Няма нужда да сме мнителни, тестовете ще са положителни! 23.04-29.04

  • 13 849
  • 487
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 3 789
Момичета, добро утро! Аз станах по-рано тази сутрин, че мама и тате отиват на някакво гости с преспиване, та тате трябваше да ми покаже нагледно как да му храня "детето" - 3 месечния дзвер, немската овчарка  с характер Party Та сега си пия кафенцето, примигвам малко "на парцали", ама след малко ще се доразсъня и ще съм кукуряк! Peace
Мацки, аз пак да ви питам- сега след този Орг/л цикълът ми нормален ли ще е или..... newsm78
Защото нали ви казах, че вчера май ми идва, а превръзката ми от тази нощ е чиста, корема ме боли и като ходих до тоалетната- ами кървя си, но слабичко.....Извинявайте, че така директно и нагледно ви го описвам, ама като не знам какво да очаквам... newsm78. Даже не знам и колко време ще ми продължат "червените" дни... Thinking
Айде ако някоя е по-"светната" и запозната да ми каже, че въпросите пак изникват......
За тези, които сега стават- не знам как да поднеса тук кафенце, но ще пийвам по една глътка и за вас! Heart Eyes

# 466
  • Мнения: 1 765
Juturna, цяла седмица съм болничен, бях болна и все още кашлям, аз и затова спрях да меря температури и глупости, но реших, за да не изпусна ову-то да направя профилактично тестче, иначе аз дори не знам кога ще имам О., миналия ми цикъл беше 43 дни, а това си е сериозно закъснение, защото въпреки че цикъла ми е дълъг ( 32 - 34 дни ) е точен. Майка ми каза да започна с тестовете от 14 ден, а според Байкса ( календарчето ми ), О. трябва да има на 01.05....ще действаме с мъжо, пък каквото сабя покаже.... luvbed

Голди   Hug

Вес , мисля че някои от бг-авиолинии имаше директен полет до Женева, дори съм 99% сигурна, като си търсех билети за командирвоката преобърнах света, защото както винаги всичко беше почти в последния ден.

Вили , душко, моля ти се не се побърквай...днес 2-ри ден ли ти е? Аз след закъснението така 2 дни се влачих с подобие на зацапване и от 3-тия ден, 4-тия си стана нормален цикъл...

Момичета , понякога си мисля, че част от проблемите са в главите ни, обременяваме се излишно, без да имаме доказани здравословни проблеми ...и така за спорта се самонавиваме и шашкаме...Врачката добре го е казала... newsm53

Имам едно въпросче, дали оргазнима "помни"  болките и проблемите, които сме му причинили....пролетта на мен обикновено ми е проблемен сезон откъм гинекологичните му работи....през този сезон, правих и аборта ( преди 2 години ) Sad...

# 467
  • София
  • Мнения: 3 789
Мацонки, верно вече заприличвам на "100%-ова жена".
В цикъл съм! newsm44
Не знаете какво облекчение изпитвам в този момент!
След 75 дни най-накрая "цъфнах"! smile3501
Не знам колко дни ще ми продължи и как ще е, защото в момента е доста болезнено, може би от "изкуственото" медикаментозно предизвикване, но въпреки болките се чувствам добре!
Само да ми свърши и  smile3508 и започваме отново с опитите, все пак имаме да наваксваме! smile3521
Хубав ден желая на всички ви!
Малииииии, ако знаете колко добре се чувствам в този момент! newsm68

# 468
  • Мнения: 2 309
Еее,Вили,айде честита ти радост...Сега да ти изтече и после да имаш пълнеж 9м Peace
Днес е много топло има състезания - рали,колелета,панаири...народа по селата и на мен ми е тъпо:tired:
Мразя неделите и почивните дни.Много съм динамична и обичам делниците,народ да има Hug
Където реша да ида,да не се чудя,ама работи ли!? newsm78

# 469
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Доста пусто тези дни тук... дано всички се забавляват и почиват тези дни!  Hug

Комикс, коя ще да е тази авиолиния  newsm78, аз се убих от търсене тези дни и нищо. Дано да можеш да се сетиш за коя точно става въпрос  Praynig Че нашите не мога да ги пусна да се прикачват някъде, не знаят език и ще стане еднаааа.....  #Crazy

Вили  Hug  Hug честито! Много се радвам за теб, от май започваш начисто! Хайде, следващия месец пак закъснение, но от най-хубавите - с  baby_neutral на финала  Hug

Рожбе, и аз обичам навалици и блъсканици, за ужас на мъжа ми hahaha, но да са в почивни дни  Mr. Green, да се разхождам в парка или по улиците и около мен да е пълно с народ  Flutter

# 470
  • Мнения: 1 400
Момичета, извинете, че така нахлувам, но ми се ще да ви попитам нещо. Има ли логика в следното ми разсъждение- що телесната температура е леко повишена, то и базалната - също? Нали в крайна сметак все е температура? newsm78
Питам си , защото вече от около седмица поддържам телесна 37/37,2 , а не съм болна. Или пое не се усещам такава - нито кашлица, нито хрема, нито нищо. И не се вдига повече от това.И вече маааалко съм се ошашкала от какво ми е такава Т. За портокола- не работим за бебе (имам си две каки), не пия противозачатъчни, нямам спирала . Очаквам на 4-ти кака М (тоест след около 5 дни) като последните 6 месеца съм много редовна, но съм имала случаи на нередовност Simple Smile.
Много ще съм ви благодарна ако ми отговорите на запитването Praynig

# 471
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Wild cat, базалната Т не се влияе от телесната. Базалната се мери сутрин при пълен покой на тялото, без още да има външно влияние, след поне 3 часа сън. Докато телесната се променя от много фактори. За да можеш да разбереш дали има промяна в Т ти, трябва да си мерила поне 2-3 цикъла базална Т. Все пак, правила ли си тест за бременност?  newsm78 Доколкото прочетох, не се пазите нито със спирала, нито с хапчета. Остава презерватив или на принципа "свършва вън"  newsm78. И при двата варианта е възможна бременност.

# 472
  • Мнения: 1 400
.... правила ли си тест за бременност? ...  на принципа "свършва вън" 
Не, не съм - мисля, че ми е рано още - още поне 5 дни имам до М. Ами не знам и аз. Не сме имали засечки до момента, но и съм далче от мисълта, че такива са невъзможни. Какво остава? Да ходя на лекар или да чакам датата ?
А що се отнася до температурите - четох някъде, че нормално БТ е с около 0.5 - 0.6 градуса по-висока от телесната ....та това ми беше логиката newsm78

Последна редакция: нд, 29 апр 2007, 17:03 от WILD_cat

# 473
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Здравейте, мами!
Малко се позагубих, ама...правихме бебе, гледах си и другото бебе, та и каката...Не можах да се включа  Embarassed
Взех и аз да водя "записки" - пустите му цикли, овулации, менструации  Grinning
Закъсня ми този месец с 5дни - дойде ми на 7април, после с овул.тестове излязоха датите 25,26 - и работихме здраво  Wink
Стискайте палци, че съм вече на 32години и нямам много време за чакане на бременност, а и дъщерята расте, разликата с бебо е голяма. Трябва и той да си има сестричка или братче, близо до неговата възраст.
На омърлушените - горе главата, за красиво бебе се чака и работи много  Laughing

# 474
  • Мнения: 340
Вили, отиди към 10-ти ден и по големината на фоликулите ще се ориентираш; нали растат по 1,5-2,0 мм Thinking
Вес, приключвам с тези неща; това беше най-подходящият цикъл; ако д-рът е бил прав и овуто е било на 22-ри ден, пак сме го нацелили, но тогава имам проблем с ЛФ Cry Дори не знам какво правя още тук; изключително ми е тежко в момента; дори мъжът ми ми се разсърди, защото само си плача, а не искам да говоря; нямам какво да кажа; чувствам се съсипана. В момента изпитвам страх, съжаление, гняв и невероятна болка. Не мога да го опиша - страшно е Cry Cry Cry

Голди мила, аз пък съм сигурна, че ще имаш бебе, както и всички в този клуб. Чувствата ти са съвсем човешки и нормални. Гушвам те и искам да ти дам сили да бъдеш отново щастлива, защото ти си! При всяка загуба или разочарование имаме нужда малко да поскърбим. Понякога е часове, друг път ден, два, колкото не необходимо. Замисли се мила, понякога има периоди, в които не ни е писано да стане това, което много искаме. Не винаги можем да нагодим желанията към възможностите. Т.е. веднага. Защото какъв е проблема на много момичета тук - искаме бебе, но го искаме веднага. Трябва да вярваме в себе си. Ако вярваш, естествено че ще го постигнеш. Когато се съмняваш в себе си, времето обезсърчава. 

Аз когато си мислех, че съм бременна, няколко вечери не можех да заспивам, но от щастие, душата ми ликуваше. Толкова много хубави неща си мислех, обичах всичко и всички. И какво сега като се провали повода за това щастие, все едно не е било ли?? Пак ми е хубаво, като се сещам за тези моменти. Моето щастие не се крепи само на мисълта за едно бебе. Имам страхотно семейство, имам любов, имам добро дете. Но са нужни моменти, в които да го осъзная. И с теб е така, сигурна съм. Мисли за себе си, че си здрава, че ЩЕ имаш бебе, дори две ако искаш, мисли че имаш любов и си щастлива. Усмихни се на живота и виж той колко много ти се усмихва.  Hug

# 475
  • Мнения: 340
OLYMPIA, и аз разсъждавам като теб и по същите причини искам 2 бебета едно след друго. Само дето още чакам на първото хронометъра да тръгне. Laughing а и ще се опитвам да избегна секцио.

 Стискам палци за радост при вас, както и на всички други момичета. Нещо ми се струва, че май месец ще даде много, нали е месецът на Афродита  Sunglasses baby_neutral и после едни лудетини водолейски ще се появят  Laughing Twisted Evil Joy

# 476
  • Мнения: 340
Вили честито и от мен! Давай смело напред! Нов месец - нов късмет  Wink Hug

# 477
  • София
  • Мнения: 3 524
Вили честито и от мен! Давай смело напред! Нов месец - нов късмет  Wink Hug
И от мен така   bouquet
Гледам че и вие не сте се преписали кой знае колко много но спокойно- седмицата дето ще отработваме ще има мат'риал  Hug Приятно допразнуване и да пуснете темичка ей  Heart Eyes

# 478
  • София
  • Мнения: 3 789
Момичета, аз тези дни почивам, но все си вися някъде из нета в търсене на въпросите, които ме вълнуват....
Преди 2 седмици, когато се върнах от док и ви писах какво ми е изписала- Оргаметрил, Клостилбегит и Утрогестан  в различни дни от Ц.....
оргаметрила го пих по схемата и резултат е налице- вчера следобяда ми дойде! Peace
Но на Клостилбегита всички реагирахте много бурно и остро( за което съм ви много благодарна, защото се бях засилила да купувам всички хапове и да си ги изпия чинно ooooh!), защото аз нямам никакви изследвания, нито тест за проходимост, нито спермограма, нищо, а док иска да ме стимулира....освен това ходя при нея за 1-ви път.....
Та на 11 ден съм решила да ходя за първа фолик/я и понеже реших да не пия Клостилбегит, та това, което ме терзае е: тя има ли как да разбере, че не го пия? newsm78...Питам ви, защото не обичам да лъжа някого и не знам как да й кажа, че не го пия (всъщност се надявам и да не ме пита, ама знам ли... newsm78)
Та какво ще ме посъветвате? Как да изляза от тази ситуация? Thinking

# 479
  • Мнения: 1 436
Вили, честита ти леля   bouquet. Гледай я добре, защото сигурно й е за последно fingerscrossed Аз за Клостилбегита не разбирам, но според мен я сменяй тази лекарка. Щом за това те е посъветвала грешно, може и друго да обърка.

Вес, потърсила ли си чрез туристическите бюра? Все ми се струва, че поне лятото трябва да има чартъри до Женева  newsm78. С тези прекачвания и мен ме е страх, а при нас опциите са едно прекачване или две  Confused. Макар че последния път я мислих майка ми как ще се оправи по летищата без английски, а тя даже беше успяла да се скара на един американски митничар, така и не разбрах на какъв език  Laughing.  Човекът й чукнал печат за 6 месеца престой, колкото е стандартното за туристическа виза, а тя се беше възмутила, защото искала само 1 месец  ooooh!. Целия път от летището до нас слушах "Ама той не разбра ли, че обратния ми полет е след 1 месец? Аз и билета му показах"  Joy

Елпет  Hug. Как е "колетчето"?

Общи условия

Активация на акаунт