Карлово и отново Сопот - 6

  • 12 346
  • 283
  •   1
Отговори
# 240
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
не ти ли е много раншко да искаш списък,аз още не знам ама и нищо не съм подготвяла и като гледам как са се разраждали юлските майки ooooh!и аз ще искам вип ако е свободна,ще видим. светле,тук до нас на победа има претапицер.

# 241
  • Мнения: 1 232
Ирен аз раждах при Каменов,страшно съм доволна, и първия и втория път.За варицелата не бой се правилно са ти казали.
Сега за китките да кажа,вчера като си направих рекапитулация ми излезе 28 лева newsm78 и за поръчката при Еконт 8 Shockedщото нещата дет бях записала са 3 кила,ама дет вика мики то семената догодина.....,аза 5 корена разсад..... #Cussing outи днес с чаветата ходихме по цветарските и аз взех та си купих една бяла китайска роза,а пък Вики ме изкрънка за кактус newsm78 и нещо множко ще ми стане и други китка да поръчвам и прибирайки се мислех да ви пиша,че и аз се отказвам,че тия пари за спидиторите малко грешни ми се видат,не че хората не трябва хляб да ядат де,ама на за 8 лева друга китка си купих от тука и тъй де,ко се обяснявам кат ученичка hahaha Joy

# 242
  • Мнения: 3 166
Ели, Мики, мерси за инфото! Впрочем момичета събирам идеи къда да заведя мойта японка. Освен на водопада, в старата част на града, къщата на Левски? Другаде къде? Помагайте.

# 243
  • Мнения: 458
Ако ви се бръмчи на сам на там идете до Калофер,Сопот манастира/може и на лифта да я повозите ако имате късмет/ ,къщата на Вазов /на кръчма Mr. Green/

# 244
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Светле, на Кръста също може. Сопот лифта, манастира, Копривщица, Клисура. За кръчма- доста мами от форума-софиянки са ми казвали за Ловния парк, че били доволни пък и един вид атракция било за тях заведението.
Ха така за китките, добре, че Буба си призна първа. Добре де, кажете ми къде има избор на петунии в момента? Малко съм закъсняла, ама Embarassed

# 245
  • Мнения: 3 166
Е, блягодаря ви!   bouquetМного ме улеснихте. Че се бях замислила къде да я водя.

# 246
  • Мнения: 1 232
Светле, на Кръста също може. Сопот лифта, манастира, Копривщица, Клисура. За кръчма- доста мами от форума-софиянки са ми казвали за Ловния парк, че били доволни пък и един вид атракция било за тях заведението.
Ха така за китките, добре, че Буба си призна първа. Добре де, кажете ми къде има избор на петунии в момента? Малко съм закъсняла, ама Embarassed
а на ловния парк супер Peace,малко дебело ама може и в Едно време,Дионисий.
Микки петунии си купих от този магазин на Стамболийски,интересни нещица зарежда и Мера точно срещу аптека Бергер

# 247
  • Мнения: 3 166
Да сепохваля. Днес Вики завършва. Ще имат тържество. Той участва в сценка и концерт.  bowuu Кофтито е, че тържеството ще е в училището и акъла ми не побира къде ще се съберем. Щото с всяко дете освен родители ще ходят и дядовци и баби. ooooh!

# 248
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Браво на Вики! И приятно тържество!

# 249
  • Мнения: 1 232
Да сепохваля. Днес Вики завършва. Ще имат тържество. Той участва в сценка и концерт.  bowuu Кофтито е, че тържеството ще е в училището и акъла ми не побира къде ще се съберем. Щото с всяко дете освен родители ще ходят и дядовци и баби. ooooh!
Ей и да ни покжеш снимки Heart Eyesи да ни разкажеш  bouquet

# 250
  • Мнения: 458
Аз имам още едно предложение заведи я да яде пъстърва тук към Калофер,мисля че Рибката му викаха.

# 251
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Мамчета, хайде да се видим на 1 юни. Ние ще водим Мартина в Пловдив на контролен преглед, но надявам се до концерта в 17 да се приберем.

# 252
  • Мнения: 1 232
Мамчета, хайде да се видим на 1 юни. Ние ще водим Мартина в Пловдив на контролен преглед, но надявам се до концерта в 17 да се приберем.
какъв концерт ще има,Енчо да не идва пак

# 253
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Не, някакъв детски, така пише в програмата

# 254
  • Мнения: 3 166
Аз на първи съм свободна само следобед! Ако тогава ви е удобно - ще се радвам да ви видя!
Тържеството мина разкошно! Само дето сега на Вики му е мъчно за госпожата. Не съм учудена. Невероятен педагог е.

Общи условия

Активация на акаунт