За виртуалните свалки на половинките...

  • 9 129
  • 111
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 200
А що не се запознаеш с това момиче, що
не я направиш най-добрата си приятелка,
после може да я поканиш на гости и да се
забавляваш с увисналото му чене. Ако сте
жени на място, бихте го отсвирили и двете.

Ще дойде и това време просто в момента му гледам сеира.

# 91
  • София
  • Мнения: 221
От една такава виртуална"свалка" както ти я наричаш , сега до мен са нашите близнаци.Той беше женен без деца, аз омъжена с деца.И двамата имахме по 10год бракове зад гърба си.И стана добре, че бившият разкри нещата иначе сигурно още щяхме да сме си малко реални и много виртуални  гаджета.Неговата жена на 40г нямаше и представа що е това РС и Интернет.

# 92
  • Мнения: 3 500
Изобщо не е безобидно това за съжаление  Confused Ако ми се беше случило на мен, първо не знам точно как бих реагирала. Но на второ четене ще искам да се обясни всичко на девойката и да се преустановят всякакви контакти с нея. Ако мъжът ми не се съгласи, не вярвам да успея да бъда с него повече, по никакъв начин. Щом се представя като неангажиран на разни млади девойки, нека се разангажира реално тогава  Naughty
Peace

# 93
  • Мнения: 118
зная колко е гадно! от година съм същото положение като твоето. и моят съпруг казва, че са само виртуални познати, но по цял ден стои на компа и си чатят. в началото го правеше и пред мен и няколко пъти сме говорили, казвала съм му че не ми е приятно, че ме наранява, че за мен това е изневяра, но според него нищо лошо не правел. Лошото е, че имаме и голяма дъщеря/14 г./, която също се дразни и обвинява другата жена. опитвам се да обясня, че тя не е виновна, и че ако баща и спре да и пише тя едва ли ще нахалства. аз просто не мога да намеря решение, опитвам се да не мисля за това, макар че на моменти полудявам.

# 94
  • Мнения: 219
Напиши на дамата  едно писмо от твое име , не от негово . Не и се обяснявай - просто кажи , че си търпелив човек , но тази година да не чака цветя от твоя мъж за рожденният си ден , защото семейните разходи са вече разпределени . Може да попиташ дали една толкова "красива и интелигентна жена" наистина не усеща , когато я лъже един женен мъж , или това няма значение за нея? Жалко ако е второто , защото това е наистина нерадостна съдба.
 Разкатай я интелигентно , без обиди и истерии -много е важно да принизиш и него в очите и - в крайна сметка той се проява като пълен мухльо и пред двете .
 Не изпитвай никакво чуство на вина - държал се бил прекрасно с теб - и аз бих се държала . Оставаше и да не .
Той ще започне да ти обясняав разни врели - некипели , че няма нищо да не ровиш - повярвай му и после ще четем продължение.
 Разкарай я от живота ви .
 Успех.
Подписвам се 2 ръце Peace


Аз също!

# 95
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Тов
Напиши на дамата  едно писмо от твое име , не от негово . Не и се обяснявай - просто кажи , че си търпелив човек , но тази година да не чака цветя от твоя мъж за рожденният си ден , защото семейните разходи са вече разпределени . Може да попиташ дали една толкова "красива и интелигентна жена" наистина не усеща , когато я лъже един женен мъж , или това няма значение за нея? Жалко ако е второто , защото това е наистина нерадостна съдба.
 Разкатай я интелигентно , без обиди и истерии -много е важно да принизиш и него в очите и - в крайна сметка той се проява като пълен мухльо и пред двете .
 Не изпитвай никакво чуство на вина - държал се бил прекрасно с теб - и аз бих се държала . Оставаше и да не .
Той ще започне да ти обясняав разни врели - некипели , че няма нищо да не ровиш - повярвай му и после ще четем продължение.
 Разкарай я от живота ви .
 Успех.
Подписвам се 2 ръце Peace


Аз също!
и аз Peace Peace Peace

# 96
  • Мнения: 2 723
И как ще я разкара тя? Да не би тя да я е вкарала в живота си? Ако мъжът и не иска да стои далеч от тази жена нито писма, нито срещи ще свършат работа...

# 97
  • Мнения: 219
Не да я разкара, според мен това не зависи вече от нея-то има ли желание има и начин за свалки,кръшкане и тн,тва ясно.
Но поне да просветли момичето за собственото си съществувание щом мъжа и крие усърдно.

# 98
  • Мнения: 2 723
Не да я разкара, според мен това не зависи вече от нея-то има ли желание има и начин за свалки,кръшкане и тн,тва ясно.
Но поне да просветли момичето за собственото си съществувание щом мъжа и крие усърдно.

Докато мъж и не намери друга мома, на която да забрави да спомене, че е женен...
Това имах предвид, ако той няма желание да прекрати това... няма начин Tired

# 99
  • Мнения: 26
Магали, просто ме изумяваш! Как може да не предприемаш нищо!

Със "следенето" наистина рискуваш да се превърнеш в досадната съпруга. Мисля,4е това е голяма грешка, особено ако той е наясно , 4е го следиш.
Пробвай първо с добро- пове4е разнообразие в секса,например. Накарай го да те ревнува малко- демонстрирай добро настроение, излизай понякога без него, промени външността си !
Според мен, трябва да настояваш да прекрати напълно всякакви контакти с нея. 

И не се оставяй да те баламосва с абсурдни обяснения!

Успех!

# 100
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Хич не вярвам аз, че връзката им е само виртуална...

Много точно казано  Peace

# 101
  • Мнения: 4 156
Магали, в любовта и на война всичко е позволено. Защо ти трябва да страдаш, след като ТОЙ е излъгал?
Ти се чувстваш неудобно, че си прочела пощата му, а би трябвало той да се чувства неудобно, че е лъгал. Лъгал е теб. Нима е възпитано да лъжеш в продължение на 1 година? Този мъж ти се е клел във вечна вярност. Припомни му какво ти е обещал.
Кажи му, че не може да забравиш това, което си прочела. И че няма да се примириш с него.

Профила му в този сайт още ли е активен?
Поискай от него или да го изтрие или да промени семейното си положение.
Поискай да напише пред теб е-мейл на другата жена, да й разкаже истината и да прекрати отношенията им. Нека натисне send пък после ако иска да замазва пред нея - отношенията им никога няма да са същите.

Не страдай тихо. Опитай се да намериш координати на жената и й кажи, че си открила, че мъжът ти флиртува с нея. Може да не знае, че е женен. И мъжът ти да се възползва от нея и да я зареже. Самата жена може да не желае да се забърква с женен мъж, но да го разбере, когато ще е късно.

Ние имахме подобни разговори с моя мъж. Но при него беше с реална жена и не е стигал до това да й праща цветя или да й се обяснява в любов. Просто си говориха.
Ужасно боли. И все още не мога да го забравя. Вдигнах скандал. Като видях, че не се промени - вдигнах скандал и на нея. Според мъжа ми си измислям нов латино сериал. Да, да - особено като му се обади 2 поредни вечери, за да си приказват по нощите. Не си го измислих - гледах го. И не бях съгласна да участвам. Обеща ми да прекрати всички отношения с нея. Каза ми, че обича само мен и иска да е само с мен. Че след като тези отношения ме нараняват ще ги прекрати. Дано го е направил. Вече ми е все едно.

Знаеш ли - този мъж не те обича и не те заслужава. Започни да правиш нещата, които обичаш и се забавлявай. Предполагам че това те тормози. Опитай се да се разсееш и да се забавляваш.


# 102
  • Мнения: 2 723
Профила му в този сайт още ли е активен?
Поискай от него или да го изтрие или да промени семейното си положение.
Поискай да напише пред теб е-мейл на другата жена, да й разкаже истината и да прекрати отношенията им. Нека натисне send пък после ако иска да замазва пред нея - отношенията им никога няма да са същите.

Абе хора, вие наистина ли сте толкова наивни???
Какво ще постигне така???
Ако мъжът и иска, ще си направи нов профил, за който тя никога няма да се сети, че е негов и ще си пише с който си иска и ще пише каквото си иска...
Какво гарантира, че като пише на другата жена скоро няма да има друга, и после друга и така....

Аз този латиносериал съм го писала... Тоест мъжът ми го написа, аз само го гедах, до полуда, няма да ви казвам колко пъти...

Колко обещания, колко прекратени пред очите ми виртуални (или не само) връзки... До следващия път, в който го хвана, тогава започват безумните обяснения, които са обидни за всяко човешко същество... Някой му бил влязъл в скайпа, еди кое си не го бил писал той, друго било много одавна и той вече се бил извинил за което.... И пак старата песен на нов глас...
Сега си е изтрил пощата... ха ха и какво, една нова поща се регистрира за 5 минути.....

Такъв ли е, такъв ще си остане, има ли нужда от това и чувства ли се добре твоите драми няма да го откажат...

Съжалявам ако съм разбила нечии илюзии

# 103
  • Мнения: 742
Никси, ужасно съжалявам за това, което ти се е случило.

Прегръщам те.
(дано не го приемеш като прекалено фамилиарничене, просто знам как се чувстваш)

# 104
  • Мнения: 2 723
Никси, ужасно съжалявам за това, което ти се е случило.

Прегръщам те.
(дано не го приемеш като прекалено фамилиарничене, просто знам как се чувстваш)


Благодаря ти Hug , макар че факта, че знаеш как се чувствам хич не ме радва  Tired

Общи условия

Активация на акаунт