Тра-ла-ла-ла-ли...

  • 15 993
  • 404
  •   1
Отговори
# 360
  • sofia
  • Мнения: 7 477
абе некой админ е минал и ми е изтрил от тук постинга......е това не е истина просто.........

е как така?
я ,пак го постни Twisted Evil

# 361
  • Мнения: 430
Руми, кво за неделя?
Трябва да ви видя, за да си говорим и ако така и така планувате някъде да сте ънблок, кажете, за да е по-лесно  Hug

# 362
  • Мнения: 2 584
Гери писах ти на лични Heart Eyes

# 363
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
  Мери, Гутке-Гугуткова, аз те харесвам повече сега. Бира пия.

Хапке,душо,ти си ми най-верният фен на мен - каквато и да съм,само ти четеш душата ми Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Като се прибера, взимам каса бира и идвам в Люлин/щот знам,че ти няма се домъкнеш до моят дворец Mr. Green/ и ще си пийнем зверски/аз сериозно,да знаеш/....пък другите кат не ме аресват - нека си стоят жадни  пък - фръц

# 364
  • Мнения: 2 353
  Ми хайде издвай де! Нека дойде цялата банда, ще се разберем на място Twisted Evil

# 365
  • София
  • Мнения: 6 744
Мери, това русото на снимката ти ли си   newsm09 newsm09 newsm09
Руми, тук съм си бре  Hug
Дуцка, а ти си Убава всякак  Heart Eyes - и брюнетка, и блондинка  Hug Само червенокоса май не съм те виждала  Laughing

# 366
  • Мнения: 2 584

еми губеше ми се, мислех че и ти си някаде на почивка, вчера бях до склада ама късно видях, можеше да пием по кафе, ходи ли на форумската среща ( пусни снимки)

# 367
  • Мнения: 908
Meri, sega si si mnogo po-qka   Hug

# 368
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Момичета, понеже темата е тра-ла-ла, аз почти напълно покривам параметрите и нещо ми се завъртя в главата, то и затова искам мнението Ви , щото познавате цел свет!Намерих си свободно време и се зачетох в темичките, които са около видинската.Намерих едно послание от потребител с ник-Нехриз относно пращане на смс-и и други по повод нещастията, сполетяли страната и отделни хора.Това ми се стори в първия момент удобен вариант да помагаме, ама по-надолу открих още една тема и после още една...отново за такива неща.Може и да навлизам в критическа и по този повод да съм по-критично мнителна, ама ние толкова ли сме тъпи, че не объщаме внимание на тези неща, та да ни се напомня като от рекламен отдел  newsm78 Аз не се гордея с ум-бръснач, ама чак пък толкова...взех, че отговорих и сега 2 часа почти по-късно ме загложде съвестта - дали не съм обидила Нехриз, правилно ли е да пиша такива неща и изобщо...сещате се.Моля Ви да кажете мнение по моя си въпрос, та да намеря покой!иначе, като си организирате разни събирания вземете, та ни поканете!Не бъдете такива скръндзи Crossing Arms

# 369
  • Мнения: 2 249
скорпи-уред си си како-не се бой-и аз се дразня на много напомняния ама........хората имат нужда да им се набива в главите-друг е въпроса ,че като ти го кажат 100 пъти и се чустваш задължен-все едно учителката в училище те хока за домашното и ....ти минава мерака Rolling Eyes
ии си знаеш,че си поканена на всякакви видове сбирки-кво си траеш-идвай Hug

# 370
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Оф!Успокоих се и ше взема да дойда! Laughing

# 371
  • Мнения: 4 371
Криси, нали не си ме забравила?

# 372
  • Мнения: 4 195
Криси, нали не си ме забравила?
забравих те Embarassed.......имам извинение - разбира се работата, но чисто и просто си те забравих, ще ти звънан в понеделник, и ще се разберем кога е удобно да мина

# 373
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Честит първи рожден ден на малкия Велин Hug
Гери,да расте спокойно дете ,да слуша как си и да е най-големия чаровник Mr. Green

Весел празник на вси4ки ви  bouquet  bouquet  bouquet

# 374
  • Мнения: 4 195
Честит първи рожден ден на малкия Велин Hug
Гери,да расте спокойно дете ,да слуша кака си и да е най-големия чаровник Mr. Green

Весел празник на вси4ки ви  bouquet  bouquet  bouquet
и от мен и от мен  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт