"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 12

  • 37 556
  • 838
  •   1
Отговори
# 810
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ох, и на мен ми се ходи! От какво имат нужда? Належащо имам предвид!

винаги от плодове-ябълки,банани.........Тикви са си поръ4али също Peace

# 811
  • София
  • Мнения: 3 648
Ок, ама колко?

# 812
  • Мнения: 35
здравейте момичета! Движението на българските майки в София има ли някъде офис, има ли банкова сметка. Ако реша някои неща да дам къде да ги оставя или ако реша да преведа парички за някое нещастно дребосъче в коя сметка да преведа.

# 813
  • Sofia
  • Мнения: 398
ДБМ няма офис. Ако искаш да предадеш нещо, трябва да се уговориш с някое от момичетата. Аз до края на другата седмица няма да съм тук, но може да се уговориш с друг или с мен като се върна. Напиши какви са нещата, за да преценим за къде са подходящи. Сметка има на 1-ва страница на тази тема.   Peace

# 814
  • Мнения: 7 063
Здравей! Ако решиш да даваш някакви неща ,трябва да се свържеш с някоя от нас и да се уговорите,защото  нямаме офис за съжаление Sad. Колкото до банковата сметка можеш да я видиш в сайта на ДБМ. Благодарим ти!  bouquet  Сега видях,че и Маринка е отговорила Wink

# 815
  • Мнения: 35
ох...да бе! не съм видяла, че сметката е на първата страница Simple Smile а иначе скоро ще си подреждам гардероба да сменям летни със зимни дрехи и ще отделя тези, които ще ви дам. имам и една нова скаричка. на нея могат да се пекат филийки, наденички.......и така. и нея ще ви дам. имаме я сигурно от 15 год без да е ползвата. стои си в кутията.

# 816
  • Мнения: 3 248


Ако правилно съм видяла и става дума за децата в Доганово - там са 75. Тоест трябва да вземеш от съответния плод поне 75 броя. Това са към 15 кг - банани или ябълки. Знам с точност, защото миналата седмица ходих.
Имай предвид, че грозде си имат - така че, ако прецениш наистина вземи ябълки или банани. Peace

# 817
  • София
  • Мнения: 3 648
Ок, ще се свържа с Ива да ги вземе! Мерси за уточнението, че се чудех как да презеня?! newsm78

# 818
  • София
  • Мнения: 589
Здравейте!

Аз имам един въпрос.
Де4ицата които са в домовете(имам предвид малките 4,5г.)Имат ли програма по която им преподават.Питам защото моя син е 4 години и тази година има програма по която у4и.Предметите които вклю4ва са:

Математика
Българки език
Конструиране
Изобразително изкуство
Социален свят и т.н.
Ли4но на мен ми стана много интересно какво пък ще у4ат толкова малки и се поинтересувах.Бях в градината запознах се с у4ебиците и останах удивена.Вси4ко това е във вид на картинки и супер забавно.Тази програма е приета и е на Министерството на културата и образованието.Супер лека и много забавна.Това нещо има ли го в домовете и имали у4ители педагози които да се занимават с де4ицата?

# 819
  • Мнения: 3 248
Имат педагози, които да се занимават с децата. Но по коя тоно програма го правят и какви предмети изучават не знам. Наблюдавала съм процеса в Доганово и мисля, че е удачен и полезен. Peace

# 820
  • София
  • Мнения: 589
Имат педагози, които да се занимават с децата. Но по коя тоно програма го правят и какви предмети изучават не знам. Наблюдавала съм процеса в Доганово и мисля, че е удачен и полезен. Peace

Благодаря Веси  Peace

# 821
  • София
  • Мнения: 4 868
Като стана дума за учене - как е решен въпросът с учебниците за децата от домовете?

# 822
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Като стана дума за учене - как е решен въпросът с учебниците за децата от домовете?

Ами доколкото знам НЕ Е РЕШЕН.   #Cussing out  Нямат достатъчно учебници, ако въобще имат някакви

# 823
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Като стана дума за учене - как е решен въпросът с учебниците за децата от домовете?

Ами доколкото знам НЕ Е РЕШЕН.   #Cussing out  Нямат достатъчно учебници, ако въобще имат някакви

от 1 до 4 кл.би трябвало да имат от държавата.А до 12кл. раз4итат на такива като нас.

Бамби,в някои домове едва смогват с отглеждането да не говорим за образование Sick

# 824
  • София
  • Мнения: 4 868
На Виктория целият комплект с учебници за пети клас си стои у дома. Ще разпитам и други деца. Проблемът е, че съществуват безкрайно много варианти на учебници и помагала, но все се надявам, че нещо ще съвпадне.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт