Бебо е 6100кг,60см и яде по 200мл АМ,а е на 2 месеца?

  • 2 088
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 498
Как така ще яде по 200 мл. мляко на хранене #Crazy.....остови какво пише на кутиите-то си има стандартна таблица-на 2 мес. по 120 гр. на прием, на 3 мес-130, на 4-140 и т.н.....явно вече доста му е разширен стамаха....

# 46
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Къде ги има тези " стандартни таблици " да видя и аз.
Може ли да ми пратите линк?
Благодаря Ви!
Вили newsm78

# 47
# 48
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
АPV, благодаря ти!

Само не можах да разбера защо някои от маиките говорят че на 2 месеца трябва да се яде по 120мл???Защо тогава на всички кутии с АП пише 5 хранения по 6 лъжички в 170мл???
Това за 120 мл да не става въпрос за кърма- защото аз знам че кърмата не е 1 към 1 с АП!(или поне така са ми казвали тук)
Вили ooooh! ooooh! ooooh!

# 49
  • София
  • Мнения: 2 734
Таблиците по кутиите с АМ са умишлено завишени.То това си е търговска политика-бебо яде повече,по-бързо свършва кутията и мама купува нова!Да върви търговията!Както вече писах,въпреки че Мила също е едричка,хапва 120-130 мл.

# 50
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Таблиците по кутиите с АМ са умишлено завишени.То това си е търговска политика-бебо яде повече,по-бързо свършва кутията и мама купува нова!Да върви търговията!Както вече писах,въпреки че Мила също е едричка,хапва 120-130 мл.
Не съм съгласна с това че е търговска политика- никоя фирма производител не може да дава информация , която не  е вярна или която би застрашила живота на детето.Това го знам от личен опит защото работя в хранително вкусовата промишленост тук.Всичко което е упоменато върху опаковката на даден продукт е вярната информация- иначе става много страшно за компанията производител.
Вили

# 51
  • Мнения: 473
Как може да му даваш 200 мл? Аз направо се шашнах. Моето бебе се роди 4.710 кг, изписаха ти 4.520 кг, на 24 дена е и яде по 110 мл. на хранене. Сега тежи 5.250 кг и изобщо не смятам да увеличавам количеството докато не започнем втория месец. За детето не е хубаво да е толкова дебело, за костите. Незнам лекарите какво те съветват но на мен ми се струва страшно много да яде по 200 мл още от втория месец. И моето дете е доста едро и затова не смятам да го превръщам в слон.

# 52
  • Мнения: 1 440
Аз също съм на мнение, че не трябва да се прекалява в храната, а 200мл за двумесечно бебе са си солидно количество ShockedПламена никога до сега не е изпивала толкова на едно хранене...На 2 месеца ядеше 120мл и така с всеки месец добавях по още 10мл....Плюс/минус 10мл не са фатални, може детето да си е по-лакомо, ама 80мл си е разлика newsm78

# 53
  • София
  • Мнения: 2 734
her 76,sтава въпрос за повишение със средно 10-20 грама,това неможе да навреди видимо на детето,но сумирано за всички потребители на дадената фирма,носи добри печалби!Винаги има някакви дребни търговски врътки

# 54
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Как може да му даваш 200 мл? Аз направо се шашнах. Моето бебе се роди 4.710 кг, изписаха ти 4.520 кг, на 24 дена е и яде по 110 мл. на хранене. Сега тежи 5.250 кг и изобщо не смятам да увеличавам количеството докато не започнем втория месец. За детето не е хубаво да е толкова дебело, за костите. Незнам лекарите какво те съветват но на мен ми се струва страшно много да яде по 200 мл още от втория месец. И моето дете е доста едро и затова не смятам да го превръщам в слон.
Значи ли това че ако едно бебе е родено 6 кила( а и по-големи  е виждала историята), и ако ти им беше маика щеше да ги държиш гладни за да не надминат наборчетата си и не се превърнат в "слонове"както ги нарече?
Аз също мисля че 200 мл за 2 месечно бебе е множко, но не съм съгласна че на тази възраст можеш да наречеш бебето "дебело"
Вили #Crazy

# 55
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
her 76,sтава въпрос за повишение със средно 10-20 грама,това неможе да навреди видимо на детето,но сумирано за всички потребители на дадената фирма,носи добри печалби!Винаги има някакви дребни търговски врътки
Бих се съгласила с това за 10-20 грама, но според мамите тук на 2 месеца детето трябва да изяжда 120мл а на кутиите пише 170мл. 50 грама си е БАЯ разлика.
В края на краищата всеки си знае наи-добре за своето бебоче.  Peace Peace Peace
Вили

# 56
  • Мнения: 1 273
her 76,sтава въпрос за повишение със средно 10-20 грама,това неможе да навреди видимо на детето,но сумирано за всички потребители на дадената фирма,носи добри печалби!Винаги има някакви дребни търговски врътки
Бих се съгласила с това за 10-20 грама, но според мамите тук на 2 месеца детето трябва да изяжда 120мл а на кутиите пише 170мл. 50 грама си е БАЯ разлика.
В края на краищата всеки си знае наи-добре за своето бебоче.  Peace Peace Peace
Вили

Извинявай, но на кои кутии? Имам една кутия вкъщи на Нестле-- бях я купила за всеки случай ако не мога да кърмя (но слава Богу, нямам проблем и си кърмя Praynig) И сега я погледнах и там си пише 2 месец-120мл-4 мерителни  лъжички Peace

Последна редакция: нд, 29 апр 2007, 00:10 от Аpv

# 57
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
her 76,sтава въпрос за повишение със средно 10-20 грама,това неможе да навреди видимо на детето,но сумирано за всички потребители на дадената фирма,носи добри печалби!Винаги има някакви дребни търговски врътки
Бих се съгласила с това за 10-20 грама, но според мамите тук на 2 месеца детето трябва да изяжда 120мл а на кутиите пише 170мл. 50 грама си е БАЯ разлика.
В края на краищата всеки си знае наи-добре за своето бебоче.  Peace Peace Peace
Вили

Извинявай, но на кои кутии? Имам една кутия вкъщи на Нестле-- бях я купила за всеки случай ако не мога да кърмя (но слава Богу, нямам проблем и си кърмя Praynig) И сега я погледнах и там си пише 2 месец-120мл-3 мерителни  лъжички Peace
Аптамил,
8-12 седмици 5 хранения, 6 лъжички в 170мл вода
Вили

Общи условия

Активация на акаунт