Колко често водите децата си на Макдонълдс?

  • 7 598
  • 219
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 950
Все още не знае какво е това!

# 166
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ходили сме само 2-3 пъти максимум, по скоро сме минавали да му купя детско меню заради играчката. Ние сме вегетарианци, а там предлагат само месо и риба и затова не го посещаваме често.

# 167
  • у нас
  • Мнения: 5 736
не съм брояла колко пъти в месеца ходим на МД, когато ни се хапва и сме на близо

# 168
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Прекалено често, картофките им са едно от малкото неща, които яде голямата ми ЗЛОЯДА дъщеря.

# 169
  • Sofia
  • Мнения: 6 947
Ходили сме само 2-3 пъти максимум, по скоро сме минавали да му купя детско меню заради играчката. Ние сме вегетарианци, а там предлагат само месо и риба и затова не го посещаваме често.
И детето ли ти е вегетарианец?И ако да как то направи своя избор?

# 170
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ходили сме само 2-3 пъти максимум, по скоро сме минавали да му купя детско меню заради играчката. Ние сме вегетарианци, а там предлагат само месо и риба и затова не го посещаваме често.
И детето ли ти е вегетарианец?И ако да как то направи своя избор?

Както и твоето е направило избора си  да яде месо  Rolling Eyes

# 171
  • Sofia
  • Мнения: 6 947
Ходили сме само 2-3 пъти максимум, по скоро сме минавали да му купя детско меню заради играчката. Ние сме вегетарианци, а там предлагат само месо и риба и затова не го посещаваме често.
И детето ли ти е вегетарианец?И ако да как то направи своя избор?

Както и твоето е направило избора си  да яде месо  Rolling Eyes
Мойто постоянно повтаря месе,месе.Интересно ми е как едно 1-2 годишно дете се отрича от месо и става вегетарианец.
При цялата тенденция  във форума,че на детето няма да му дупчиме ушите-то ще реши като порасне,няма да го кръстиме-то ще реши само каква вяра ще изповядва като порасне,няма да ходи на детска градина и особено на ясла-да не би там да го тормозят и да не го обгрижват достатъчно,как му се вмени колко е вредно да се яде месо и месни продукти?Всъщност толкова интересно е и какво яде-хляб,ориз,картофи,боб,леща.....

# 172
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Месото е обявено за вредно в доста публикации  ...има много литература ... всеки прави най- доброто за детето си ... стига с това месо .... ако семейството ми яде котки и на детето си ще давам, то е ясно ...ако не- не ...  Peace

# 173
  • Мнения: 3 880

Мойто постоянно повтаря месе,месе.
Моето пък (на 3 г.) никога досега не е изявявало желание да яде месо. Ние не сме вегетарианци, затова й се случва да яде и месо, но ако примерно аз не готвя месо тя никога няма да го пожелае.... въпрос на вкус, децата са различни. Твоето повтаря "месо" на моята пък й дай кашкавал и й гледай сеира Wink. Това, което всъщност искам да кажа е, че не всички деца обичат месо.....

# 174
  • Мнения: 8 769
И детето ли ти е вегетарианец?И ако да как то направи своя избор?

chocha, има теми за вегетарианците. Питай там. Тази е за Макдоналдс.

# 175
  • Мнения: X
Само когато са поканени на рожден ден.
Макдоналдс  не е сред заведенията, в които обичам да водя децата си.

# 176
  • Sofia
  • Мнения: 6 947
И детето ли ти е вегетарианец?И ако да как то направи своя избор?

chocha, има теми за вегетарианците. Питай там. Тази е за Макдоналдс.
Явно не съм попаднала на такава и като прочетох ми стана много интересно.Щом не мога да питам няма

# 177
  • Мнения: 790
В моя случай е най правилно да отговоря - вече никога. Веднъж му купихме детско меню, детето яде с голяма охота и веднага след това повърна най- неочаквано - без да се закашля или нещо друго такова, което да го предизвика.
Нямам никаква представа защо се получи така, но това беше достатъчна да ме убеди, че не е подходяща храна за него.

# 178
Да веднъж в месеца но ядаъ катофки.

# 179
  • Мнения: 698
Не съм го водила. Аз самата не обичам такъв тип храна.

Общи условия

Активация на акаунт