Няма нужда да сме мнителни, тестовете ще са положителни! 23.04-29.04

  • 13 852
  • 487
  •   1
Отговори
# 450
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Вили, много се радвам за теб!  Hug  Hug Дано най-после се свърши с това положение, и другия месец начисто и после с 2 чертички!!!!  Mr. Green

Алина, добре дошла при нас   bouquet. Дано не се задържиш много-много, и да се преместиш в отчетни още следващия месец  Joy

Хри, късметлийските щъркелчета са супер!  Peace



Момичета, тук в момента грее слънце, 26 градуса е, и вали град в същото време... вече 20 минути  #Crazy newsm78

# 451
  • Мнения: 1 765
Хей Вили много съм доволна и се радвам за теб, че все пак си се поуспокоила с идването на лелята ( да се надяваме първия и последния път да е това, в който я чакаш с нетърпение )  Hug

Момичета, аз съм нещо обезпокоена, това прокървяване от вчера продължава и сега ще чакам да минат празниците и се изстрелвам следващата седмица на преглед. Реших и тест за ову да направя...ноу бади хоум....не знам изобщо ще ли имам или няма да имам ову....направо... smile3511

И мъжо снощи ми разправя, че искал по-скоро да му раждам бебе smile3518

Нещо ми е тъпо!... Tired

# 452
  • Мнения: 1 792
айде здравейте и от мен.гледам Галитка добре е водела конференцията от мое име Mr. Green
имаме и положителни тестчета.браво момичета честито и дано всичко е наред  bouquet Hug
аз съм много доволна от пътуването,а срещата беше супер.снимки ще кача утре защото кабела не е в мен.аз сега влизам и ви препрочетох 2на3 само.
сега пак изчезваме-отиваме на барбекю smile3534
утре повече.аз също мога да се запиша в списъка.уж щяхме да се пазим ама милото каза че е грехота да хабим материала на тоя хубав въздух Laughingта на 13трябва да не ми идва
айде лека вечер утре повече

# 453
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Вес, хубаво е на флората, но вятърът още е доста студен Tired Уморително е да висиш 10 часа, но поне срещам много познати и времето минава по-бързо.
Стела ви изпраща много поздрави на всички Grinning
Дойде ми преди час, сърцето ми се къса; не мога повече Cry

# 454
  • София
  • Мнения: 966
Здравийте и от мен момичета.
Голди не унивай миличка, нов месец нов късмет.
Вили и аз се радвам за теб. Вие с Мушморока пренаписахте медицината, а пък за сървъра на зачатие да не говорим как пушеше от вашите графики. А сега ви е време и за нещо хубаво - например този месец  EFP
Алина добре дошла, и по-бързо към отчетни.
На Стелчето и желая незабравими изживявания, много любов и най-сладкото бебе.
Верич, Вес във вас ми е надеждата.  Praynig
Никита чакаме снимките.

На всички желая приятни почивни дни и другата седмица много  EFP

За списъчето аз нечакам на 9.05.

П.С. Ако има скучаещи тази нощ съм пак на линия.

# 455
  • София
  • Мнения: 3 789
Здравийте и от мен момичета.
Вили и аз се радвам за теб. Вие с Мушморока пренаписахте медицината, а пък за сървъра на зачатие да не говорим как пушеше от вашите графики. А сега ви е време и за нещо хубаво - например този месец  EFP
Aнита, а дано  Praynig миличка! Сега поне ще започна на чисто и отначало Praynig
яд ме е само, че с това забавяне загубих 3 месеца, но може би е било за добро! Praynig

# 456
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Голди  spoko. Зареди се с малко положителна енергия  Hug, нали каза, че този месец не сте целнали овуто според някакви резултати, или се бъркам  newsm78. Този месец тръгни на фоликулометрия, ако искаш, и като се прибереш в къщи след зелен светофар от доки, Голделин да те чака, готов за действие  Mr. Green 1dating luvbed

Мушморок, радвам се, че сте си искарали супер! И искаме снимки, да не се оправдаеш утре пак с кабели или батерии, че...  box tooth

Комикс, не се шашкай от ову тестовете. Май много рядко се виждат 2 еднакво наситени черти  newsm78.

Анитка, аз съм на линия  Joy, ама не трябва да го обръшаме на чат, че ще ни бие някой през пръстите  Mr. Green

# 457
  • Мнения: 3 372
И аз съм тука, защото пак съм сама newsm45 и ми е скучно и гадно Weary
Направих и грешката да си направя тест /раничко е защото/ и съответно беше  EFN и сега ми е още по-гадно.
Ама то как и ще стане бебе като съм си все сама.........трябва да съм непорочно заченала Crazy

# 458
  • София
  • Мнения: 3 789
Мацки, абе седя си сега аз и се чудя Thinking... Това дето прокървих днес трябва да е М, защото нали пих Оргаметрил, за да го предизвикам.....то сега е още началото, боли ме корема......еми нали забравих вече и какво е цикъл... Cry ...някои изкараха по 3 цикъла за това време, а аз.....
Та сега се чудя как да си засека О-вуто, ако изобщо го имам.... newsm78 Tired
Защото знам, че Орг/ла регулира цикъла и като ми дойде другия месец (ама то това не е целта) и продължителността ще е 28 дни, поне така ми каза док....
Този месец ще правя фолик/я, ама мисля да правя и тестове за О-ву, но при сегашната ситуация като не знам от кой ден да започна.... newsm78
Вие, банда, какво ще ме посъветвате? Tired

# 459
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Вили, отиди към 10-ти ден и по големината на фоликулите ще се ориентираш; нали растат по 1,5-2,0 мм Thinking
Вес, приключвам с тези неща; това беше най-подходящият цикъл; ако д-рът е бил прав и овуто е било на 22-ри ден, пак сме го нацелили, но тогава имам проблем с ЛФ Cry Дори не знам какво правя още тук; изключително ми е тежко в момента; дори мъжът ми ми се разсърди, защото само си плача, а не искам да говоря; нямам какво да кажа; чувствам се съсипана. В момента изпитвам страх, съжаление, гняв и невероятна болка. Не мога да го опиша - страшно е Cry Cry Cry

# 460
  • Мнения: 1 436
Дами, никакво униване  spoko

Голди, само мога да кажа hug.

Вили, за трите месеца не се ядосвай. Миналата седмица като си говорех с майка ми и тя ме успокояваше, че аз съм правена 7 месеца (а ние седми месец влязохме сега, дано да ни е на късмет  Mr. Green). Като се оплаквах аз че сме загубили 6 месеца, тя каза, "Добре де, ако ти беше станала веднага, щеше да си родена май, а не декември същата година. Смяташ ли, че има някакво значение?" Като се загледаш в голямата картина, плюс минус няколко месеца нямат значение, нали?  Hug

милена, защо не си поговорите с твоя мъж? На мен така няколко пъти като ми бягаше около овуто, бях решила че не иска бебе и затова ми прави такива номера. Като поставих въпроса ребром, се оказа, че съвсем друго го притеснява  Rolling Eyes. Разговор му е майката argue

комикс  #Shocked. Какви са тези температури веднага след М.? Да не си била болна? И колко време ти е цикъла? Май ти е рано за ову  newsm78

Вес, лепа жено (както казваше една моя сръбска приятелка  Wink), добре си се ориентирала с теста в понеделник  thumbsup. Като гледам от графиката, днес си 13ти ден след ову.

# 461
  • Мнения: 3 372
Juturna, не че бяга по време на овуто, него изобщо и преди това и след това го няма Cry

# 462
  • София
  • Мнения: 3 789
Вили, отиди към 10-ти ден и по големината на фоликулите ще се ориентираш; нали растат по 1,5-2,0 мм Thinking
Вес, приключвам с тези неща; това беше най-подходящият цикъл; ако д-рът е бил прав и овуто е било на 22-ри ден, пак сме го нацелили, но тогава имам проблем с ЛФ Cry Дори не знам какво правя още тук; изключително ми е тежко в момента; дори мъжът ми ми се разсърди, защото само си плача, а не искам да говоря; нямам какво да кажа; чувствам се съсипана. В момента изпитвам страх, съжаление, гняв и невероятна болка. Не мога да го опиша - страшно е Cry Cry Cry
Голди, миличка, не унивай така, моля те! Знам, че ти е изключително тежко и трудно в този момент, знам какво значи разочарование  след голямата надежда и копнеж, но има и такива моменти, моменти на изпитание...... на каквото щеш, в които ти се трува, че всичкото зло се струпва точно на твоята глава и имаш усещането, че нямаш сили да продължиш напред!
аз самата последната седмица страшно се бях отчаяла, дори бях писала тук повече да не ме мислите, имах все едни такива мрачни мисли....но ето, че намерих сили и го превъзмогнах.....Ще намериш сили и ти, Голди, сигурна съм в това и в теб, въпреки, че не те познавам!
Знам, че в момента ти е тежко- поплачи си, миличка, поне малко ще ти олекне, ако трябва и се навикай, ако трябва дори пребий някоя стена у вас с юмруци- пак ще ти олекне мъничко!
Те хубавите неща стават, когато най-малко ги очакваш, убедила съм се в това!
Прегръщам те силно!  bouquet

# 463
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Голди, това ти е първи цикъл след снимката на тръбите, нали?  newsm78 Аз на твое място щях да пробвам и този цикъл, и после, ако не стане, вече поемам по другия път. Така, ако нещо се е разбъркало от снимката, трябва другия месец вече да се получи  Hug Казват, че след снимка се забременявало веднага, но няма 2 еднакви случая.  Peace Дано следващия месец се получи и да имаш 2 малки костенурчета-нинджи, пък как ще се оправяш вече с тях... проблема си е твой  Mr. Green Не забравяй, че според звездите твоите 2 близнака са за 2 от моите 4 близначки  Crazy hahaha

Ютурна, този моя двучертичков ову тест не го гледай, даже трябва да го изтрия Mr. Green. Аз две еднакво наситени черти не съм видяла. Може овуто му да е било по-рано, но да не съм направила теста като хората  hahaha Таже за Т тогава не съм сигурна, защото будувах до 4-5-6 сутринта, и ставах да меря, когато милия ставаше за работа, към 7.30 Blush, та може и да не са верни. Въобще бележките ми този цикъл са с главата надолу. Единственото нещо, което знам, е, че трябваше да ми дойде вчера  hahaha Голяма съм шматка, ама простено ми е, жена на години съм  Mr. Green Joy hahaha

А мен така ме е яд значи Crossing Arms Close. Не мога да намеря полет от България до Швейцария-Женева. Нашите имат възможност да дойдат, а няма как  #Cussing out А Цюрих ми е доста далеч оттук, да не говорим, че с влака от Цюрих до тук ми излиза 100 ?  на човек  Money

# 464
  • Мнения: 862
Голди мила стана ми много тъжно като прочетох постинга ти. Нали сме си и градски, само дето аз живея в Стара загора в момента. Ще ти кажа какво ми каза една приятелка от Бургас. Ходила на гледачка в някой от комплексите. Въпросната ми приятелка знае че искам бебе но незнае че следя овута и тем подобни неща. Та тази гледачка и взела акъла, казала и много неща, познала страшно много и както си гледала в кафето и казала че и излиза приятелка с буквата Х. Тя няма друга приятелка с тази буква освен мен и веднага се сетила та питала какво за мен. Гледачката и казала, че живея като посадено цвете на чуждо място и я питала защо се мъча. Моята Катя и казала,че искам бебе, а отговорът на гледачката бил - кажи и че докато не хвърли календарите, бебе няма да види. Та звъни ми тя и ме пита за какви календари говори тази жена и аз и обясних за календара с датите за М и този с датите за Овуто. Направо се шашнах. Не че вярвам много в тези неща, но пък от друга  страна как ще знае ............. ако искаш мога да се поинтересувам и да попитам къде живее гледачката и да ти дам адреса.
Не унивай, просто явно нещата не стават тогава, когато ги искаме, а когато най-малко очакваме.
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт