ЗА И ПРОТИВ СОЛАРИУМИТЕ

  • 3 553
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • България-София
  • Мнения: 573
Аз имам доста бемки и кожната лекарка ми забрани солариумите, а слънцето - само обилно намазана с висок фактор и то сутрин до 10:30, а вечер - след 17:00 ч...
Грозно ми е да видя "посинели" чак от печене на солариум дами.

# 46
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Грозно ми е да видя "посинели" чак от печене на солариум дами.

 Peace

# 47
  • Мнения: 6 164
Аз съм с много бяла кожа и ходя като започне топлия сезон, за да не съм съвсем прозрачна. По принцип имам и не малко бенки, което ме възпира от често посещаване на солариума. А пък и бързо изсветлявам пак, макар че не виждам голям ефект, поне си пооправям разликите от печене "на ръкав" или потник Whistling ... Несъмнено е вреден солариумът, дори наскоро четох статия от дерматолог, че маслата, които се втривали за по-голям ефект, продавани в соларните студия, дори ускорявали стареенето на кожата, но това било ефект, който ще проличи след години, когато вече е късно и затова в момента момичетата не си дават сметка какво си причиняват.

# 48
  • Мнения: 6 164
Аз имам бенка на лицето като Синди Крауфорд,отстрани на устата,опасно ли е,ако е злокачеатвена да се изроди в рак на кожата?А иначе мн.искам да ходя,но това ме спира и не знам кого да питам.

Слагай нещо отгоре, лепенка с формата й или подобно, УВ лъчите не преминават през такива неща.

# 49
  • Мнения: 278
За!!!!!!!!!!! newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10
Аз си ходя редовно от 2002-ра насам!
Нищо ми няма !!!! е признавам си че малко ми стана по суха кожата но винаги ползвам спец.козметика-преди и след солариум!-ТОВА Е НАИ ВАЖНОТО!!!!!!!!!!!!!!!
просто ме кефи да ходя и после да си имам яко тъмно тенче!аз и по принцип си почернявам барзо

# 50
  • Мнения: 750
Аз имам бенка на лицето като Синди Крауфорд,отстрани на устата,опасно ли е,ако е злокачеатвена да се изроди в рак на кожата?А иначе мн.искам да ходя,но това ме спира и не знам кого да питам.

Слагай нещо отгоре, лепенка с формата й или подобно, УВ лъчите не преминават през такива неща.
Каква лепенка бе хора!Нали като хване тен моми4ето...и като махне лепенката,ще има Shocked!
Хоп,бели4ко около бемката а инъ4е с тен! doh
     5 год. ходя на солариум като до миналата година си имах 11 бенки на гърба(от ония изпъкналите!Гадост!)Ми нищо не ми стана!След като бемките не са от ,,опасните,, няма лошо!
Скоро се отървах от тях Mr. Green!Събрах смелост и ги махнах  с лазер!
А инъ4е,как оби4ам да ходя на солариум,не е истина!Заспивам си даже вътре..едно  ми е спокойнооооо....!


   А това за противоза4атъ4ните и солариума... newsm78сега го 4увам!Ужас,колко съм непросветена!Е какво сега аз 5 год. се пеках и пих противоза4атъ4ни,сега...от солариума ли да се отказвам или от противоза4атъ4ните! Joy

Последна редакция: ср, 25 апр 2007, 19:01 от Djane

# 51
  • Мнения: 684
Против солариума съм,излязоха ми образувания на кожата които растът,казаха ми че било от облъчването на кожата....е сега стоят едни големи кели и не мога да нося потничета и въобще дреха без ракав,много е гадно особенно лятото!Внимавайте със солариума!

Общи условия

Активация на акаунт