СливЕНСКите мАмИ и мишЛЕтА ходЯТ по грАДИнки и каФЕтА

  • 18 910
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 200
Здравейте, момичета.Вчера цял ден бяхме вън, вечерта неможех да вляза във форума. Днес ходихме на консултация и сега си почиваме във вкъщи.

ДИДКА, лек път и бързо да се връщате.

КАТЕ, чакаме бутилките - не се съмнявам че ще са приказни.

ТЕДИ, да не накъсаш курсистите  Mr. Green

Вече нямам търпение да се видим пак.

# 256
  • София
  • Мнения: 1 877
мамита, аз съм от НЗ, живея в Сф, но в момента съм в НЗ и издирвам мамата от НЗ  Flutter ако е на линия да се обади, можем да се запознаем, ще ми е приятно.

# 257
  • Мнения: 54
Ще ви покажа бутилките но имайте още малко търпение,днес ги взех-много хубаво са украсени но трябва да добавя и надписите и тогава като имат завършен вид ще ги видите. Simple Smile
А в петък вечерта съм на фризьор защото за събота няма свободен час при моята фризьорка и даже може да ви покажа прическата си в полуготов вид.........защото в събота сутринта ще ме довършват.
До утре и лека вечер............ Stop

# 258
  • Мнения: 237
Теди направили другите снимки на моята сладурана.........не че бързам но с нетърпение чакам да ги видя колко са хубави.
Извинявай, миличка, знам че доста се забавих, но имах по два курса до днес - един преди обяд и един след. От утре се надявам да имам повече време. Започнала съм нещо и тия дни сигурно ще го довърша.

# 259
  • Мнения: 1 063
Хубав ден сливналийки Hug

Чакам и аз да видя полуготовата кума довечера Laughing и бутилките Peace

# 260
  • Мнения: 237
Добро утро!Закуската е от мен днес Laughing

И аз се включвам към чакащите да видят Laughing
Катя, снощи довърших втората снимка.Дано ти хареса!

# 261
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Добро утро!
За мен е вече обяд! Станала съм в 6 часа, че Тошко го болеше ухо. Малката до снощи беше с температура.
Абе, весела работа Cry

# 262
  • Мнения: 43
Добро утро!

Теди закуската си я бива но кафето върши работа за такива като мен и Меги дето не са спали.

Меги лоша работа. Дано се оправите по скоро, че това ненормално време май друа работа неможе докара. Аз също се страхувам  от болести и направо незнам как да облека децата.Хем  духа а е ужасно топло.

Поздрави на кръстницата.

Аз за съжаление отивам да чета.
 Weary

# 263
  • Мнения: 200
Здравейте и от мен.

Меги бързо да се оправят малките ти съкровища.

Кате вече изгарям от любопитство newsm62

Лек ден на всички!

# 264
  • Мнения: 54
Здравейте момичета.
Теди снимката  отново е много хубава.Явно много ти се отдава и ти пожелавам някой ден да се занимаваш с това професионално защото си личи че ти доставя голямо удоволствие.БРАВО smile3501
А ето и снимките на бутилките и речта която съм подготвила:





Kaжете харесват ли ви? newsm12
Хайде до нови срещи ще чакам отзиви за бутилките. newsm03

# 265
  • Мнения: 2 000
Много са хубави бутилките.
А стихчетата кой ги е мислил?

# 266
  • Мнения: 54
Кате стихчетата са взети от интернет,даже доколкото си спомням стихотворението за Златната сватба е на Елисавета Багряна.

# 267
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
 Grinning
katerina_evro страхотни са опаковките

Последна редакция: пт, 11 май 2007, 10:48 от Ян Бибиян

# 268
  • Мнения: 200
Кате, бутилките са върха. Обедена съм, че ще ги харесат  Peace

# 269
  • Мнения: 119
Здравейте!   jumpuu  jumpuu

Не съм влизала отдавна във форума. Много сте писали. smile3523
Мама Диди thanks. Ще трябва да се организираме малко по- добре, но тези срещи са в такива дни когато ние си ходиме на село.  travel
С тези закуски скоро няма да отслабна.   chef
На кумата пожелавам весело изкарване  newsm68 и като гледам тези бутилки ми се ще да се омъжа още веднъж! Толкова са хубави! Браво на Катето!  newsm10 smile3501

Общи условия

Активация на акаунт