Дразните ли се?

  • 3 019
  • 98
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 207
Аз може би изпитвам някаква ревост,но за дразнене не защото то детенцето само си се гуши в този който го държи hug

# 61
  • Мнения: 2 039
Не само се ядосвам, но направо побеснявам #Cussing out. Там е работата, че моята свекърва целува бебето в устата, с това разбирайте че си вкарва устните и езика в устата на малката newsm61 smile3511
Аууу,на мен също ми се случи на 2 пъти,но втория път не издържах и направих остра забележка.От тогава не съм виждала такова нещо  #Cussing out  Дразня се на бабите му,че го мляскат шумно по бузите,ама гледам да не се ядосвам,че така или иначе като им го оставям за някой уикенд,знам ли какви ги вършат smile3515

# 62
  • Мнения: 696
Не се дразня, дори напротив. Все пак носи и тяхната кръв, а като му се радват и го гушкат занчи го обичат. Какво по-хубаво от това едно дете да е обичано и да расте в любов!

# 63
  • Мнения: 1 264
Не се дразня от това, че го гушкат. Щях да се подразня ако го целуват по лицето, но те не го правят. Така че даже не се налага да правя забележки. Но ако нещо не ми харесва им казвам било на свекърва ми или на майка ми и те се съобразяват. Истината е, че свекърва ми се съобразява повече с мнението ми, защото за нея аз съм "чуждата", пък и вече съм си показала рогцата.  Mr. Green Майка ми успява да се наложи понякога.

# 64
  • София
  • Мнения: 146
Понякога се дразня понякога не. Нямам поводи да се притеснявам защото винаги моето мнение е било важно по повод отглеждане на детето. Винаги са се съобразявали, когато не искам нещо да се прави. Когато сина ми беше на около 3-4 месеца не давах да се гушка постоянно и винаги ме питаха дали може да го гушнат. Но това е така не защото аз съм била по-остра, а защото съм попаднала на разбрани хора.
Не може да кажем на някого да не се дразни, защото не сме били на негово място. Аз също бих се дразнила ако някой лъха на алкохол и лигави детето ми и още повече не се съобразява с моето мнение и ми натяква че има повече опит, защото е отгледал повече деца. Така че към авторката на темата права си да се дразниш. И не знам какво да те посъветвам, защото явно си попаднала на хора които не разбират от дума. Мога само да ти пожелая по-голямо търпение.   bouquet

# 65
  • Мнения: 209
На мен ми е приятно,когато виждам,че хора се радват на децата ми.Никога не съм се дразнила,даже и от чужди хора гушкащи децата Simple Smile

# 66
  • Мнения: 1 174
Ще ти отговоря честно - задала си си въпроса откровено и така ти отговарям, предполагам такива отговори искаш.

Няма нищо лошо в това, че свекърва ти гушка детето. Повярвай ми - по-гадно ще ти е, ако не го прави - питай мене да ти кажа. После, тя не държи дете за пръв път. Ако е щяло да стане нещо, да е станало с мъжа ти докато е бил бебе. Не се бой, жената просто му се радва по най-елементарния и искрен начин. Радвай се и не се дразни. По-скоро те дразнят други неща у нея, а не точно факта, че гушка детето.

Твоята майка не го ли гушка - помисли си добре!

А за целувките съм съгласна - твърдо НЕ!

 Peace
Не позволявам на никой, освен нас с таткото да я целува.

# 67
  • Мнения: 8 769
А може би темата трябваше да е озаглавена "Дразните ли се, когато свекърва ви целува детето?"???
Както и да е. Аз не се дразня, че някой близък се радва на детето ми и изразява тази радост. Бих се дразнила, ако не ме попита предварително, дали може да го вземе, но в бебешка възраст не се е случвало, освен в периода, когато родих дъщеря си. Като една новоизлюпена майка ревнувах бебето от собствения си баща.  Blush Не можех да разбера, че и той му се радва, и иска да го държи. Проклети хормони.... С второто дете не беше така. Grinning

# 68
  • Мнения: 508
Не се дразня, но ако видя, че не се отнасят с нея както трябва и искам, просто правя забележка. ЕДИН ПЪТ ПОКАЗВАМ, ПОСЛЕ НАКАЗВАМ Joy

# 69
  • Мнения: 1 364
Не се дразня като се радват на детето ми.

# 70
  • Мнения: 990
Дразня се когато искам да им оставя децата у тях да си ги гушкат и целуват на воля , а те ми откажат.

# 71
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
И аз не се дразня от гушкане, а по-скоро от непрестанното желание на свекърва ми да го държи на ръце, люлее и да му пее. не че има нещо лошо, ама когато съм сама-както е през повечето време- кой да му пее и кой да го люлее- нали нещо трябва да си свърша из вкъщи.

# 72
  • Мнения: 2 657
Не се дразня PeaceА и ве4е е на такава възраст,4е си ходи при всички и всеки лети и прегръща Wink

# 73
  • Мнения: 3 456
Не ми се е случвало някой да я грабне да я гушка  без да ме пита. Mr. Green Имам предвид като беше бебе, иначе сега сама се вре в бабите и им се мазни, а те милите направо се разлагат от умиление... hug  loveuuu

# 74
  • Мнения: 1 273
Не се дразня, даже ми е приятно като го гушкат. Друг въпрос е да го целуват в устата, но моята свекърва е последния човек, който би го на правил.

Общи условия

Активация на акаунт