Как се чувствате?

  • 1 855
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Невероятно!Безкрайно щастлива и горда!

# 46
  • Мнения: 110
Децата правят живота ни смислен и колоритен,много съм щастлива,че имам най-безценното.

# 47
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Невероятно е чуството,изпълнена съм с обич към детето и много добре ми се отразява всичко Peace

# 48
  • Мнения: 2 952
  Чувствам се постоянно нащрек, виждам с 2  двойки очи , от които едната двойка трябва да е на гърба  Mr. Green , концентрирана съм доста, развивам комбинативно мислене във  всичко що върша  Wink.Още навъртам по 10 км на ден  вкъщи , освен по разходки навън  hahaha
  Добре , че и двамата ми спят по цяла нощ....2 кафета на ден и съм готова , направо съм  батман , супермен и спайдърмен в комбинация.
  Обичам ги моите сърца, само да са здрави да щуреят, а баща им  да е  все  стегнат в кръста и по други места, за да  върви талигата напред и нагоре.
   Peace Grinning

# 49
  • Мнения: 1 986
Чувствам се страхотно и неповторимо!Щастлива,наспана и не съм уморена!

Аз се чувствам по същия начин Wink

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 40
Чувствам се щастлива и радостна, но и уморена и нервна понякога. Силна и горда мама на две прекрасни деца.   Hug

# 51
  • Мнения: 686
Чакам към нова година щастието ми да се удвои

# 52
  • Мнения: 4 451
Чувствам се прекрасно! Grinning Имам си вече две принцеси, дай Боже да имам и трето детенце. Домът ми е пълен, както и сърцето. Чувствам се изпълнена с любов и красота. Голямата ми дъщеричка е с хиперкинетичен синдром и борбата за нея ме научи да се радвам на дребните неща от живота, да отсея истински важните неща. Щастлива съм!

# 53
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813

  Невероятно щастлива съм че го има малкото ми слънчице.Отскоро започна да ми се
  се усмихва,всеки път,щом ме види.И моята усмивка не слиза от лицето ми,когато го
  гледам.

Общи условия

Активация на акаунт