Страхувам се от възрастта си

  • 7 442
  • 96
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 639
Преди няколко часа пуснах подобна тема в проблемна и рискова бременност.Сега прочетох всичко тук и се успокоих.Аз ще навърша 37г. през август и искаме 4-то дете с мъжа ми който е на 41г.Децата ми са на 19г.,16г. и 5г.Много искам още веднъж да преживея това щастие и да гушкам пак бебче.Пожелавам на всички това!

# 61
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Неви и аз ще навърша 37 г август месец. Дъщеря ми е на 12 и половина. Тя винаги е искала братче или сестриче. Но понеже финансите ни все не стигат не сме се решавали за второ. Сега много искам , но не зная как да убедя съпруга си че не сме стари за дете. Ако някой има идея как да го накарам моля да помогне

# 62
  • Мнения: 126
Никога не е късно да си имаш детенце!!!!Това ,че просто на някой им се дава възможност много по-късно ...това не значи дай са да не правим деца ..стари сме !!!!
ГЛУПОСТИ!!!! ooooh!Има хора на по 50-60 години искат  и даже някой постигат желанието си вий се притеснявате като сте още в разцвета на младоста си!!!Действайте по въпртоса и УСПЕХ!!!  bouquet

# 63
Алоуууу Hug я слезте на земята LaughingСнощи гледахте ли новините?52г жена с 1 дете роди близначета -ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ!Цитирам я:"В нас има потенциал."Няма да увесвате нослета,а ги вирнете!Оня горе си знае работата,ама от жегите може да е задрямал и да си е забравил задълженията към някои от нас  #2gunfireНе е важно на колко години сме!Важното е във всеки момент ,когато можем да създадем живот да го правим,защото такава е нашата мисия на тази земя! Peace

# 64
  • Мнения: 62
Аааааа, я горе главата  Hug
Аз съм на 35 и въобще и през ум не ми минава да си помисля, че съм стара за бебун  Grinning
Напротив! Правим го със всичка сила останала, в "старите "  ни тела!След два неуспеха пак не се давам Grinning
Просто ако си здрава няма проблем, пък и по-зрелите мами са по-готини и осъзнати според мен.
Стискам палци Peace

# 65
  • Мнения: 2 591
това според мен е някакво насадено чувство в Бг. аз съм живяла в Германия, а там е съвсем нормално да почнеш да мислиш за дете след 35-годишната си възраст!

и не мога да не споделя за един профилактичен преглед при гинеколог, който като разбра, че съм на 28 и направо ми се развика какво съм чакала до сега и защо нямам още дете  hahaha

# 66
  • Мнения: 2 336
Аз пък онзи ден се спаружих, че станах на 25.
Всички ми се смеят, ама на мен ми е гадно... Sad

# 67
  • Мнения: 189
Не знам дали авторката на темата се е успокоила, но аз определено се почувствах по-добре. На 29 съм, а не ми се очертават деца поне още 2 години и се бях притеснила, че вече съм стара Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 255
Боже, 29 - каква хубава възраст. Аз се моля само за 3 години назад - да се върна на 35 и да имам достатъчно време и спокойствие за всякакви процедури и опити.  Късмет и се радвай на годините си !

# 69
Боже, 29 - каква хубава възраст. Аз се моля само за 3 години назад - да се върна на 35 и да имам достатъчно време и спокойствие за всякакви процедури и опити.  Късмет и се радвай на годините си !
и на тези години ще успееш, само вярвай и щастието ще те споходи. кураж. Praynig  bouquet

# 70
  • Мнения: 3 069
В никакъв случай не се притеснявай от възраста си.
Родих Виктор на 40 години без 2 месеца.Прекрасно дете е и не съжалявам дори за миг.
Време е в БГ да се гледа вече малко по Европейски на тези неща.
Не би трябвало да се интересуваш от хорското мнение.Родих го секцио и се възстанових много бързо!
Успех  bouquet

# 71
  • Мнения: 1 483
В днешно време вече жените раждат по-късничко.Аз в момента съм на 30г и имам бебе на 7мес.А следващото мисля да е след 2 години някъде.

# 72
  • Мнения: 165
И аз реших да се включа в темата. Освен, че ходих на амниоцентеза, за да се успокоя и в предродилна зала ми казаха, че съм "дърта първескиня", нямах други проблеми - нито със забременяване, нито с износването (на 36 години съм). Вярвам, че тичането като проходи детенце, ще ми е по-зор, отколкото ако бях на 18, но мисля да се справя. Не мисля, че чак толкова съм закъсняла. Така че, смело щом искате дете - правете го. Стискам палци на всички.

# 73
  • Мнения: 1 209
Мади, успех! Дано решението ти да бъде правилно... Не оставяй с едно дете , ако имаш възможност поне за още едно  Praynig

# 74
  • Мнения: 1 227
Не знам дали авторката на темата се е успокоила, но аз определено се почувствах по-добре. На 29 съм, а не ми се очертават деца поне още 2 години и се бях притеснила, че вече съм стара Rolling Eyes
Разбира се, че съм се успокоила,виждаш каква прекрасна силна група сме. А относно твоята "старост": дъщерята я родих на 32 и тя е толкова невероятна, че искам още едничко...а вече съм на 37и....

... Аз се моля само за 3 години назад - да се върна на 35 и да имам достатъчно време и спокойствие...
Калианна, и твоята възраст си е много хубава. Времето не зависи от нас, а спокойствието трябва сами да си го намираме. Успех  bouquet

Емоли,    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт