Има ли връзка между възпитанието и обеклото на майката?

  • 8 551
  • 231
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 629
Със завист си обяснявам смута, който всява една майка с минижуп
Разбира се говоря за фрапантни случаи като описаният в темата , а не по принцип за минижупи и големи деколтета .

Аз пък говоря по принцип за минижупи и деколтета. Не рабрах колко е фрапантен случая, но проблема на авторката е в морала, а не в липсата на вкус. Нали предизвикателното облекло я дразни  newsm78

Една жена може да е облечена добре и без да е предизвикателна.

Значи ако е предизвикателна не е облечена добре ли?

# 91
  • Мнения: 4 668
Значи ако е предизвикателна не е облечена добре ли?

Не ! Просто едното няма нищо общо с другото !

# 92
  • Мнения: 4 629
Значи ако е предизвикателна не е облечена добре ли?

Не ! Просто едното няма нищо общо с другото !

И аз така мисля!

# 93
  • Мнения: 1 547
Сигурно като се появи една такава майка в училището на другите им става кофти, че не могат да си позволят те да се носят така. Със завист си обяснявам смута, който всява една майка с минижуп


Хм... представи си, че съм обидно богата и всеки ден давам на сина си по една еврова пачка за джобни - в училищния двор, пред всичките му съученици. Имам си, показвам го - какво лошо... Ако някой ме изкоментира, то значи просто ми завижда и му става кофти, че не може да си го позволи, нали така?  Rolling Eyes

# 94
  • Мнения: 4 629
Сигурно като се появи една такава майка в училището на другите им става кофти, че не могат да си позволят те да се носят така. Със завист си обяснявам смута, който всява една майка с минижуп


Хм... представи си,

какво точно трябва да си представя, че имаш богато въображение ли? Ако те вълнуват въпроси от рода на това кой колко има, колко харчи, как харчи, какво показва... пиши в клюкарника в темата за роклята или в тази за благотворителността. Тази е за връзката между възпитанието и облеклото, нали така  Rolling Eyes

# 95
  • Мнения: 17 407
Айде стига с тая завист де! Сигурна съм, че ако една такава мацка се фръцка пред мъжете ви и те открито й се кефят, други щяха да са отговорите Wink

# 96
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Айде стига с тая завист де! Сигурна съм, че ако една такава мацка се фръцка пред мъжете ви и те открито й се кефят, други щяха да са отговорите Wink


Тука хвръкваме на друга тема. Е ли е излязла жената, за да я зяпат чуждите мъжове или е излязла, защото така е решила? Може би е изляза да си го търси или да изпотява чуждите мъжове докато си взема детето?  ooooh! ooooh!
Незнам дали е завист, но намирам за безкрайно невъзпитано някой да коментира облеклото ми, респективно аз-чуждото  Crossing Arms Мен пък така са ме учили. И съм много стръвна, ако някой коментира как изглеждам и как съм облечена, шъ знаете

Няма да напиша думата, която ми иде като чета някои от възмутените вопли в тази тема  Sick (Това не е към цитата на Венера и конкретно към Венера)

# 97
  • Мнения: 1 547
какво точно трябва да си представя, че имаш богато въображение ли?


Ами може да си представиш, че минижупът ми пречи да вникна в нещо по-дълбоко от деколтето Laughing

В случай, че въображението ми е трудно за разшифроване, пояснявам - не е необходимо да демонстрираме всичко, което имаме.

# 98
  • Мнения: 2 567
Аз пък се чудя как реагира това дете, майка му като идва да го взима в такъв вид.
Ако е възпитано в непукизъм към хорското мнение (какъвто явно майката демонстрира) добре. А ако не е  Thinking
Представям си да слуша коментарите от страна на родителите на другите деца, от страна на учителите, а и вероятно и от страна на съучениците си.
Щото на десетина години децата вече си водят разговори за задници и цици и надали ще оставят без коментар тези на доволно показващата си ги майка.
Сигурно се чувства неудобно и само поради тази причина, ако бях на мястото на тази жена, поне бих се позамислила.

И това не го пиша от завист ей. И задник и цици си имам преизобилно  Wink.... въпреки че не обичам точно с тях да печеля хорското внимание.

# 99
  • Мнения: 4 629
В случай, че въображението ми е трудно за разшифроване, пояснявам - не е необходимо да демонстрираме всичко, което имаме.
Няма нищо за разшифроване - стори ми се, че не пишеш по темата. Не виждам колко ти е голямо деколтето - така, че няма какво да ме разсейва

# 100
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Това може да и е стила облекло и тя явно не го намира за проблем. А може би демонстрира, "вижте аз съм най хубавата и секси майка на ученик".  newsm78 Аз познавам жени който имат тинейджъри, че и минали вече тинейджърските години и пак се обличат така. А не е първа младост жената.

# 101
  • Мнения: 480
Пишеш, че жената има атрактивен външен вид. Защо да не го показва? Ако по принцип си ходи така, за нея да изглежда по този начин е нормално. Аз имам съседка, която винаги ходи с късички полички, въпреки че не е първа младост. Дори когато излиза да измете пред вратата си, пак е с къса пола и изглежда супер.И аз понякога се чудя удобно ли й е така облечена, но тя няма никакви притеснения. А, и по-добре секси тяло в секси дрехи, отколкото разплута лелка, която в това облекло би изглеждала смешна.
Относно връзката с възпитанието на децата, не мисля че е облеклото е решаващ фактор. Нейните деца са вече големи, добре възпитани и дъщеря й не се облича като нея.

# 102
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Абе, имаше подобна тема в Клюкарника.... и там май не се реши спора.
Въпроса не е в крайностите. И съм съгласна с crazy chick - не е необходимо да пльосваме на масата всичко що имаме. И, за мен, щом една жена се е облякла предизвикателно - то е с цел да предизвиква. Въпросното описание навежда човечеството на мисълта "секс" - това и първолаците го знаят вече, какво остава за по-големите.
Не, не съм съгласна, че всеки има право да ходи, както реши. То значи и ексхибиционистите да имат право да ходят без гащи и т.н. каквото правят...
Всичко си има граници - ама, пък така пуританско да звучи.....

# 103
  • Мнения: 2 292
на собственото може и да не повлияе особено, но останалите деца нямат капаци на очите  newsm78

# 104
  • Мнения: 597
Абсолютно не съм съгласна,че облеклото на майката влияе върху възпитанието на детето.Но,за съжаление живеем в едно закостеняло и пуританско общество и затова на българина му прави впечатление.
Разбира се не бива майката да стига до крайности,но защо пък да не изглежда добре,та дори и секси.Нали не показва вулгарно държание и не се държи непристойно???
Аз също се обличам по-екстревагантно и това определено не пречи на възпитанието на сина ми.Той дори ми се възхищава.А децата в градината ме обожават-момиченцата се захласват по бижутата ми,а момченцата казват на майките си,че искат те да приличат на мен.
Аз разбира се им обръщам много внимание на децата като отида в градината и може би най-вече затова ме обичат!
Според мен,това,че една жена е родила и има дете не означава,че не бива да изглежда поддържана и секси!!!Мое мнение Wink

Общи условия

Активация на акаунт