СливЕНСКите мАмИ и мишЛЕтА ходЯТ по грАДИнки и каФЕтА

  • 18 909
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 62
Добро утро и от мен! Хубав и приятен ден на всички!

Катюш, бутилките са    newsm10  и на стихчетата си поплаках - що съм такава ревла! И речта ти е

 много въздействаща - така че всичко е ОК -  чакам с нетърпение снимки от сватбата. Малката

ще я вземате ли с вас или само за церемонията? Че купона ще и дойде вповече сигурно.

mamasevi  Peace

# 271
  • Мнения: 54
Добро утро и от мен.
Момичета радвам се че бутилките са ви харесали. newsm53
Остава само и хубава прическа да ми направят и за друго не се притеснявам.Малката ще я гледа баба и, но ще дойдат на съвета с нея.
 1stroller
Убедена съм че ще си прекараме чудесно и без това имам малко нужда от един щур купон,  Tadaнапоследък съм нямала такава възможност, а като си спомня до преди 1 година почти всеки ден съм излизала по дискотеки и купони.Много ми липсват тези неща, но като порасне малко Филипа ще си наваксам отново.Добре че има кой да ми помага. family

# 272
  • Мнения: 2 000
Добро утро, мадами.
Дидка я няма, Меги и тя не пише, и темата позамря тези дни. Сигурно е заради хубавото време и всички са навън.
Ние днес заминаваме за Елена. Априлки 2006 правят национална среща там, та и ние с децата отиваме.
Хубав уикенд пожелавам на всички.
 Hug

Забравих да пожелая на Катето да изкарат весело на сватбата.

Последна редакция: пт, 11 май 2007, 09:51 от Катя (Сливен)

# 273
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Тук съм, ами и двамата ми са болни. Велина вече няма температура, но кашля и и са надути лимфните възли. Тошко освен болното ухо и кашлицата, тази нощ вдигна температура и сега лежи. Така че разходките ще останат за по-добри времена.

Кате, лек път и весело изкарване

# 274
  • Мнения: 2 000
Меги, мерси. Пожелавам бързо да оздравяват Тошко и Велина. Най е гадно като са ти болни дечицата Sad

# 275
  • Мнения: 200
Здравейте мами, с тези разходки ми остава време само да чета ....

Меги бързо, ама много бързо оздравяване на дечицата. Praynig

Кате, днес ще чакаме снимки на прическата.

Теди, къде се загуби? Как мина изпита, научили ли са си урока? smile3503

# 276
  • Мнения: 54
Силвина ако остане време ще ви покажа прическата днес защото ще ходя довечера в 6 часа и незнам колко време ще отнеме,ако не в неделя ще видите всички снимки.
 photo
Ива и Теди къде се криете?Да не се излежавате на плажа и двете.............  grinning039 newsm62
Меги само ти нищо не си казала за бутилките,явно необичаш да правиш комплименти  , а може би искаш да контактуваш само с някои хора от форума...........поне на мен това ми направи впечатление. smile3516
Хайде момичета до скоро............

# 277
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Кате, улучваш ми много кофти ден. От една седмица не съм си доспала. Тошко буха по цяла нощ. Велина вдигна температура. После Тошко го заболя ухо - толкова го боли, че чак реве. После и той вдигна температура. После Велина се разкашля. Снощи в 12 часа посред нощ толкова кашляше, че повърна. Сутринта Тошко с една измъчена физиономия - пак го боли ухо (и двете уши) и пак с температура, която не можах да сваля повече от час. И още подробности мога да дам. Но сама виждаш, че не ми е до никакви бутилки. И нямам баба, която да наглежда поне единия докато се занимавам с другия. Хубави са бутилките - но това е много далеч от мен - не съм била кума, аз не съм имала сватба, не съм и ходила на сватба даже като гост (само на сестра ми 1995 - писах за техните бутилки - виждаш че идеята за бутилките е много стара). А и не се обиждай, но с по-малките трудно намирам общ език. По-горе стана въпрос за дискотеките - ако щеш вярвай, но и на дискотека не съм ходила (освен няколко пъти в Младежкия дом строго организирано) - завършила съм средното си образование през 1989 г. - ти сигурно нищо не помниш от тогава.
Намирам други начини да се веселя - не се чувствам добре на купони.
Ето защо не пиша.
И не вземам отношение по всички въпроси, дай сега и Дидка да се сърди, че не казах нищо за кухнята, дето си я беше харесала.
Ето и за не знам кой път вече писъци и крясъци, кой взел на другия играчката, Тя ме ухапаааа, Тошко ме напляскаааа; аз и в предната тема ти казах - наслаждавай се сега докато малката не е проходила, после е ужас. А пък ако са 2.....

Последна редакция: пт, 11 май 2007, 13:56 от М_е_г_и

# 278
  • Мнения: 62
Меги, много  Hug Hug Hug на теб и дечицата ти. Гледайте да излекувате ушите че аз още си

патя от тях - много ми се възпалявахе като малка.  И наистина ужасно боли - много добре си я

спомням тази болка. Мама ми слагаше топло олиоце в ухото  на памучно тампонче. Също и сок от

печен праз. Пази му ги и като го къпеш - да не влиза вода в тях. Ако се сетя нещо друго пак ще

пиша.

Сливенско Кате, ще ми направиш ли една услуга - поздрави априлките

от мен. Пожелавам ви лек път и приятно изкарване . И да направите снимки ей.


# 279
  • Мнения: 1 063
Ехоо здрасти банда, как сте мили сливналийки Laughing

Кате бутилките приличат на моите, само че нашите не бяха облечени целите, затова се сещаш какво ми е мнението  newsm10 Хайде остава да видим прическата или направо снимки от сватбата Peace и по-спокойно всичко ще е наред недей да яхаш метлата бе жена Flutter Весело изкарване на сватбата!!! newsm19
Аз не съм на плаж, къде ти такова щастие sun има да си мечтая.... уча, че ми остана един изпит другата седмица и имам и да пиша и да уча устно smile3529 smile3523, а и уча Жорко да сяда на гърне вече и можете да си представите как висим по половин час на него, няколко пъти на ден  Stuck Out Tongue Winking Eye

Сливенско Кате лек път и много да се забавлявате travel 55

Меги хайде стига с тези болести вече, лято идва, а нашите калпазанчета все болни Sad, бързо да оздравявате  Peace

Това е от мен засега, дано не съм изпуснала да кажа нещо важно Thinking прегръдки за всички Hug

Разбира се, че изпуснах ...Дидке пристигнахте ли вече?Пиши когато имаш време да сме спокойни...

# 280
  • Мнения: 237
Ох, и аз за съжаление не съм на плажа, ама нали от вчера имам малко повече време.Не си мислете, че го използвам за почивка, просто в къщи беше такава кочина SadТо без мен ще се заринат. Че в крайна сметка използвах отворилото ми се свободно време да чистя.Направо ринах с лопатата и мих с маркуча Joy
Изпита мина много добре, утре ще изпитвам пак.Хареса ми! Laughing
Приключвам и другия курс, за да започвам наново от понеделник.
Катя, извинявай ама то на тази снимка (от автара ти) не и трябва рамка.То си е твоя работа де, ама не можах да се въздържа.Малко се получава рамка в рамка.Извинявай за намесата,извинявай,извинявай,извинявай,извинявай  bouquet

# 281
  • Мнения: 271
Привет!
Отдавна не съм писала, но от Гергьовден насам ми е скапано настроението /роднински номера и изпълнения/ и нещо като че ли нямам настроение, но не ми се говори за това.

Видях, че Велина и Тошко са болни и им пожелавам бързо оздравяване, а на мама Меги кураж.  Peace

Кате, весело изкарване на Елена, а и на всички - весел уикенд!

# 282
# 283
  • Мнения: 62
Ееех, Нели мечтиииииии... скоро такава почивка аслъ няма да ми се падне май.

Лони, Гоги голям пич на аватара  Hug

Дидке, кво напрай бе жена  Wink

Момичета, искам да си продам количката, че да си купя лятна. Ако някой си търси количка втора

употреба - свиркайте. Комбинирана е - утре ще кача и някакви снимки да я видите, че сега

отивам да я изпера.

# 284

Общи условия

Активация на акаунт