Aqui escriben las mamas mas guapas....ИСПАНИЯ

  • 24 330
  • 283
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 409
При нас не се празнува този празник,но е много хубаво зна4и 6том има толкова рози Grinning.Гледам ве4е по4наха фиестите,на6та е 4ак септември.Ина4е си ходя на другите в околноста да похапна картофи Laughing.Една позната от Аликанте каза 4е при тях няма палнени картофи на фиестите.Умирам за тях само заради тях ходя Grinning.Гери на 18 уни таргвам за Мадрид на 19 цял ден в посолството за пасаван,и на 20 патувам за БГ от Мадрид.Ами така е по лесно не пак да се вра6там 500км,а на вра6тане 6те кацна в Малага ,4е е на 200км от нас.Аз подадах за бяла резиденция и попалних този формуляр,платих таксата,но на брат ми не искаха такса о6те не е пристигнало неговото ре6ение.А моето доиде само с НИЕ.Вес мерси за информацията Hug,аз коли4ка няма да нося 6ет взема от сестра ми.За диетата и аз не мога само на моркови,а и това с ябалките и солетите не е ло6о Peace.

# 61
  • Мнения: 2 825
Ауу, на мен розите са ми най-любимите цветя, просто си представям картинката всички улица да са в рози  Crazy Сигурно е голяма красота.
Рози, не си прави експерименти с тази диета, по добре от Красива мама си избери някоя друга - разделно хранене, лунна, ВМНВ или нещо друго. Ще си скапеш стомаха, ако караш само на моркови. Аз с ВМНВ смъкнах за 1 месец 5 кг и не стоиш гладнна  Wink
Вес, твойте снимки ще ги гледам в нас , че сега един от телефоника ми се размотава в офиса и ми лази по нервите... не можел да ми настрои нета на всички комп. , само на един инсталациата влизала в цената  #Cussing out бабината му, аз му викам ти го пусни иналамбрико, а пък аз ще си го оправя, той пак, ама само на един може  #2gunfire то накрая чак смешно ми стана, колк ое тъп.
Габи, как е кучо, расте ли ? Кажи как се погаждат с малкия.
Гери, на Бг Аър разрешените кг са 20 кг + 10 ръчен багаж. С малк одете не знам обаче как е, може и да е различно, по-добре да се обадиш и да питаш.
Аз отивам да му давам зор на малоумника, че искам да си ходя вече ...

# 62
  • Spain
  • Мнения: 3 750
привет банда ..как я карате
 при нас е супер лятно и слън4ево Simple Smile
 Фрики - опитвай с машината не се отказвай - алест - не се инати ами си купи машина за хляб   Wink ..меси като за 3-ма .дори и да не пе4е6 нищо в нея пак ще ти е от полза
ето една страница с рецепти за машината
 моми4ета аз незнам какво ми става но напоследък не мога да се спра да ям - за 2 месеца ка4их 5 кила и нямам волята да по4на някаква диета . дано се взема в ръце 4е работата върви назле  Cry

# 63
  • Мнения: 3 098


Алест, къде си бе, "булка"?  Mr. Green Laughing hahaha Да не мерите улиците с Марица? newsm78 Как е времето при вас?
Да,мерим ги,но поедини4но. Mr. GreenВсяка за себе си,дет се вика. LaughingТя имаше работа в полицията,аз пък в естранхерията днес. Crazy

Аз в естранхерията ниЩо не можах да изкоп4а от тая служителка.Явно трябва да си 4ерен и безпризорен,някой да ти даде инфо. #Cussing outТа реших утре и до полицията да отида.
Такъв кошмар с документи никой път не сме имали,какво е това 4удо тази година??? #Crazy
Най_накрая(хи4 не ми се иска,но)Ще дам пари на някой адвокат,та да влезне да ни изкара решенията,та да мога да се успокоя.
В4ера в една клиника за хемодиализа ми се отвори работа,но не мога да запо4на заради тъпите бавения на папелите. Close Twisted Evil Shocked
Сега дето се казва,съм абсолютно свододна по отношение на време,оба4е друг серсемлък трябва да те спъне. #2gunfire
Клара,нашия булевард сега е с 4ервени рози.Палми,лавандула и рози.
Обожам Валенсия в този сезон.А как е хубаво като си погледна булеварда и как омайно мирише... Party
Днес полу4их писмо за Ани,трябвало да ида на събрание по у4илиЩата,за да се запозная с програмата на всяко едно публико или привадо и да реша къде да я запиша.Вие полу4ихте ли такива?

# 64
  • Мнения: 811

Алест, къде си бе, "булка"?  Mr. Green Laughing hahaha Да не мерите улиците с Марица? newsm78 Как е времето при вас?
Сега се прибираме от естранхерията и ние.Голяма каша е там и една навалицаааа... #Cussing out.
Та...идваме си,мъжа ми поглежда форума,защото бях оставила страни4ката и вика ..."Има една дето вика< Алест къде си бе булка>".  Mr. GreenАз му казвам има само една ,дето ми вика така  Mr. Green Mr. Green Wink Wink.Ама Весе от теб не съм о4аквала  Joy Joy.Признавам си,изненада ме  Mr. Green.Ина4е ,както вика Марица,по сами си скитаме из Валенсия днес.Голяма жега настана,еей.Докато валеше и ей го на ,за плаж стана....за който може да си го позволи  Mr. Green.4е аз от днес съм на една "Страаааахотнааа диета" Wink Wink.Муам само кисело мляко и плодове днес и сега мъжа ми ,като обядва съм се "спасила тук при вас"  Mr. Green.

Да не забравя да кажа на Марипоса....Питах за подновяването и каза 4и4кото модел ЕХ16.

Отивам да храня малката и пак ще се разпиша.  bouquet

# 65
  • Мнения: 3 098
Айде,4акаме да пишеш.
Абе 4ета си ги сега тези закони,модифицирани и какви ли не там.По закон едно,на практика друго.
Ела кажи сега,алест,при положение 4е съм подала февруари месец документите ни за подновяване,трябва ли сега да ходя в естранхерията,за да попълвам наново формуляри?
И има ли изобЩо някакъв ред,на4ин да полу4иш информация за неЩо там?
И след като имат хиляди офисини из града,вкл.субделегасиона до ла фе,заЩо по дяволите не можем цивилизовано да си вършим работата,ами трябва да е подобна смрад вси4ко???

# 66
  • Мнения: 2 051
Ведра, Сан Джорди на бг е Свети Георги, нали? Този празник мисля, че се празнува в определени области.

Да, Свети Георги. Същият със змея, легендата е сходна на нашата.

Празнува се с подаръци - мъжът подарява роза на жената, жената подарява книга на мъжа. Това е по традиция, де, ...хората правят и обратното, да няма дискриминация Laughing

Но атмосферата е чудна, улиците са препълнени с книги и цветя.
Другото, което се прави е публично четене на глас на откъси от книги. Вдигат се малки сцени на площади или се отварят театрите за това. Винаги започват с откъс от Дон Кихот, доколкото знам има места, където се прави едно дълго еднодневно непрекъснато четене на Дон Кихот от известни личности.
Но като гледам масово се четат книги и от други испански автори, аз винаги си откривам по нещо интересно.

# 67
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Ведра, интересно е това. А и мъжът ми няма да има нищо протива да му подаря книга  hahaha А може ли освен роза, да си поискам и друго?  hahaha Но в интерес на истината, не знаех за този празник, благодаря за инфото!  Hug

Алест, надявам се, че не си се обидила  Mr. Green Днес съм настроена много позитивно и преливам от енергия и добро настроение, та се сетих как ти казва Асто, и оттам... но го сложих в кавички де  hahaha
Браво за диетата. Аз моята я прекъснах, то може ли да пътуваш и да не опиташ някоя местна вкусотия, а само да точиш лиги по витрините. Но пък кантара каза, че съм качила само 400 грама  Mr. Green

Клара, тоя техник е бил голям смешко  Mr. Green Интересно как можеш да сложиш рутер иналамбрико и да го пуснеш само на един комп  newsm78 hahaha Казва паролата и юзър нейм и дотам Crossing Arms

Хулиганче, да не храниш двама?  newsm78 Mr. Green  bouquet

Анет, къде се загуби? Как си?  bouquet

Аз да питам един основен въпрос. Кои тархети сменяте? Моят случай примерно - аз съм с комунитария, една светлосиня с голямо Е по средата, което е в 3-те цвята на исп.знаме, отзад с отпечатък на палеца  Crazy Трябва ли да я сменям???? newsm78

# 68
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
здравейте и от мен моми4ета
тук съм, но цял ден 4ета за скапания изпит, 4е то наближило а аз съм до под кривата круша
това което казаха в екстранхерията в аликанте за новите документи, днес на моя позната, беше 4е абсолутно вси4ки комунитариос (без изклу4ение), в срок от три месеца трябва да подадем солиситуд за новите документи, които представляват едно сертификадо и не е много сигурно (оЩе не е решено) Ще има нови номера (НИЕ)
та това е за пепелите
но тъй като мъжа ми го няма и в близките 30дни няма да се върне, не смятам да ходя сега до Аликанте
има време

# 69
  • Мнения: 76
Здравейте момичета  Hug , благодаря ви за топлото посрещане    bouquet
Bec, благодаря ти за обяснението за този преглед, сега се успокоих вече   Simple Smile
пожелавам на всички хубав ден  newsm10

# 70
  • Мнения: 42
Привет и от мен, отново.  Hug  Беше ми се бъгнало ПС/то , но сега е наред. Малкия счупи ръка миналата седмица , тъкмо го опазих цяла ваканциа и първият учебен ден падна и пострада. Разочарована съм от Бързата им помощ/ 4 часа сме чакали в болницата- и това ми било урхенсиа. #Cussing out 
Рози, аз пия тези хап4ета за отслабване, дето ги рекламира тяхната певица Роса , казват се  XL-S и съм много доволна. Има ефект, но разбира се с малко ограничения, не ям тестено и сладко.  А за самолетниа багаж и аз живо се интересувам. Не забраниха ли ръчният багаж, заради заплахите за атентати. Аз до колкото знам- в самолета се качва6 само с билет и паспорт в ръчичка. Ще пътувам лятото за БГ и ще трябва да проверя как стоят нещата.  newsm78 Ми това е за сега. Сори, че рядко се вписвам, ама времето се оправи и използваме с детето да излизаме по площадите да беснее , че в нас ме побърква. А и в4ера открихме плажния сезон.   Joy 
Много поздрави на вси4ки. Бъдете живи и здрави!   newsm03   

# 71
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Elibg, няма защо  Mr. Green. Нали половинката е лекар, поне с обяснения за терминологията може да помага.  Peace

Диди, ръчния багаж не е забранен. В момента има ограничения в количеството течности. Не можеш да носиш повече от 100 мг каквото и да е. На летището ти дават найлоново пликче, прозрачно, в което слагаш каквото е течно. Можеш да сложиш 100 мл парфюм, 100мл паста за зъби, 100 мл афтършейф и каквото още решиш, но да е не повече от 100 мл всяко едно. Естествено, не можеш да носиш в ръчен багаж остри метални предмети. Мен по летищата тази година поне 6-7 пъти ме караха и ботушите са събувам, защото има метални ленти вътре, и пищят на контрола  Mr. Green, и шашкат народа, та си джиткам по чорапки докато ботушите ми минават скенера  hahaha
И да питам, какви хапчета за отслабване пиеш, и имат ли ефект? Да се запася с тях, като си дойда. И горе долу колко струват?  newsm78

# 72
  • Мнения: 42
Привет Вес!   Wink
 Много , много ти благодаря за отговора. Това ми е доста важно, защото се бях  ошашкала , 4е почти нищо няма да мога да отнеса за Българско, а не съм си ходила от как съм дошла и нали се сещаш- що неща са ми в главата. newsm78 . Щом е само за течностите, няма грижи, аз си мислех, че си останах с тия 20 кг. 
Та за хапчетата, казват се XL-S  , демек от талия хикс ел, да станеш ес    Laughing . Струват 24 евро, за един месец. 30 броя са, пият се по едно на ден- сутрин със закуската. Аз преди хич не обичах да ям сереали, но тук се нау4их, купувам си на Special K и това закусвам. Дават ги за един месец 3-4 кг , но и с малко диета се свалиа повече, не е много, но пък се надявам да е за дълго, тия 30 кг на месец или 3 месеца , нещо не ми вдъхват доверие! Ми това е май.  А и да кажа, че тук нямам апаратче , в Бг ми е и нямам много снимки , а и да си призная хич не се оправям с албумчето, само ви гледам.  #Crazy

# 73
  • Мнения: 42
Охххххх момичета, гледахте ли интервюто на Слави Трифонов!  Cry   Аз съм много разстроена, много ми е мъ4но за него. Той е един много достоен българин. Милия, дано се оправи. Два дена само за него си мисля!   Weary

# 74
  • Мнения: 811

Ако не се гръмна,ще пиша...Ядосана съм,в депресия съм и незнам какво трябва да стане ,за да се измакна от това състояние....

Днес ходих до полицията за тархетата и познай какво.....

Общи условия

Активация на акаунт