Отговори
# 75
  • Мнения: 9 095
Да, досадничко си е. Особено като си запазил час, а като отидеш чакаш още... Rolling Eyes Глупави коментари на клиентките, абе, всичко сте го казали по-нагоре, да не се повтарям.  Crazy

Бубе, къде ходи на почистване, доволна ли си? Ако искаш на лични.

В Ейнджъл фейс ходя. Доволна съм, да. МНого. Само дето ми е адска досада и накрая като си тръгвам направо подхвърчам от кеф..И на масаж бях там последно, час и 10 минути..Егати кефа, но....въпреки това едва изтраях..Иначе масажистката беше страшно добра, размаза ме направо, пак там ще отида следващият път(имат и още една кабина за масаж, тоест това, което аз търсих, така че да можем да ходим двамата с мъжа ми едновременно  Peace)

това Ейнджъл фейс ми го похвалиха откъм маникюр Thinking

# 76
  • Мнения: 3 622
С удоволствие ходя на фризьор не с досада  Grinning  Моята фризьорка е и моя приятелка правим си кафе и си бъбрим през цялото време докато ме боядисва, постригва или за каквото там съм отишла  Joy

# 77
  • Мнения: 9 095
С удоволствие ходя на фризьор не с досада  Grinning  Моята фризьорка е и моя приятелка правим си кафе и си бъбрим през цялото време докато ме боядисва, постригва или за каквото там съм отишла  Joy

аз пък така и немога да си харесам фризьорка, всички не ми харесва как работят, казвам да махнат малко, те си правят каквото си могат  #Cussing out, тука може да се спра на някоя

# 78
  • София
  • Мнения: 7 097
има ли там басейн?от отдавна го гледам и все се каня да го посетя.но ако има басейн,определено ще ходя.поне ми е близо

Има, да  Grinning

# 79
  • Мнения: 5 391
Не винаги ми е особено приятно.Не толкова заради времетраенето, колкото заради клюките и безсмислените разговори, които често се водят Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 2 152
Отговорих с 3-та опция.
По принцип ми е приятно, но някой път, ако маникюристката или козметичката са на кеф и се разприказват, ми става досадно.Гръмва ми главата
от непрестанното им бърборене и вместо да си отпочина, излизам натоварена от техните емоции

Досадно е и когато салона е пълен с "клявки", които не са дошли за някаква услуга, ами си стоят и лафят, клюкарят... Crazy Crazy

# 81
  • Мнения: 1 241
Не винаги ми е особено приятно.Не толкова заради времетраенето, колкото заради клюките и безсмислените разговори, които често се водят Rolling Eyes
Peace

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Не ми е забавно със сигурност, приемам го като задължение

# 83
  • Мнения: 1 069
Щастлива съм, когато имам време за процедури. Не ми е досадно, може би, защото фризьорката и козметичката ми са достатъчно тактични. Използвам времето в салона за пълно отпускане и почивка!

# 84
  • Мнения: 177
Обожавам да ходя на разкрасяващи процедури в козметичния салон. Но пък най-неприятно ми е да ходя на фризьор. Имам някаква непоносимост към това, да ми пипат косата, дори най-малкото опъване ми е свръх болезнено. Затова гласувах с трета опция.

# 85
  • Мнения: 4 194
Да,винаги. Peace

# 86
  • Мнения: 156
Да,приятно ми е.За мен всичко е до нагласата-нагласям се,че ще ми е приятно и отморяващо,че ще излезна разкрасена и никакви клюки не могат да ми смутят хубавото настроение.А и си харесвам фризьорката и маникюристката и винаги,когато имам възможност ги посещавам

# 87
  • Мнения: 2 677
Не, отивам само за да си свърша работата. И гледам по-бързо да приключвам.  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 565
По принцип обичам, но за мен е много важна атмосферата и хората които работят в салона. Не обичам клюки, обсъждане на личния живот на други хора и снобарщини. Тук не е прието много да се дрънка по време на процедурите, а аз си и ходя в един и същи салон от няколко години, където момичетата ми станаха приятелки.
По същия начин и в БГ - козметичката и фризьорката са ми много интелигентни жени и никога не съм ги чула да обсъждат някой.   bouquet
   

# 89
  • Мнения: 478
Преди години, когато си нямах "моя" фризьорка , ми беше досадно посещетието на различни салони, клюкарстването,  " разтягането на локуми " и т.н....
Но от както намерих " моята " фризьорка  ми е много приятно да я посещавам, чувствам се спокойна в нейните ръце и нищо не ме дразни, а там е доста шумно ! Hug

Общи условия

Активация на акаунт