Колко често водите децата си на Макдонълдс?

  • 7 577
  • 219
  •   1
Отговори
# 210
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Не ги водя.  Naughty Те не харесват на вкус предлаганата там храна, с изключение на сладоледа. Освен това не смятам, че е добре да я ядат.. Thinking .Нездравословна е, вредна и пълна с консерванти.  Naughty А това с играчките е пълно зарибяване на децата - ако поискат да ходят там, подражавайки на техни приятелчета им обещавам, и им купувам, някаква друга играчка, по техен избор! Peace

# 211
По веднъж на една-две седмици

# 212
  • София
  • Мнения: 1 775
Два- три пъти годишно. Не ми харесва храната, а и не мисля, че играчката си струва. Детето също мисли така за мое щастие.

# 213
  • Мнения: 750
Два- три пъти годишно. Не ми харесва храната, а и не мисля, че играчката си струва. Детето също мисли така за мое щастие.
И ние така!

# 214
  • Мнения: 488
Никога не съм го водила. Аз също никога не съм ходила, опитвала съм им сандвичите и картофите когато приятели са си взимали, имат вкус на хартия, потопена в старо олио.

# 215
  • Oslo
  • Мнения: 659
Много рядко! Харесва им там, но не  смятам че трябва да ходим всеки път когато пожелаят. Нито храната, нито играчките са адекватни на цените. От рожденните дни обаче съм доволна - децата се забавляват наистина добре.

# 216
  • Мнения: 2 950
Все още не знае какво е това. Joy

# 217
  • София
  • Мнения: 1 783
Един-два пъти в месеца, защото обичат да играят на пързалките. Не ядат друго освен сладолед и пият сок. Един път чичо им ги заведе да ядат зад гърба ми и в резултат на това се прибраха с пълна кесия мак-ове, с отхапани по два залъка и изядени по два картофа. Радвам се, че стана така, защото преди това им бях обяснила, че не смятам тази храна подходяща за деца не купувах, но син ми не го приемаше доводите ми и всеки път питаше дали няма да му купя детско меню. Откакто яде и не му хареса не пита.

# 218
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
само за сладоледа и игрите, ако има такива!

# 219
  • Мнения: 2 292
до сега не сме ходили там  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт