той наистина се представяше поне в мейлите си на много свестен тип. 
Но съжалявам, защото никой няма как да ми каже дали в действителност момчето от щатите е такова за каквото се представя, а в очите на бъдещият си мъж виждах също идеалното момче, което виждах на живо, че в действителност е перфектен.

Затова, смятам ако чувстваш да пишеш на девойката го направи! Ако е интелигентна както казваш ще се отдръпне със сигурност. А за мъжа ти няма гаранция, че след тая свалка ще продължи да ловува в нета. Просто в момента познава девойката от много време и за него тя е фикс идея и го привлича. Ако не предприемеш нещо шанса му да се вият на живо е почти 99,9% гарантиран. Затова трябва да сложиш край на тая история! Не се бави! Успех!/b]

# 81
Но НЕ съжалявам, защото никой няма как да ми каже дали в действителност момчето от щатите е такова за каквото се представя, а в очите на бъдещият си мъж виждах също идеалното момче, с голямата разлика обаче че виждах на живо, че в действителност е перфектен.
Оправих си изречението, че нещо съм го оплела по горе  Embarassed

# 82
Благодаря ви,момичета!!! Толкова сте мили...
Нещата съм ги оставила както си бяха...Следя за нова кореспонденция,но няма...Нещата или са напреднали в друг стадий(което е много лошо за мен) или са приключили...Замислила съм нещо сега през почивните дни,но нямам време сега да обяснявам...Ще ви разкажа в понеделник какво съм намислила и как се е развила историята...

# 83
 Магали, не забравяй факта че той и е фен, а и вече знае че ти следиш кореспонденцията му. Голяма е възможността да трие вече всичко, защо да си създава излишни главоболия.

Искрено ти жела да има ефект това което си замислила  Peace

# 84
  • Мнения: 5 539
А може просто да си е направил нов имейл-адрес и оттам да продължава същото Confused
Не оставяй нещата така. Ако ги оставиш, утре ще има друга, трета, пета... Изяснете си отношенията, преди да е станало късно.

# 85
  • Мнения: 35
 НАИСТИНА ДОСТА НЕПРИЯТНА СИТУАЦИЯ.АЗ СЪЩО БИХ СЕ ПРИТЕСНИЛА МНОГО. НО ВЪПРОСЪТ,КОЙТО ТРЯБВА ДА ТЪРСИШ ОТ СЕБЕ СИ И ОТ НЕГО,СПОРЕД МЕН Е, ЗАЩО СЕ Е СТИГНАЛО ДОТУК,КАКВО ГО Е НАКАРАЛО ДА ПОТЪРСИ НЯКОЙ ВЪВ ВИРТУАЛНИЯ СВЯТ? УСПЕХ! и НИТО С РОГАТА НАПРЕД,НИТО ПЪК ДА СИ ТРАЕШ ЩЕ ПОМОГНЕ. мОЖЕ БИ БАЛАНСА И СПОКОЙНИТЕ РАЗГОВОРИ,КОЛКОТО И ТРУДНО ДА Е ТОВА!

# 86
  • Мнения: 742
НАИСТИНА ДОСТА НЕПРИЯТНА СИТУАЦИЯ.АЗ СЪЩО БИХ СЕ ПРИТЕСНИЛА МНОГО. НО ВЪПРОСЪТ,КОЙТО ТРЯБВА ДА ТЪРСИШ ОТ СЕБЕ СИ И ОТ НЕГО,СПОРЕД МЕН Е, ЗАЩО СЕ Е СТИГНАЛО ДОТУК,КАКВО ГО Е НАКАРАЛО ДА ПОТЪРСИ НЯКОЙ ВЪВ ВИРТУАЛНИЯ СВЯТ? УСПЕХ! и НИТО С РОГАТА НАПРЕД,НИТО ПЪК ДА СИ ТРАЕШ ЩЕ ПОМОГНЕ. мОЖЕ БИ БАЛАНСА И СПОКОЙНИТЕ РАЗГОВОРИ,КОЛКОТО И ТРУДНО ДА Е ТОВА!

Каквото и да го е накарало, да беше седнал да говори с жена си, а не да си гъделичка егото в нет-а, изобщо не виждам защо трябва да й се формира чувство за вина на жената... Пък и какво, дай сега всеки, който се почувства неудовлетворен или по някакъв начин некомфортно в брака си/женените знаят, че това се случва често/, да хукне да изневерява. Изневярата да не би да е някакво ново лекарство, за което аз да не съм чула? Изобщо не виждам какво може да го оправдае, освен ако не е бил подлаган на системен терор, "горкичкия".  Много ясно, че щом живеят двама души под един покрив, няма всичко да е цветя и шампанско.

Какъв баланс, какви спокойни разговори бе- това да не ти е следобедна раздумка на кафе? Спокойно можеш да подходиш към такава ситуация, ако си безразличен и незаинтересован. Ако си наранен и държиш на човека до теб, подобна постъпка ще ти скъса сърцето и ще те кара да крещиш от ярост- във всички посоки.

# 87
Абсолютно подкрепям ellyst!
dako, за какъв баланс говориш бе, аз чак се чудя жената как е била толкова балансирана до сега и как е издържала без да се развика............ аз не бих успяла да устискам.

# 88
# 89
  • София
  • Мнения: 6 363
Обяснението беше-това е само виртуален контакт,не съм я срещал на живо,не я познавам,може и мъж да е-и точка!

надявам се, че не си повярвала на този модерен нов начин за извинение, който е ужасно нелеп.

няма разлика между виртуална и реална свалка. ключовата дума е свалка. ако някой иска да кръшка в мислите си, дали ще го прави чрез дълга и напоителна кореспонденция, придружена с букети цветя и флиртове, или ще отиде да изчука нещо набързо преди вечеря - все тая. човекът кръшка.

аз лично не бих се утешила с обяснението за виртуалност. ако иска виртуални забавления с неизвестни хора, дето можело и мъже да са - що не иде да играе табла, ми флиртува?  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт