Пързалки, люлки, катерушки на НОЕМВРИЙЧЕТО са първи дружки!

  • 12 575
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 44 259
karrita  - http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=167&products_id=1945
има и розови

Последна редакция: ср, 25 апр 2007, 11:10 от bubu_to

# 241
  • Мнения: 2 292
По тоя повод да ви питам чух, че имало някакви непромукаеми бански. Ние още не щем на гърне, а искам да я пускам в басейна. Някой ползвал ли е такива и как точно "действат".
Лек ден на всички!

банските пропускат, идеята е да не се иzака бебето в бнасеина. останалото го пропускат навън и навътре  Laughing

# 242
  • Мнения: 152
Здравейте. Аз нямам никакво време. Не съм чела какво става с вас. Разгледах снимките.
Еххо, Ния е много сладка. И много пораснала.
Елспет, направо завидях за хубавото време и малката ваканция.
Сега да кажа при нас как е- мъжа е зашит отново. Сега остава да му махнат конците и да се оправи. Кити вече е при нас. Не хареса едната гледачка. От утре ще идва друга. Да видим с нея как ще е. Много е пораснала за този един месец, кога не беше при мен. И говори много. Но и много смешно. Ще кача снимки и ще пусна по-късно.

# 243
  • Мнения: 11 828
Здравейте. Ние вече сме в София, но все сме на вън, даже багажа не сме си разопаковали още.
Разгледах всички сними - прекрасни пораснали дечица!  Hug
тити, добре завърнали се! И пожелавам да "досаждате" в още много самолети - пак да отидете на още по-хубави места!
Забравих кой питаше за почивка в Турция - препоръчвам горещо МармарисPeace
майче, и аз все за теб мисля! Успех!  Hug
Чудя се какво става с кукла, дано всичко е наред!  Praynig Исйакова и тя не пише.
бубе, нека бързо се оправя мъжа ти!
analeto, дано и с товя малък мъж всичко е ок, но и аз мисля, че трябва да потърсиш няколко мнения.

Последна редакция: ср, 25 апр 2007, 15:41 от Sisssi

# 244
  • София
  • Мнения: 298
Аз се включвам пак с лоши новини - Роси е с отит, пие антибиотик, много я болеше. Надявам се сега да е малко по-добре, във всеки случай вече се усмихва, не ревва на всяка моя дума или движение, не иска постоянно да бъде на ръце и спа през нощта. За разлика от предишната, в която не можеше да си намери място от болка, много гадно беше. А, между другото, съвсем ясно си показа какво я боли.

На Илия купихме бейбихейлър - за инхалиране на Вентолин директно в белите дробове, без да минава през стомаха. Все хубави покупки. Такъв черен период не съм имала никога - разболяват се едно през друго, ми тази зима са били повече време болни, отколкото здрави.

Анеле, не се хвърляй така през глава да го обрязваш! Освен, ако не го одобряваш по хигиенични причини, де. Илия беше на 4, когато се оказа, че не е "забелен", както трябва, а само отчасти. И мен така ме уплашиха в Пирогов, само че аз се зачетох по чужди сайтове, и се оказа, че мнооого малък процент от момченцата имат истинска фимоза и показанията за пълно обрязване са доста по-сериозни от "не е добре забелено". В Пирогов после просто го дръпнаха с един инструмент и марля, показаха ми как да го поддържам и това беше. Сега е ОК.
Аз лично бях против обрязването и щях да го направя само в краен случай.

Много пораснали деца видях на снимките, много са сладки.

Тити, добре завърнала се!

Айде, Роси пак плаче...

# 245
  • Мнения: 1 465
Привет и от мен eat

мда с пълна уста пред компютъра - съвсем невъзпитано я подкарах. Но мъжът днес е на спорт и не обядва в къщи, детето спи от час и половина. Мама яде салата, подправена с пресни листенца босилек. Party
Сутринта рано рано излязохме, разходихме се, срещнахме лудия Робер, даже си поговорихме с него(почистваше кучешките акита от пътя ни). Ядосваше се и той как хората са превърнали в кучешка тоалетна единствения път, по който не минават коли. И то наистина така, все едно някой беше бомбардирал пътя с огромни гадни изненади Sick
После се обадих на една приятелка в Австрия и след малко като нахраня и Поло се захващам с конкуристката "работа" Laughing
Довечера имаме запазен час при педито, че Поло все още си е доста хремав, а и кашля лошо. Thinking Мъжът ми - и той като него. Само аз държа фронта  typeuu
Анеле, дано ви се размине обрязването Praynig
Симка, горкичката Роси, редставям си какво и е, а и на теб ooooh!
Били, много са ти хубави двамата златокоси мъже. Flutter На една снимка, на Гошко му е направо като златна косата. А най-ми хареса, тази, при която двамата излизат от розовия тунел.
Елспет, никакъв белег не видях, а само една малка сладурана.
Еххо, ама Ния наистина изглежда много голяма, и много красива, а явно и малка кокетка. Wink
Бубе, през какви изпитания сте преминали Shocked Пусни снимчици да видим Кити Flutter Иначе за операцията - дано се възстанови най-после мъжа ти. И моя от такова го оперираха преди няколко месеца, но не са го рязали така. Сега има три малки белега от по 1 см.
Хихи Вивита, не знаех че пропускали гащичките - представям си какво ще е като отворят нашия басейн hahaha Joy Ще има най-малко две бебета с пропускащи гащички. Laughing

# 246
  • Мнения: 2 292
ехо, много лъЧеzарна щерка имаш  Wink
поля, пропускат, веднъж се минах да zакарам Саши до басеина с такъв бански и поzнай после кой пра столЧе zа кола  Laughing

# 247
  • Мнения: 152
Ето снимките - много са, който има време да гледа.
http://new.photos.yahoo.com/buba_katinka/album/576460762399357865
Симка, съчувствам ти. Дано по-скоро се оправи Роси.

Последна редакция: ср, 25 апр 2007, 15:41 от buba_katinka

# 248
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Иха, Мартина спи, а аз разглеждам снимките ви. Много са пораснали всички. Красавици са и Калина, и Ния, и Кити.

# 249
  • Мнения: 1 608
О, Симка, съчуствам! Hug Няма по-лошо от това да ти боледуват децата, а при вас много се събра напоследък. Пожелавам бързо оздравяване.

# 250
  • Мнения: 9 907
оо, ама Кити е направила много хубави бузи Simple Smile само за щипане Simple Smile
наистина всички много са пораснали и вече не са бебета.

майчето никаква я няма. Не знам дали всъщност трябва да е още на линия. Притесних се все едно аз ще раждам Simple Smile

анеле, да кажеш какво е станало с пишката!

а колко струва тук 1 памперсгащи? не от онези на бамбиномио, а обикновени.




# 251
  • София
  • Мнения: 44 259
тити доколкото знам зависи от марката , но са някъде към 40-70 ст бройката.

# 252
  • Мнения: 1 465
Не знам колко струват памперсите в България, но тук са си скъпички.

# 253
# 254
  • Мнения: 9 907
благодаря, бубу-то.

Общи условия

Активация на акаунт