Карлово и отново Сопот - 6

  • 12 319
  • 283
  •   1
Отговори
# 165
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
ако имаш кредитна карта дай заедно да поръчваме.

# 166
  • Мнения: 1 232
ако имаш кредитна карта дай заедно да поръчваме.
нямам бе,ама може да помислим по въпроса,аз кват съм прахосница,ммоя шъ мъ убие Joy

# 167
  • Мнения: 3 166
Мики, как е Марти? Стискам палци всичко да мине възможно най-леко и да не се налагат допълнителни процедури.
Бимбе, нещо тези дни се сещам все за теб!

# 168
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
За сега е добре, хремата почти изчезна, което е добър признак

# 169
  • Мнения: 458
в гладините няма изборни секции Peace
Laughing Mr. Green

# 170
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Смешно ти е на теб, ама аз преди малко що трохи, фъстъци и паченца шоколад извадих от клавиатурата LaughingНе че проработи, но все пак е малко по-добре

# 171
  • Мнения: 1 232
Мики, как е Марти? Стискам палци всичко да мине възможно най-леко и да не се налагат допълнителни процедури.
Бимбе, нещо тези дни се сещам все за теб!
радвам се Светле дано да е за хубаво,хайде де кога ще си направим срещичка Hug

# 172
  • Мнения: 458
Де сте в тва гадно време newsm78

# 173
  • Мнения: 1 232
Де сте в тва гадно време newsm78
де на компа де,ама ей сега ще ми свърши царството,бубе нйдей така бе с тоз аватар ще избягаме Joy Grinning

# 174
  • Мнения: 458
Да дам и малко аромат на обстановката:mrgreen: Laughing

# 175
  • Мнения: 143
Привет!  Simple Smile
 Бубе, де да сме? Дремем из къщи, добре че и Станислав е у нас, та се залисват с Бобо. Малко да ме отмени поне... Като си помисля че цялата седмица я дават дъждовна, изпадам в депресия  Tired
 Микки, радвам се че Мартинка се подобрява вече, бързо да се излекуват тези ушички
 Намейка, чудя се как така поръчваш обувки, не се ли притесняваш че може и да не ти станат. Аз никога не съм поръчвала по този начин, точно заради това. Ти обаче си се специализирала  Grinning

# 176
  • Мнения: 1 232
Цитат
Намейка, чудя се как така поръчваш обувки, не се ли притесняваш че може и да не ти станат. Аз никога не съм поръчвала по този начин, точно заради това. Ти обаче си се специализирала 
имаш право аз на Вики поръчвах от Атракцион панталон и хем мярката е 116 -122 и пак и е малък пък тя няма още 116 см,май тва ще ми е единствената поръчка,особено пък в нашите сайтове,щото като ти праснат и 5 лева минимум куриерите то ти ляга пак колкото в магазина,ама в тоя сайт на Ели има хубави и на сравнително нормални цени детски дрехи,ама пък нямаме кредитна карта ...,абе то човек кат иска намира начин,ма аз съм малко око да види ръка да пипне Mr. Green

# 177
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
ами вече си получих панталона и ми е бижу,за обувките всички казват,че отговарят на номерата а пък и са по 20-30лв и ако не ми станат ще ги продам.ето панталонаhttps://http://www.promod.com/odyssee/src/fp-ficheproduit.asp?lg=EUR& … PgRs=1&PrMo=8

# 178
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Кажете ми къде продават семена? Търся си босилек и брасика. Обиколих цветарските на Стамболийски, на пазара, на гарата+една земеделска аптека-няма. ooooh!
Каткат, каква ще е програмата на общината за 24 май?Къде, какво, в колко часа?

# 179
  • Мнения: 1 232
Кажете ми къде продават семена? Търся си босилек и брасика. Обиколих цветарските на Стамболийски, на пазара, на гарата+една земеделска аптека-няма. ooooh!
Каткат, каква ще е програмата на общината за 24 май?Къде, какво, в колко часа?
аз доколкото разбрах Васил Найденов ще пее,за семена освен на изброените от теб места ,има един магазин за зленчуц на пазара,лицето му е на Заимов и там има семена

Общи условия

Активация на акаунт