Има ли връзка между възпитанието и обеклото на майката?

  • 8 585
  • 231
  •   1
Отговори
# 165
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Кои са тези всички,които се подсмихват? LaughingОт кой слой на обществото са,та толкова са заинтересовани кой с какво се е облякъл-сериозни ангажименти имат-не е шега работа,то си трябва време да отделиш за да проследиш съседката с какво се е облякла ,пък и да я изкоментираш зад гърба и. Laughing

Последна редакция: ср, 02 май 2007, 10:54 от k.a.l.i.

# 166
  • Мнения: 920
въпроса е да се обличме с вкус! :.

Така, де. За мен вкусът не е къса пола и деколте да пъпа. Пък всеки си има всус, казало магарето и се облизало под опашката.   

# 167
  • Мнения: 920
Кои са тези всички,които се подсмихват? Laughing

ам, комшии, съседи, клиенти.. Има ли според вас някаква граница - или ако на 80, краката й са хубави, що да не ги показва.

# 168
  • Мнения: 920
Аз родих на 21 , което означава, че когато аз съм на 27 дъщеря ми ще е ученичка, и не виждам нищо лошо на 27 да ходя с къса пола и голямо деколте, и сега ходя така , хич не ми дреме кой какво мисли.
Много по-грозно е според мене, повлекана, с рошава коса.
И не мисля, че има пбщо с възпитанието.


Хм, на  27 няма да си много млада. Аз това облекло го възприемам до 17.

# 169
  • Мнения: 437
разни хора, разни идеали.... Още ли я дъвчете тази тема??? ooooh!

# 170
  • Мнения: 10 758
разни хора, разни идеали.... Още ли я дъвчете тази тема??? ooooh!
Да бе ooooh!Гоца се възмущава, ама глей как ходи на плаж Mr. Green

# 171
  • Мнения: 437
разни хора, разни идеали.... Още ли я дъвчете тази тема??? ooooh!
Да бе ooooh!Гоца се възмущава, ама глей как ходи на плаж Mr. Green

Да бе.. тцтцтц
Че ме и комплексира.. 27 били много... мрън беее... не стига,че ми е криво днес, па сега и дърта ме изкараха.
фръц!

(Мацка, айде една среща на Околовръстното да те водя на кафе  Flutter )

# 172
  • Мнения: 10 758
разни хора, разни идеали.... Още ли я дъвчете тази тема??? ooooh!
Да бе ooooh!Гоца се възмущава, ама глей как ходи на плаж Mr. Green

Да бе.. тцтцтц
Че ме и комплексира.. 27 били много... мрън беее... не стига,че ми е криво днес, па сега и дърта ме изкараха.
фръц!

(Мацка, айде една среща на Околовръстното да те водя на кафе  Flutter )
Казваш къде и идем Mr. GreenЩе ме познаеш по работното облекло.
Боже каква майка съм ooooh! и с това облекло ги възпитавам #Cussing outНе ме е срам.

# 173
  • Мнения: 920
Ах, гиди, гарги рошави. Embarassed

# 174
  • Мнения: 10 758
Обичам те ма Гоцооо  love001

# 175
  • Мнения: 437
разни хора, разни идеали.... Още ли я дъвчете тази тема??? ooooh!
Да бе ooooh!Гоца се възмущава, ама глей как ходи на плаж Mr. Green

Да бе.. тцтцтц
Че ме и комплексира.. 27 били много... мрън беее... не стига,че ми е криво днес, па сега и дърта ме изкараха.
фръц!

(Мацка, айде една среща на Околовръстното да те водя на кафе  Flutter )
Казваш къде и идем Mr. GreenЩе ме познаеш по работното облекло.
Боже каква майка съм ooooh! и с това облекло ги възпитавам #Cussing outНе ме е срам.

Ааа... не ставам.. днес не съм с униформа... много скромно съм облечена... 
Как къде мари - Бизнес ПаркЪт - баш на Околовръстното. Да ми разрошиш перушината  Mr. Green

# 176
  • Мнения: 3 674

По тази логика колкото по-скромна и бедно е облякана майката..толкова детето е по-възпитано ли? Или сексапилната майка,с красиво тяло  възпитава лошо детето си и е лоша майка...?

Не мисля, че това е логиката. Да не повтарям мнението на Edelia.
Не става дума за физическите данни, а за мястото и начина, по който се демонстрират.
Всеки си има мнение....за мен как се облича майката,няма връзка с възпитанието.Аз не оценям хорат по дрехите им...Оценям ги по други качества.И аз съм била учителка в музикална школа..и съм видяла доста различно облечени мами. И много разголени..и много  облечени...и всичките са били  добри мамита,като съдя по децата им,които съм учила.А дали демонстрират нещо или не...това си е техен избор,и не ме дразни.Ако ме дразни как е облякана някоя майка, значи имам комплекси за себе си...а аз ги нямам,за моя радост Sunglasses

Последна редакция: чт, 03 май 2007, 00:50 от roza66

# 177
  • Мнения: 3 674
Въпрос на вкус и най- вече какво ти отива на фигурата. GrinningАз също ходя с дълга пола,но харесвам жените които могат да си позволят да носят къси поли. Peace Защо изобщо трябва да се коментират жените,които имат перфектни тела и всяка дреха им стой добре? LaughingОткога стана пресъпление да си хубава жена и какво общо има с възпитанието на децата?
И аз това се чудя.. Thinking Как може някои  чак пък да се дразнят  от това че някоя си майка прелива от сексапил,и се е облякла предизвикателно.. Grinning ..Ми така и хресва на жената....морал ли ще раздаваме  и ще учим хората как да се обличат newsm78...може би ни е страх че тази разголена сексапилка  ще ни открадне съпруга ако той отиде да взема детето от уч-ще или...какво  newsm78 Joy
Честно не разбирам бе хора...какъв в проблема... Mr. Green

Последна редакция: ср, 02 май 2007, 15:44 от roza66

# 178
  • Мнения: 765
 Не мога да и представя , че облеклото е повод за оценка на друго освен на вкус , или на липса на такъв . Моралните ценности не зависят от това какъв вкус имаш . Стига с това " и аз съм хубава , ама не ходя така.." - ми ходете както искате , ако искате се обличайте само в кафяво и носете поли до земята , на мен ми е все едно - няма да ви лепна етикет . Недейте и вие . Това също е проява на лош вкус . А да одумваш как е облечена майка на съученик на детето ти  си е направо  еснафско . Много сте загрижени за това кой как ходи облечен , много добре възпитани и изискани - обличаме се според мястото и повода - браво , похвално е , но кажи ми  кога за последно заведе детето си на театър ? А дали на него му пука как е облечена майката на Иванчо , или го вълнуват по-други и по-важни "работи" , като това , че може би Иванчо ще е добър приятел , независимо от това , че майка му се облича неподходящо ?! Дано .
 

# 179
  • Мнения: 3 674
.

Последна редакция: чт, 03 май 2007, 01:35 от roza66

Общи условия

Активация на акаунт