Пързалки, люлки, катерушки на НОЕМВРИЙЧЕТО са първи дружки!

  • 12 575
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 089
тук съм още, но просто днес обикалям тук-там. напълно излишно, впрочем, но все виждам шарен свят, а не градинките на жк илинден. опитах 2 пъти да отида днес на маникюр и двата пъти не успях. решила съм да ме режат красива и с изрисувани нокти, така че тази вече ще се плескам някак самичка. като не искат да ми вземат парите, няма пък да ги дам  Crossing Arms
от чудене къде да се мотая днес даже ходих с филков до някакъв сервиз, за да оправят джипката. не я оправиха. за сметка на това я измиха основно и откак е чиста алармата не спира да врещи. сега я изключихме. тази вечер можете да наминете да свиете возилото - и без това откак нарязаха гумите все нещо му се случва и все по ремонти виси. аман от коли. знаех си аз, че най-чистат работа са жълтите возила, ама нейсе...

петра дриска и повръща все така с променлив дебит, но това не е интересно и няма да говоря по темата. само ще кажа, че във връзка с дрисъка на детето днес изпрах 2 бременски панталона и дано изсъхнат до утре, че няма с какво да се занеса до болницата.
снимки не съм гледала.
симка - съчувствам.
диди - стискам палци иван да се държи все така мъжки и да не се подриска и той заради тъпия ясленски вирус.
тити - уелкъм хоум, дет'съ'вика.
отивам да видя колко още май-ки са родили днес - много се е разраждал тоя народ. почвам д се притеснявам, че няма да ме огрее единичният вип  Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 25 апр 2007, 18:27 от majceto

# 256
  • Мнения: 9 907
...... откак е чиста алармата не спира да врещи. сега я изключихме. тази вечер можете да наминете да свиете возилото - и без това откак нарязаха гумите все нещо му се случва и все по ремонти виси.

 Joy  Joy

в тази връзка се сетих за нещо подобно, което ми се случи в деня, преди да заминем. С хлапето отиваме на пощата, с колата. Не ще да върви обаче на газ. Викам си, газта свършила, обръщам на бензин. лампичката свети червено. Добре, след пощата ще заредя. И....дистанционното не бачка. Не мога да си отворя колата. Отключих механично и се включи алармата. Блокира. Срам! Натоварих детето с пищящата кола отивам на бензиностанцията, там едно момче вика - отивайте на сервиз. Сипахме бензин, и потеглих към сервиза, по пътя за русе почти извън софия. Карам с 50 км в час в средната лента, колата пищи, аварийните светят - картинка!  Mr. Green Точно на обратния завой има ченгета, не ме и погледнаха даже, обаче аз се притесних и вместо в сервиза влязох в паркинга на следващия магазин. Оставих колата да пищи и извиках човек от сервиза да ми я закара на заден ход/че имаше и голямо движение, и ченгета/ до сервиза.......

# 257
  • Мнения: 811
тити, лелееее  #Crazy Весела картинка, ама представям си добре как си се чувствала! Добре дошла в Бг  Hug

бубе, е, поне Кити е вече при вас!

симка, наистина тая зима ви взе здравето! Мъчно ми е за Роси!

Снимките разгледах на всички! Много са хубави децата  Heart Eyes

Водихме Ади на консултация. Мерки - 83 см и точно 10 кг. Биха ни ДТК ваксината. Ади заплака за съвсем кратко, и то след ваксината.

кукла наистина се губи. Дано всичко е наред с бебенцето  Praynig

майче, утре е великият ден! Ако все пак влезеш да прочетеш - желая ти безпроблемно раждане, бързо възстановяване и всичко да се нареди, както ти планираш!!!  Hug Очакваме те вече с чакълчо!

Днес съм краткословна, че бях на зъболекар и сега ме боли зъб (пък ми прави само пломба  Shocked ).

# 258
  • Мнения: 1 465
Влизам да пожелая на Майчето безпроблемно раждане  bouquet Кураж!!! И после с чакълчо на линия!!!!(нямам главно "ч" както може би сте забелязали - не е от неуважение към чакълчо).
Ние бяхме на лекар. Поло има риноларингит и сега пак ще го тъпчем с лекарства. Поне му няма нищо на ушите и гърдичките.ooooh! И въпреки болестите(почти всеки месец по нещо) Поло тежи цели 11кг. Laughing
Днес съм краткословна, че бях на зъболекар и сега ме боли зъб (пък ми прави само пломба  Shocked ).
Боже и аз скоро трябва да ида на зъболекар. (за първи път ще ми е Rolling Eyes)
Хайде лека нощ на всички  bouquet

# 259
  • Мнения: 1 288
майче, и аз да ти пожелая леко и безпроблемно раждане! стискам палци и вярвам, че всичко ще е наред!  Hug Hug Hug

# 260
  • Мнения: 3 089
благодаря за пожеланията. каквото-такова.
кукла вярно не се е вясвала. на 19-ти й стисках палци. дано резултатите от амниото са добри  Peace

аз си наплесках по ноктите страхотни червени цветенца с малки бледо-лилави листенца. а-ма-ха - часове нямали, не ми искат парите. фръц на таквиз кат тях  Mr. Green ми аз си се направих чудесна. дано на някой кадър ми се мерне някое нокътче, че да се възхитите колко съм скопосна  Mr. Green

айде - до другия път.
със здраве 
Heart Eyes

# 261
  • Мнения: 2 292
майЧе,
леко раждане и от мен, всиЧко добро.
Саши си премаzа пръстЧето на вратата и сега е с бинтована лапиЧка  Sad много тъжно  Sad много го боля и много плака  Sad няма да се оплаквам повеЧе  Sad

# 262
  • Мнения: 9 907
ами че това също е много гадно. Боли.

ще ме уморите вие с Поля - едната няма главно Ч, другата няма малко Ч   hahaha

# 263
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Вивитке, много лошо с пръстчето Sad

Мая, айде да си почиваш вече! Успех утре  bouquet Heart Eyes

Ходихме на педи и на хирург - Роската е с компреси от лайка този следобед и през нощта и утре сутрин трябва да идем пак - доколкото разбрах ще го забелят/ цепнат, няма обрязване, имал възпаление; щяло да бъде голямо реване - много ми е миличък, но по - добре по- рано, че после си етравам; нашият тати      е  отстранявал подобни проблеми по4ти 20-годишен Sad

# 264
  • Мнения: 1 253
Майче изтървах те  ooooh! леко раждане и от мен  Hug
Тити просто си те представих каква картинка си била с тази кола  Joy Joy Joy браво за самообладанието!
Болните и постадали хлапенца дано да минават по бързо всички болести и раните да задравяват по-скоро, че си е кофти работа.
Лека нощ на всички!

# 265
  • Измир
  • Мнения: 652
Майче, леко раждане тИ пожелавам! Ще чакаме новИнИ

Аз успявам да чета, но като че лИ все няма какво да пИШа!
ПреформатИрахме сИ лаптопа И не мога да сИ намеря буквИте И точката също! hahaha Joy

# 266
  • София
  • Мнения: 44 259
Ееее, майче и аз те изтървах - леко  и безпроблемно раждане - ще чакаме новини за чакълчо Hug

вивита..много гадно с пръсчето, дано му мине бързо, наистина ужасно боли Confused

# 267
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Майче, леко да е! Grinning
Вивита, съчувствам на Саши! Hug
Ех, Тити, ама и аз се смях с глас на неволите ти, ще прощаваш.

Поетичните мами, измислете нещо за Чакълчо за заглавие на следващата тема, както точно съвпада.

Лека вечер и от мен!

# 268
  • Мнения: 1 465
Утре май ще се събудим с чудесна новина Wink Grinning newsm30
Хайде лека и от мен smile3524

# 269
  • Димитровград
  • Мнения: 1 745
ДУ!
Днес никой не е писал.Нямам поетични идеи с Чакълчо.Нещо не ме хваща музата,но който иска да пусне тема,може да изчака направо с името на бебето.
Дано всичко да е наред!!!

Общи условия

Активация на акаунт