Диета с кисело мляко

  • 73 715
  • 711
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 3 647
Хей момичета Party Party Partyкъде изчезнахте мари?
Мъри е тука  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Не съм  щом е 50 грама е позволено
fearyfly  къде намери  това мляко казваи и аз да ходя да си купя  Hug
inka2005  ами мисля че със всички е така - разчитаме едни на други
lamita един два дена - колкото решиш мила  Hug
katellina добре дошла -> разлика кой кой ден е няма - така че - всички сме с теб
  bouquet

Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 20:12 от ANGYA

# 631
  • Мнения: 684
Хей момичета Party Party Partyкъде изчезнахте мари?
Мъри е тука  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Не съм  щом е 50 грама е позволено
fearyfly  къде намери  това мляко казваи и аз да ходя да си купя  Hug
inka2005  ами мисля че със всички е така - разчитаме едни на други
lamita един два дене - колкото решиш мила  Hug
katellina добре дошла -> разлика кой кой ден е няма - така че - всички сме с теб
  bouquet HugАха Сладурка Party Party PartyОПАСНА СИ!!!  bouquet

# 632
  • Мнения: 3 647

  bouquet HugАха Сладурка Party Party PartyОПАСНА СИ!!!  bouquet
Мъри изяде днес:
1 кисело мляко 0.1%, два малки домата, 30-40грама мариновани гъби и 5-10 маслини със бадем,
изпи : 3-4 фрапета - бели, 1 изцеден лимон в 500мл вода, едно еспресо със кондензирана сметана
и до полунош може да сгъне още няколко
   bouquet

# 633
  • Мнения: 4 053
Момичета, аз да се похваля, намерих си мляко ГЕРМА, с оранжев етикет е 3,6%, а синичък 2%.  261uu  261uu
Много съм доволна, още днес ще се натъпча със бактерии. smile3535 smile3535

а,с какво е по специално това мляко от другите,
аз да го търся ли  newsm78

# 634
  • Мнения: 3 647
Момичета, аз да се похваля, намерих си мляко ГЕРМА, с оранжев етикет е 3,6%, а синичък 2%.  261uu  261uu
Много съм доволна, още днес ще се натъпча със бактерии. smile3535 smile3535

а,с какво е по специално това мляко от другите,
аз да го търся ли  newsm78
има повече живи бактерии в него
  bouquet

# 635
# 636
  • Мнения: 684

  bouquet HugАха Сладурка Party Party PartyОПАСНА СИ!!!  bouquet
Мъри изяде днес:
1 кисело мляко 0.1%, два малки домата, 30-40грама мариновани гъби и 5-10 маслини със бадем,
изпи : 3-4 фрапета - бели, 1 изцеден лимон в 500мл вода, едно еспресо със кондензирана сметана
и до полунош може да сгъне още няколко
   bouquet

newsm78 newsm78 newsm78Сравнително по-добре си от мен миличка!  bouquet  bouquet  bouquet

# 637
  • Мнения: 3 647
о да  аз чакам fearyfly да сподели от къде го е взела, че нали и тя е от Варна
  bouquet

# 638
  • Мнения: 3 647
newsm78 newsm78 newsm78Сравнително по-добре си от мен миличка!  bouquet  bouquet  bouquet
ами защото сега се прибирам пак от кафе
и като съм цял ден  навън не ми се яде
  bouquet

# 639
  • Мнения: 684
ANGYA Hugде да бях и аз като теб ooooh!аз като изляза все ми се чдат пуканки или царевични пръчици newsm78и не знам как да убия тоя апетит като съм навън newsm78 все ме изкушава нещо Peace но засега се въздържам от всичко  bouquet

# 640
  • Мнения: 3 647
ANGYA Hugде да бях и аз като теб ooooh!аз като изляза все ми се чдат пуканки или царевични пръчици newsm78и не знам как да убия тоя апетит като съм навън newsm78 все ме изкушава нещо Peace но засега се въздържам от всичко  bouquet
ооооооооооооооо
 не ме питай как издържах днес минавайки 3 пъти край магазина със руските  карамелени бонбони
но все си повтарях "СИН КИТ->СИН КИТ" и успоях
  bouquet

# 641
  • Мнения: 684
ANGYA Hugде да бях и аз като теб ooooh!аз като изляза все ми се чдат пуканки или царевични пръчици newsm78и не знам как да убия тоя апетит като съм навън newsm78 все ме изкушава нещо Peace но засега се въздържам от всичко  bouquet
ооооооооооооооо
 не ме питай как издържах днес минавайки 3 пъти край магазина със руските  карамелени бонбони
но все си повтарях "СИН КИТ->СИН КИТ" и успоях
  bouquet
Party Party PartyКакво ли не си викам  newsm78ама има ефект така устоявам и аз със триста зора  bouquet  bouquet  bouquet

# 642
  • Мнения: 684
 ANGYA:naughty: Naughty Naughtyдали ще изкарам така лятото newsm78 че ми писна да се провалям,миналата година смъканах 10кг. Naughtyи така и не ги издържах!Трябва ми да изкарам поне един сезон  ooooh!после сама ще си съставям режим newsm78 да ама как?Лятото като тръгна на море..... #2gunfireвсички вкусотии по ресторантите ми се хапват newsm78пък и след плаж имам някакъв страшен апетит Thinkingне знам как ще се оправя и сега и това лято Peaceдано да сваля и да ги задържа  bouquet  bouquet  bouquet

# 643
  • Мнения: 3 647
ANGYA:naughty: Naughty Naughtyдали ще изкарам така лятото newsm78 че ми писна да се провалям,миналата година смъканах 10кг. Naughtyи така и не ги издържах!Трябва ми да изкарам поне един сезон  ooooh!после сама ще си съставям режим newsm78 да ама как?Лятото като тръгна на море..... #2gunfireвсички вкусотии по ресторантите ми се хапват newsm78пък и след плаж имам някакъв страшен апетит Thinkingне знам как ще се оправя и сега и това лято Peaceдано да сваля и да ги задържа  bouquet  bouquet  bouquet
ами свалянето както и задържането зависят само и единствено от теб  мила
  bouquet

# 644
  • Мнения: 684
ANGYA  Peace знам миличка  ooooh!но толкова ми е трудно,че чак се побърквам,добре  Thinkingче си споделяме тук  newsm78 знам че ще трябва да се отчитам и имам голям хъс!Добре е че има такъв форум за стимул  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт