Колко често водите децата си на Макдонълдс?

  • 7 590
  • 219
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 6 999
Най-много веднъж месечно, при това яде само от картофките, виж за Кола-та се разтреперва винаги и не само в МакДонълдс.
не те ли притеснява да даваш кофеин на толкова малко дете? newsm78

Аз давам кола на дъщеря си. Винаги, когато поиска... Е, вкъщи спрях да купувам /въпреки, че аз самата съм/бях/ пристрастена/, но ако в заведение поиска кола - поръчвам. Обикновено обаче предпочита да пие нещо друго. Гледам да не я фиксирам над това, че нещо толкова вкусно й е забранено. - Това ми е мотивът.

# 196
  • София
  • Мнения: 6 999
Абсолютно. Родителя определя кое е най добро за неговото дете нали...? Ти не си родител на моето дете.... нали!? Както ти си наложила твоя вкус и виждане за храната върху детето си, така и аз.  Crossing Arms
Аз съм израснала в семейство на заклети месоядци, но аз от детската градина съм изхвърляла месото под масата, защото са ме карали да го ям. Представяш ли си някой деца не приемат вкуса на родителите си!?


Аз самата не си падам много по месото, но дъщеря ми обича месо и не я лишавам. Твоето дете опитвало ли е месо? Ами ако и то като теб не одобрява вкуса на родителите си?  newsm78

Не те ли притеснява това, че има неща, които се набавят само от месото и как ги замествате при детето? Питам, не за да се заяждам, а от любопитство. Знам, че педиатрите не са много толерантни към деца вегетарианци.

# 197
  • Мнения: 994
И аз не пия вече кола и подобни газирани напитки - почти 7 години. Вкъщи се купува само, ако ще имаме гости. Точно за да не се учи детето на вредни навици.  Вече и 2мата са достатъчно големи и мога да им обясня защо не бива да пият кола. Когато са малки - принципа за подражението. Аз не пия и те не пият. Хич и не съжалявам, че спрях да пия газирано,

За по-големи деца се сещам - Supersize Me - моите го засякоха преди месец по ТВ и като разбраха за какво става дума, категорично отказаха да стъпят вече в McDonalds - те са големи на 9 и 6.

# 198
  • Мнения: 512
Не бих и не си водя детето в Макдоналдс. Аз също съм ходила не повече от 2 пъти в живота си и нищо там не ми харесва.

# 199
  • Мнения: 1
Ето мили майки - гледайте - и пак си водете скъпите дечица в Mc Donalds #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

http://slackpack.net/?q=node/687

# 200
  • Мнения: 6 155
Досега не съм я водила.
И аз не съм го водила Rolling Eyes

# 201
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ето мили майки - гледайте - и пак си водете скъпите дечица в Mc Donalds #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

http://slackpack.net/?q=node/687
Олеле!  Crazy
Добре, че не ходим там!  Peace

# 202
  • Мнения: 453
Бойкотираме Макдоналдс, както и продуктите на компанията Кока Кола (вкл. соковете Капи и минерална вода Банкя). Мъж ми, който харесваше вафлите Мура вече ги бойкотира, откакто имиджа им се обвърза с чалгата. (Аз не ги харесвам така или иначе).
Нещата опират главно до принципи.

# 203
  • Мнения: 2 214
Заведох дребосъка за първи път в МакДоналдс когато беше на два месеца...  Mr. Green
Много му хареса всичко - обстановката, хората, гледката. От време на време го водим там за да хапнем нещо бързичко и да си продължим със шляенето из центъра Simple Smile

# 204
  • Мнения: 1 044
Досега не сме ходили- на 2 г. и 8 м сме. Скоро не мисля да го водя Peace

# 205
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Изключително рядко се случва да водя каката - два-три пъти в годината и то все заради пустите играчки ... Малката още не съм я водила, а и скоро не смятам.

# 206
  • София
  • Мнения: 1 456
Още не сме ходили! Аз лично харесвам млечните им шейкове, но не мисля, че са подходящи за детенце.

# 207
  • Мнения: 3 268
Макдоналдс никой от нас не яде,с изключение на тоста с шунка и кашкавал.Водя дъщеря си на този,който е на околовръстното,до Бояна,защото ми е близко.Тя изобщо не се впечатлява от сандвичи и менюта, а прекарва цялото си време на пързалката.Заради това я водя.

# 208
  • Мнения: 146
The golden arches! Много рядко хапваме там, но синът ми от бебе ми показва къде е Макдоналдс и обожава да ходи там. Мисля, че причината е една - играчката.
А аз не отказвам биг мака  Simple Smile

# 209
  • Мнения: 323
Често ходим.

Общи условия

Активация на акаунт