Бельо за отслабване-Lytess

  • 49 040
  • 159
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 916
Някой от Варна да си го е поръчал?
А може ли когато си с бельото да тренираш,защото нали трябва да се носи през целия ден. Peace

# 31
  • Мнения: 2 013
записвам се да следя резултатите

# 32
  • Мнения: 1 942
30 пранета  newsm78 Че то за 1 месец /ако последните 2 дена не си сменяш бельото  Mr. Green/ и вече няма файда така ли? Айде стига бе! Оставам си дебела и изпрана  Mr. Green

# 33
  • Варна
  • Мнения: 870
къде във варна има това бельо newsm78а освен клин и поясче какво друго бельо има newsm78

# 34
  • Мнения: 1 531
на мен ми го доставиха от склад на стинг, така че и във варна аптеките би трябвало да го доставят от този склад. просто си поръчайте в аптеката и кажете, че най-вероятно стинг ги разпространява. аптекарката, при която поръчах моя колан ми каза, че те са й го докарали.

# 35
  • Мнения: 205
А как да разбера кой размер да поръчам?  newsm78

# 36
  • Мнения: 207
И аз питах по аптеките във Варна - в една нова аптека срещу спирката на Общината ( като трагнете от спирката на Хъшове към Червения площад) ги поръчват - по 79.20лв е цената,като правят 10% отстъпка за редовни клиенти ( клиентски карти се дават след първа покупка на козметика),дават информация на място,може и по тел,ако някой се интересува може да пита на личния.Казаха ми,че размерите са по-големи за нашите стандарти,т.е. ако съм 44-ти размер съм  L номер от антицелулитния клин,но по-добре да си взема размера S/Mтака ми обясниха.

Последна редакция: пн, 21 май 2007, 19:00 от jerry

# 37
  • Мнения: 1 167
Е доста време мина и си позволих пак да повдигна темата. Момичетата които си го взеха какво ще кажат- има ли ефект?

# 38
да се включа и аз във темата Hug
нося клина за отслабване вече 15 дни не съм свалила 18 см а по-малко
около 4 на корема и по 3 на бедрата което са 13 см
на кг не се сваля но като нося клина и не чувствам глад незнам дали е от него или съм си го вношила но според мен има ефект

# 39
  • София
  • Мнения: 10 858
да се включа и аз във темата Hug
нося клина за отслабване вече 15 дни не съм свалила 18 см а по-малко
около 4 на корема и по 3 на бедрата което са 13 см
на кг не се сваля но като нося клина и не чувствам глад незнам дали е от него или съм си го вношила но според мен има ефект


 Shocked Shocked Shocked
Изуми ме! Сериозно ли? Ограничаваш ли се в хапването? Спортуваш ли?
Много интересно ми стана, наистина, и ще се радвам да отговориш Blush

# 40
  • Мнения: 10 758
да се включа и аз във темата Hug
нося клина за отслабване вече 15 дни не съм свалила 18 см а по-малко
около 4 на корема и по 3 на бедрата което са 13 см
на кг не се сваля но като нося клина и не чувствам глад незнам дали е от него или съм си го вношила но според мен има ефект


 Shocked Shocked Shocked
Изуми ме! Сериозно ли? Ограничаваш ли се в хапването? Спортуваш ли?
Много интересно ми стана, наистина, и ще се радвам да отговориш Blush
И аз чакам по-подробно обяснение.

# 41
  • София
  • Мнения: 2 840
Купих го това.
Не очаквам чудеса, но що пък не Mr. Green

Само да кажа, че L размерът е огромен.
Ако някоя от вас реши да си го купува, да знае, че е нещо като плътен чорапогащник от микрофибър и да си купува размер M-S.
Впрочем, започват жегите и няма да е много практичен за носене по цял ден, както е препоръчано, защото си е като чорапогащник и то плътен.Освен ако не ходите само по него, де, но не ми се вярва Mr. Green
Ще споделя евентуалните резултати от поредния експеримент.

# 42
  • Мнения: 213
ох момичета аз съм на две за това бельо newsm78

# 43
  • Мнения: 205
Купих го това.
Не очаквам чудеса, но що пък не Mr. Green

Само да кажа, че L размерът е огромен.
Ако някоя от вас реши да си го купува, да знае, че е нещо като плътен чорапогащник от микрофибър и да си купува размер M-S.
Кажи по-конкретно... горе долу за какви килограми кой номер... Съвсем ориентировъчно.

# 44
Дайте подробности за размери, действие и т.н. (да не е с рекламна цел !!!)
Днес прочетох за Lytess, разрових се из форумите - пишете, че сте го купили и ще напишите отзиви, не ми се дават 80 лв. за нищо

Общи условия

Активация на акаунт