Колко често водите децата си на Макдонълдс?

  • 7 591
  • 219
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 3 478
Хммм, на моята още и е рано, но след като ние не ходим там предполагам и тя скоро няма да иде. Не им харесвам нещата и това.

# 181
  • Мнения: 2 013
Възможно най-рядко. Днес едвам отбих желанието на сина си за Макдоналдс, което не се появява много честно, слава Богу.

# 182
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ходили сме само 2-3 пъти максимум, по скоро сме минавали да му купя детско меню заради играчката. Ние сме вегетарианци, а там предлагат само месо и риба и затова не го посещаваме често.
И детето ли ти е вегетарианец?И ако да как то направи своя избор?

Както и твоето е направило избора си  да яде месо  Rolling Eyes
Мойто постоянно повтаря месе,месе.Интересно ми е как едно 1-2 годишно дете се отрича от месо и става вегетарианец.
При цялата тенденция  във форума,че на детето няма да му дупчиме ушите-то ще реши като порасне,няма да го кръстиме-то ще реши само каква вяра ще изповядва като порасне,няма да ходи на детска градина и особено на ясла-да не би там да го тормозят и да не го обгрижват достатъчно,как му се вмени колко е вредно да се яде месо и месни продукти?Всъщност толкова интересно е и какво яде-хляб,ориз,картофи,боб,леща.....

Абсолютно. Родителя определя кое е най добро за неговото дете нали...? Ти не си родител на моето дете.... нали!? Както ти си наложила твоя вкус и виждане за храната върху детето си, така и аз.  Crossing Arms
Аз съм израснала в семейство на заклети месоядци, но аз от детската градина съм изхвърляла месото под масата, защото са ме карали да го ям. Представяш ли си някой деца не приемат вкуса на родителите си!?


Месото е обявено за вредно в доста публикации  ...има много литература ... всеки прави най- доброто за детето си ... стига с това месо .... ако семейството ми яде котки и на детето си ще давам, то е ясно ...ако не- не ...  Peace

Абсолютно подкрепям това изказване.

# 183
  • Мнения: 3 356
Не съм го водила до сега (няма да ми издържат нервите,голям бесник е)
Вземала съм му веднъж детско меню.Заради играчката най-вече (много се кефеше на същата на кака му).Не прояви интерес към сандвича.Яде картофките и пи сока от портокал.

# 184
Веднъж в седмицата,а понякога и два.И това въобще не ме претеснява.Нали на детето му е приятно а и на мен!Гледам след това да балансирам менюто му с много плодове и добре балансирано друго основно ядене.

# 185
  • Мнения: 6 417
Дъщеря ми е на 6 г.. Ходим веднъж седмично заради детското меню Rolling Eyes

# 186
  • Мнения: 2 241
До миналата година не бяхме водили Ники (освен когато е бил на рожден ден), но веднъж сдадохме фронта и край, няма отърване... Close

Но си имаме уговорка да е един път месечно и той много стриктно си ги следи, да не би ние да забравим Grinning

А и като го виждам как за секунди изяжда и сандвича, и картофите, а по принцип е ужасно злояд, как да го откажем съвсем.... Но не мога да се съглася по-често да ходим, аз самата, например, никога не съм яла нищо там... Не че няма и по-лоши неща за ядене, но просто нагласа...

Сетих се сега за една случка - прибира се веднъж от градина, втора група, да речем, още кракът му не беше стъпвал в Макдоналдс, и ме пита: "Мамо, ние бедни ли сме, че не ходим в Макдоналдс?" Оказва се, че това го питали други деца в градината, които си показвали играчките оттам и много се учудили, че Ники не е ходил... Наложи се да му обяснявам, че далеч не сме бедни, но просто не ни допада да ходим там, за сметка на което ходим в други ресторанти.

Та това си мислех - докъде сме я докарали - ходенето в Макдоналдс да е признак за благоденствие
 Thinking

# 187
  • Мнения: 5 183
Поне веднъж седми4но ходим МакДоналдс, в Бургер Кинг, или в някое подобно заведение с детски менюта. Той по4ти нищо не яде, но харесва игра4ките. СЕга Макдоналдс тук имат и "здравословно меню" - макарони във формата на животни, с някакъв сос, ябълки /вместо пържени картофи/, мляко /вместо сок/...

# 188
  • Мнения: 5 183
Другото, което ми прави добро впе4атление, е 4е можеш да купиш само игра4ка, без да те задължават да купуваш цяло детско меню. Аз съм купувала игра4ка само, на връщане от работа, за да съберем вси4ките от дадена поредица, но да не се тъп4ем с мазни хамбургери /предимно аз и татито, щото детето не ги ще.

# 189
  • София
  • Мнения: 6 999
Поне един-два пъти седмично ходим. Дариа определено не обича храната от там, но е фен на играчките. От някои имаме дори по 2 броя. От пържените картофки си хапва с къри сос  Rolling Eyes.

Въпреки негативното отношение към Макдоналдс аз ям там и при това се чувствам добре. От разни пици на парче, банички и др. подобни стомахът после ужасно ме боли, но от Макдоналдс - не.   

# 190
Един път в месеца примерно. А и ние хапваме.

# 191
  • Мнения: 994
спрях да ги водя там от близо 4 години, преди това имахме уговорка за 1 път месечно. Те знаят, че храната там не е здравословна и вече не настояват.

# 192
  • Мнения: 994
Най-много веднъж месечно, при това яде само от картофките, виж за Кола-та се разтреперва винаги и не само в МакДонълдс.

не те ли притеснява да даваш кофеин на толкова малко дете? newsm78

# 193
  • Мнения: 994
Брей, ама в българските Макдоналдси и сервитьорки ли има Shocked? Те съвсем на лукс ще го обърнат Laughing

гледах преди няколко години филм по Travel channela за McDonalds в NY - ей там имаше музика на живо - струнен квартет, покриви по масите, сервитьори, менюто беше пак от сандвичи, но най-евтиния струваше  $40 Simple Smile
но аз и там не бих отишла

# 194
  • София
  • Мнения: 771
Най-много веднъж месечно, при това яде само от картофките, виж за Кола-та се разтреперва винаги и не само в МакДонълдс.

не те ли притеснява да даваш кофеин на толкова малко дете? newsm78


Аз казах, че се разтреперва, а не, че това е основното нещо, което пие. Аз по тази причина не купувам за вкъщи Кола и не пия пред него. А и Колата си заслужава направо отделна тема  Wink.

Общи условия

Активация на акаунт