Карлово и отново Сопот - 6

  • 12 325
  • 283
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 232
ми таз количка си е за новородени, после купувате друга за 1000 в за пораснали, после още една Mr. Green
Каткат, свиква се, трябва тренировка
аз като бъзнах Валката за такава количка ,той ми рече жена кат продам опела тамън щи я купя  hahaha Joy,абея да земе кола да ми купи по-добре Grinning

# 91
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
О, и ние имахме подобен разговор като видяхме цената на една за близнаци-999. Боян вика "Ми по-добре една кола да ти купя, да ги возиш"

# 92
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
среща среща среща newsm12 кога,бимбе ти се надуши с комшииката и обикаляте двете,а.

# 93
  • Мнения: 1 232
среща среща среща newsm12 кога,бимбе ти се надуши с комшииката и обикаляте двете,а.
ми адеде казвайте кога,джиткаме с твоята комшийка по следобедно време аха,нали имаме еднакви проблеми,айде чакаме нови попълнения   bouquet

# 94
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
среща среща среща newsm12 кога,бимбе ти се надуши с комшииката и обикаляте двете,а.
ми адеде казвайте кога,джиткаме с твоята комшийка по следобедно време аха,нали имаме еднакви проблеми,айде чакаме нови попълнения   bouquet
след два месеца може,ами вие с бебоците казвайте кога аз съм винаги свободна.

# 95
  • Мнения: 1 232
ми ако има мераклии за утре,хем е почивен ден,че днес вече обещах на майка ми да пием кафе с нея Heart Eyes

# 96
  • Мнения: 1 232
и понеже намейка повдигна темата за която от вас се навие има от мен
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=1856 Mr. Green Heart Eyes
малей къв кош а багаж Joy

# 97
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
и понеже намейка повдигна темата за която от вас се навие има от мен
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=1856 Mr. Green Heart Eyes
малей къв кош а багаж Joy
не се убиждай ама ти наред ли си #Crazy,може ако не трябва да ги раждам наведнъж,ама като се замислиш нашите с веско и бъдещото бебе ще са 3,ама каката много голяма за количка ще дойде :hahaha:18годишна е.

# 98
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
момичета не остана,нямам търпение вече да ми олеква,я кажете какво искат да се носи тук в болницата като отиваш да раждаш.

# 99
  • Мнения: 1 232
момичета не остана,нямам търпение вече да ми олеква,я кажете какво искат да се носи тук в болницата като отиваш да раждаш.
следобед ще ти постна списъка който микки ми прати  Hug

# 100
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Мен не ме бройте до сряда за среща. Утре ще наливат с бетон пътеките в градината, в неделя см на реката за камъни за алпинеума, в понеделник-консултация, втроник-в Пловдив. Та претрупан ми е графика.

# 101
  • Мнения: 1 232
много държа да видя кви камъни ще сбереш и кво алпинеумче шъ спретнеш,че и аз съм на таз вълна,ама и басенче с лилии ми се иска,ама чаветата ще са все там Grinning

# 102
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Айде, басейн с лилии...ти и воден бар ще поискаш Mr. Green

# 103
  • Мнения: 143
ама и басенче с лилии ми се иска,ама чаветата ще са все там Grinning
Айде, басейн с лилии...ти и воден бар ще поискаш Mr. Green
Много си скромна бе Бимбе

# 104
  • Мнения: 1 232
Айде, басейн с лилии...ти и воден бар ще поискаш Mr. Green
и Брад Пит да ми сервира Joy

Общи условия

Активация на акаунт