Тра-ла-ла-ла-ли...

  • 15 991
  • 404
  •   1
Отговори
# 345
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
мама гутке hahaha тя ще дойде чутката и ще видиш тогава Crossing Arms
как е на морето, почерня ли много да не ти казвам колко ти завиждам, искам и аз да стоя един месец на море

Абе не е лошо  на моренцето:mrgreen: Чак много да съм почерняла не-ходя на плаж само събота и неделя,когато Рик е тук,ама имам някакъв тен де, не е без хич Mr. Green Mr. Green

Ти "почиваш" ли си още на работата Crazy

# 346
  • Мнения: 2 584
о да, иначе с малката е само тичане напред назад, абе ти с две и знаеш как е, поне се вталям без диети Party

# 347
  • Мнения: 2 584
абе къде е Ива (дамаянти)

# 348
  • Мнения: 4 371
Гутке, мацко, я виж каква слабичка си била. Сега повече ми допадаш да ти кажа. В лице, де.

# 349
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Гутке, мацко, я виж каква слабичка си била. Сега повече ми допадаш да ти кажа. В лице, де.



леле,кога беше това бе Mr. Green
ГУтке,на мен пък пове4е ми допадаше преди Crazy

# 350
  • Мнения: 2 584
на мен ми е чудно как Рик те оставя сама на море, при толкова гларуси Whistling

# 351
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Гутке, мацко, я виж каква слабичка си била. Сега повече ми допадаш да ти кажа. В лице, де.



Дуцка,ай ся без мръсни номера - що ма комлексираш ,а Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Ми слабичка си бях, и я глей ква съм блондинка Mr. Green Mr. Green

Помните ли -това ни беше май първата среща Thinking Дето ме нервира един сервитьор,ама и аз го нервирах Mr. Green Mr. Green/ех,а бяхме млади,красиви и слаби - сега сме само красиви hahaha hahaha/

# 352
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Гутке, мацко, я виж каква слабичка си била. Сега повече ми допадаш да ти кажа. В лице, де.



леле,кога беше това бе Mr. Green
ГУтке,на мен пък пове4е ми допадаше преди Crazy

Ти кво ма - не ме харесваш такава сочна ли #Cussing out Я излез на вън да се разберем като мъже bash bash bash

# 353
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Гутке, мацко, я виж каква слабичка си била. Сега повече ми допадаш да ти кажа. В лице, де.



леле,кога беше това бе Mr. Green
ГУтке,на мен пък пове4е ми допадаше преди Crazy

Ти кво ма - не ме харесваш такава сочна ли #Cussing out Я излез на вън да се разберем като мъже bash bash bash

aре де,ела hahaha
що бе Мери,казвам си без бой,преди по си ми харесваше Grinning

бе,май не беше първата среща newsm78Какво става с Вели,4е се присетих нещо?

# 354
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Ми... щом не ме харесвате вече......ще се скрия от хорските погледи,няма да излагам фондацията я със следродилното си тяло Crossing Arms

# 355
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ми... щом не ме харесвате вече......ще се скрия от хорските погледи,няма да излагам фондацията я със следродилното си тяло Crossing Arms

сега ве4е си изпроси  #2gunfire
ти си ела,да видиш Mr. Green

имате вси4ки много поздрави от СИСИ("една мама" от дира),даде малко памперси  bouquet

# 356
  • Мнения: 2 584
Ми... щом не ме харесвате вече......ще се скрия от хорските погледи,няма да излагам фондацията я със следродилното си тяло Crossing Arms

сега ве4е си изпроси  #2gunfire
ти си ела,да видиш Mr. Green

имате вси4ки много поздрави от СИСИ("една мама" от дира),даде малко памперси  bouquet
плаши я ти, сега ще се пече още един месец на морето

# 357
  • Мнения: 4 195
абе некой админ е минал и ми е изтрил от тук постинга......е това не е истина просто.........

# 358
  • Мнения: 2 584
абе некой админ е минал и ми е изтрил от тук постинга......е това не е истина просто.........
newsm78
Криска, пиле пиши на лични за неделя какво ще се разберем Hug

# 359
  • Мнения: 2 353
  Мери, Гутке-Гугуткова, аз те харесвам повече сега. Бира пия.

Общи условия

Активация на акаунт