Карлово и отново Сопот - 6

  • 12 346
  • 283
  •   1
Отговори
# 45
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
Здравейте на всички и весело посрещане на Гергьовден. Искам да ви се оплача от нашата "много отзивчива" бърза помощ. В петък малкия си удари ръката и не се знаеше дали е счупена. Та отиваме ние в бърза помощ в 6.30 ч. и ни се казва че не им е удобно да извикат рентгенолог ,защото си бил тръгнал преди малко и ни "посъветваха" да отидем сутринта точно в 8 ,но да не казваме че сме ходили вечерта.На детето ръката се поду и започна още повече да го боли, но нямахме избор и се прибрахме. Чрез познати и връзки успях да намеря някой който да има правото да извика въпросния рентгенолог. Отидохме в 9.15 ,отново го прегледа вече познатия лекар и тръгнахме да извика рентгенолога. Оказа се че са го извикали за друг спешен случай, но случая беше доста едър мъж с двама негови приятели ( а на нас ни върнаха). Снимаха детето и се оказа че ръката е счупена. В бърза помощ пак ни вдигнаха рамене и ни казаха че имало ортопед в събота сутринта. Детето го натъпках болкоуспокояващи ,за да може да спи през ноща. Вече сме с гипс и си платихме като за частен преглед ,защото нямаме талон от личния лекар( а ако не носех достатъчно  Thinking ,сигурно щяха да ни оставят с счупената ръка). Е как да разчитаме на лекарите в нашата болница.Има и добри, но те са големи изключения.Разбрах че въпросната бърза помощ е към Пловдив , и ако ти се наложи да я ползваш трябва да те закарат в Пловдив, защото тук няма кой да ни обърне внимание.Не че ще променя нещо ,но исках да ви споделя поне малко да ми олекне. Сега като се замисля персонала се сменя в 7,явно не са искали да си удължат смяната докато се занимават с нас.
малее кво е тва отношение,би грябвало да се оплачеш на някой,ама на кой newsm78тук в карлово знам,че и да не си болен те ще те разболеят.

# 46
  • Мнения: 1 232
Ебаси идиотитечестно #2gunfire,ние също сме патили,миналата година бутнаха вики в градината някои от вас знаят,резултата цепната точно между очите.Сестрата вместо да ни извика,за да н видим колко е голяма раната сигурно я завела в бърза помощ без нас и там съответно я зашили и то без упойка вместо да язалепят,как бе аджеба се шие дете на 4 години още ми плаче сърцето,детето преживя стрес не само от това,че я бяха бутали ,ами  и от самото шиене,остана и белег ,то е ясно че без инциденти няма да мине ,ама да си безмилостен към дете.....

# 47
  • Мнения: 844
Ехооо, и аз по темата  нали ние скоро си цепнахме устата и ни зашиха като прасе в бърза помощ ...... ужас, но ни беше страх да чакаме до понеделник сега мажа "белегчето" с контратубекс ама .... newsm78 Иначе ние десет дни нямахме нет, затова липсвах в темата.

# 48
  • Мнения: 1 232
Ехооо, и аз по темата  нали ние скоро си цепнахме устата и ни зашиха като прасе в бърза помощ ...... ужас, но ни беше страх да чакаме до понеделник сега мажа "белегчето" с контратубекс ама .... newsm78 Иначе ние десет дни нямахме нет, затова липсвах в темата.
радвам се да те видя,ние още си мажем с контратубекс,ама белег си има,че и дерматикс купвахме и нищо ,че е  70 лева ефекта беше нулев

# 49
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
бимбе само да те питам баща ти ли продава вектра на части,че онзи ден идва до нас да каже на веско ако търси някой и веско ми кажа,че това бил баща ти.вие как сте,аз сега тръгвам за село да ям агънце.

# 50
  • Мнения: 1 232
бимбе само да те питам баща ти ли продава вектра на части,че онзи ден идва до нас да каже на веско ако търси някой и веско ми кажа,че това бил баща ти.вие как сте,аз сега тръгвам за село да ям агънце.
Елииии мислех да те питам като се видим,да баща ми продава тя е на зетя де ,ако търси нещо да свирка двигателе е пълен комплект и е идеален друго нещо ако му трябва да свирка,благодаря ти предварително Hug,весело изкарване и да свиркаш през седмицата за кафе  bouquet

# 51
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
бимбе само да те питам баща ти ли продава вектра на части,че онзи ден идва до нас да каже на веско ако търси някой и веско ми кажа,че това бил баща ти.вие как сте,аз сега тръгвам за село да ям агънце.
Елииии мислех да те питам като се видим,да баща ми продава тя е на зетя де ,ако търси нещо да свирка двигателе е пълен комплект и е идеален друго нещо ако му трябва да свирка,благодаря ти предварително Hug,весело изкарване и да свиркаш през седмицата за кафе  bouquet
ок,значи това е баща ти.

# 52
  • Мнения: 3 166
Дриймс, в бърза помощ НИКОЙ няма право да ти взима пари. Води се неотложна помощ.

# 53
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Добро утро!
Аз в петък и събота пазих леглото с Т. Ужас! Тоз вирус е гадна работа. Удариме в мускулите и нямах сили да се движа. Обаче вчера се занесох на Бачковския манастир. Как ще изпусна аз екскурзийка...Ето ви малко снимки

По въпроса за бърза помощ. Аз нямам мнение.  Важно е май на кой лекар ще попаднеш. Преди три години като бях с бъбречна криза ми обърнаха голямо внимание, въпреки, че джипито ми е към Евромед. Декември месец като водихме Мартина с 40 градуса Т също много грижи положиха. Но пък когато мъжът ми си изгори ръцете го бяха объркали тотално, добре че им няма доверие и ходи веднага след това при Арсенов. Обаче за рентгенолога д-р Димитров мога все лоши работи да говоря.  Когато ми гледа бъбреците ми видя толкова уголемен черния дроб кат на алкохолик с 30 години стаж. А птозата/пропадане/ на десния бъбрек изобщо не я забеляза. После пак имах неприятна среща с него. Около месец след раждането имах болки в ребрата, които се оказаха вследствие от бременността и разширяването на костите. Обаче той видя камъни в жлъчката. #Crazy И представете си ме пита от какво ми е белега на корема, а това всъщност беше бремената черта. Какъв доктор е, щом това не може да познае?
Пък в Евромед изобщо няма да стъпя повече. Мартина имаше някакви пъпки и диагнозата беше "Може да е шарка, може и да е от храна. Дай два лева и кажи кой е личен лекар на детето." Такава диагноза и аз мога да поставя, без да съм учила 6 години медицина. А за двата лева просто бях бясна-нали децата са свободени от такса. И никакъв документ не ни издаде за тях, естествено.
Уф, стига че се вбесих.

Успешна седмица! Аз чакам майсторите всеки момент да дойдат да ни слагат паркета в спалнята. Вижда се края на мръсотията и ремонтите.

# 54
  • Мнения: 844
И ние ходихме  на Бачковския по Великден но сега като разгледах снимките е доста зеленко и по - хубаво, само изключение не прави дългата опашка, по празници винаги е километрична. Ама вие и ремонт правите .... браво на вас.

# 55
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Да се похваля-вече си имаме паркет и на спалнята!
Преди малко се разпених на тема доктори, та забравих.Вие що не казвате, че в Карлово снимат филм? Аз покрай тия болести от нас до кухнята и обратно...Вчера ходихме надвечер на кафе на Обредния и снимаха на кръстовището точно.

# 56
  • Мнения: 143
И Станислав го шиха в Бърза помощ когато си пукна главата в градината без наше знание и съгласие..., какво да приказвам...
 Микки, явно не си разбрала, че д-р Димитров е шизофреник. Има поставена диагноза човека, сигурно се чудиш как практикува, но е факт. Лошо е че много хора незнаят това, поставя чудни диагнози..., без да му дреме. А за Евромед просто съм без коментар. ooooh!Честит ви паркет! Simple Smile

# 57
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Ние вече сме с подписи по гипса и ни личи с какво сме се хранили откакто го сложиха  Laughing .Добре че не ни се налага да ходим често до болницата откакто поотраснаха децата .Честит нов паркет и от мен  Party .

# 58
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Е, а как тогава вече бил шеф на рентгенологично newsm78
Дриймс, безпроблемно оздравяване и скорошно сваляне на гипса!

# 59
  • Мнения: 1 232
Да се похваля-вече си имаме паркет и на спалнята!
Преди малко се разпених на тема доктори, та забравих.Вие що не казвате, че в Карлово снимат филм? Аз покрай тия болести от нас до кухнята и обратно...Вчера ходихме надвечер на кафе на Обредния и снимаха на кръстовището точно.
ааааааааа мен ми писна от тяхните снимки бе миналата седмица не можехме да седим на паметника от тях,сега обаче там вече е горещо

Общи условия

Активация на акаунт