Отговори
# 225
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Привет!
Майче, айде и аз да си кажа - въпросът с опикаването го реших с по-голям размер на памперса по съвет на една приятелка.
Днес Росен ме изуми - отиваме на детската площадка за по - малките деца - до към 2-3 години и нашият хукна сам към пързалката, качи се и седна да се пуска, влезе в пясъчника  Shocked все неща, които не е искал да прави досега
на всичкото отгоре една мама беше с бебе и куче - пинчер и нашият отиде при него ( едва го догоних), дръпна го за ухото, мустака, кучето му взе солетите от ръката - абе луда работа Crazy
за капак се отъркаля в тревата - току-що полята Mr. Green
сега спи ве4е час Mr. Green

# 226
  • Мнения: 2 292
анеле, моят пък си даде остатъка от кроасана на една котка ( която явно беше много глдна ) и се наведе да я гледа как яде , направо си доближи муцунката до нейната и zа благоданост получи един шамар от котешка лапа (не пусна нокти, явно раzбра, че той нищо лошо не иска да и направи)

# 227
  • София
  • Мнения: 44 354
ЕЙ убивате ме с тия пишки. Оставете да му виси на човека.
Бубу, не си имала проблеми, защото като е станал да ходи, което си спомням, че при вас беше доста рано, сама си му е падала на долу.

Егати постинга се получи.

Това за пишата ли?
Е то проблеми нямаме от както беше на 2 м някъде, а тогава не ходише. Не е от това...а сега всъщност не мога да се сетя като му махна памперса как го намирам - нагоре или надолу....

# 228
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Момичета, я си кажете и вие мнението по въпроса, че нещо съм леееко стресирана. Ще се копирам директно от темата, която пуснах.
"Мартина снощи от 2 до 4 рева без да спре. Принципно вече казва, ако я боли нещо, питах я хиляди пъти-не показваше никъде да я боли. И зъби да никнат в момента няма. Хремава е от доста време, но едва ли е от това. Мерих Т - нищо. Дори и когато беше бебе и имаше колики, такова чудо не ми се е случвало. На сутринта се събуди с усмивка и всичко си е нормално засега.
Дали е възмоно да няма причина здравословна? А да е сънувала кошмар, или не знам и аз вече какво да мисля."
 

# 229
  • София
  • Мнения: 44 354
микки - много гадно, но не мисля, че причината миже да е кошмар, според мен ако е от сънища като се разсъни и види мама и тати ,и се почувства сигурна би спряла, а това са 2 часа плач....питахте ли док...възможно е да е ушна инфекция или нещо такова...а това че не е показала не значи непременно че наистина не я е боляло нещо...просто според мен 2 часа са прекалено много....дано греша и не е нещо здравословно, но по-добре направи една консултация...

# 230
  • Мнения: 911
мики, ти сигурна ли си, че е била будна? четох zа неЩо подобно май, ама zа по сигурно питайте лекар...

# 231
  • Мнения: 3 094
да си разкажа следобеда  Mr. Green
докато петра беше на ясла, мама дундуркаше камен, а нина гладеше поредните вчерашно-препикани, изпрани и изсушени дрехи на камен /между другото, от снощи пишката е надолу и дрехите не са препикани. но пък кикиморчо започна да повръща. бях забравила колко е весело да чуваш шхарактерни звуци отдолу - от д-то  Mr. Green, и в същото време бебе да плюе отгоре върху гърба ти  Mr. Green/, аз заедно с  филков се заврях в ателието и налепих ок. 3-4 квадрата плочки по пода. супер готино било да се ровиш като прасе в теракола и дамяташ плескавици по пода. филков пък почти налепи плочките по стената на кухненския бокс. за утре следобед ще ни остане аз да довърша пода, а той за стартира с банята   Blush малко по-късно във времето, оставих филков да се бори със задачките по ателието, а ние с мама нарамихме камемберчо и шляп-шляп с количката и метрото се зпътихме към яслата, за да приберем дете номер 1. от там взехме петра, аз кърмих номер 2 в градинката на яслата, а мама навираше още една порция следобедна закуска на номер 1  Mr. Green. през това време установихме, че петра кашля, така че се наложи да се юрнем към педи и да изкатерим 2 етажа до кабинета й заедно с количка, петра и бебе в кенгуро. детето било здраво, каза тя. имало 3 кътника и 4-ти на път. аз знаех само за един  Wink после пак с метрото се прибрахме по наше село. супер приключенски ден. човек изобщо не може да поскучае край семейство филкови  Mr. Green

# 232
  • Мнения: 1 608
А пак кажи да не ти се възхищаваме! Heart Eyes

# 233
  • Димитровград
  • Мнения: 1 754
Мики,аз съм имала такъв случай с Еди,установих,че е криза на растежа,такъв рев без причина и без да е болна и само една вечер го направи.

# 234
  • Мнения: 811
мики, ами аз вчера писах, че Ади плака така няколко нощи подред. Но пък беше рев в заспало състояние, не открихме причина никаква. С голяма мъка я накарахме да не плаче и да заспи отново. От снощи спи пак добре, мисля че наистина има някаква връзка с растежа. Бях чела преди време за детските кошмари - може и това да е. А може и да е зъбче, което не подозираме, че избива. Според мен, ако още 1-2 нощи плаче така идете на лекар. Но ако се успокои сънят мисля, че няма смисъл  Thinking

майче, много весело разказче  Wink Звучи  в стил "Пълна къща"  Laughing

Поля, искам и аз в Испания  Rolling Eyes

анелето, децата  всеки ден ни изненадват с нещо ново! Растат бързо, мдааа ....

вивита, браво и от мен за уцелването на гърнето  Laughing

Привет на мама Стефи!

При мен друго ново няма.
Лека нощ  Hug

# 235
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Благодаря за идеите и съветите. Вариант болни уши почти отпада, защото деня на въпросната вечер бяхме на лекар, нали се борим с хремата вече месец. Ушите й вече не се възпалени, само гърлото е леко зачервено, вероятно имаме проблем и с третата сливица. Ама според докито е почти излекувана вече. И рев да, беше си будна и дори се разнасяхме от стая в стая, тоест тя си ходеше. Дори в хола се успокояваше, а като тръгнехме към спалнята ревеше.  Ще видим тази вечер как е.
Майче, просто неповторима!

# 236
  • Мнения: 2 292
Привет  Wink
Мики, и моят рева таzи сутрин по време , по което по принцип не реве  ooooh! после си zаспа сам. Аz като се zамисля колко псти ми се е случвало да се събудя нощем от нещо, което не ми е наред  newsm78 я ми се пие вода, я ми се ходи до тоалетната, понякога преглеждам хладилника ... а детето нито може само нито може да каже, може само да плаче. Помисли дали е пила достатъчно вода преz деня, какво е яла, да не и е било подуто коремчето , гаzове ... да е яла пповече предния ден и да и е било тежко  newsm78
Доминика, браво, браво, но снощи не щя  ooooh! ooooh! ooooh! аz съм упоририта обаче  Laughing

# 237
  • Мнения: 11 830
От мен предположение - вече е топло и дали не ги завиваме още в повече и да има става горещо!?

Юлиана снощи вдигна температура 38,1, а към 6 сутринта имаше 38,4. Ще видим днес какво ще е.. хрема няма, но леко е отпаднала. В градинката имаше няколко деца със сополчета, също кашлящи и то срещу нея.. Педиатърката каза, че може да е от слънцето, да се е претоплила, но ако и днес вдигне температура ще я водим.
Шапка въобще не иска да носи и не знам какво ще правим, започнах да й слагам пред огледалото шапките и да й казвам колко е хубава, баща й също, тя се радва, вика - шапка, шапчица и си я слага сама, но на вън я маха..

Последна редакция: чт, 10 май 2007, 09:57 от Sisssi

# 238
  • Мнения: 152
Ей ме и мен.
Майче, много ме развесели. Супер ден си изкарала. При мен пак настана еднообразие. Само въпроса с гледачката не е решен и там има някакво различие.
Кити, снощи спа без да мръдне. Това не  се е случвало от доста време. Но беше само с горнище на пижамката и по спален чувал. Без да е завит с нищо друго. Взех да си мисля, че и е било горещо до сега и затова е мрънкала и ревала толкова. А и зъбите изникнаха. Останаха само 4 задни кътника.
Мики, Кити реве така редовно и до сега не съм открила причината. Съвет не мога да дам.
Вчера и купих обувки, обух ги и излязоха в 5. Като се прибрах в 6,30 вече бяха олющени и по нищо не личеше, че са нови.
Утре махам памперса. Ще го оставя само нощем. Тя си казва, но сега доста често лъже, че иска да стои гола. Една майка ми каза, като махна памперса да и обуя дънки на голо. Като се напишка и е много гадно и вече не повтаря, а си казва или показва. Ще пробвам и аз. Ако работи ще споделя.

# 239
  • Димитровград
  • Мнения: 1 754
Ама,Бубе,ще  се врежат на детето в д*дата,как така на голо,аз не бих си обула,а съответно и на детето.По-добре да си стои с памперса колкото трябва.
Еди спи по цяла нощ отдавна,но за сметка на това по цял ден не спира за една секунда на едно място.Може би затова спи непробудно.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт