Стара Загора 2007 год -снимки и отзиви

  • 4 033
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Сега се прибираме в къщи!Разгледах снимките...пояснението е ,че с нас беше големият син на съпругът ми със жена си и детето!
Мама Дидка както личи по снимките е станала огромна и се търкаля,трябва да взима мерки за срещата на морето, че няма да се излагаме я Sick
Да благодаря на Светлито за организацията  bouquet
Магьоснико  Hug много сладък Бобо си имате
Другият път ще си поговорим и с тези, с които неуспях сега Heart Eyes непременно
Нищо и няма на мама Дидка.Ти ела виж мене на какво съм заприличала.Че и Иван не вземе,като мъж да каже"Жено надебеляла си вземи се в ръце" а той"Нищо ти няма супер си"ми хубаво ама що лъже,аз не се ли виждам в огледалото. Grinning

# 16
  • Мнения: 441

вас сърбеше ли ви нещо, че ви споменавахме често Mr. Green

да бяхте дошли, поне да се ошарим и ние

много ни липсвахте Heart Eyes

# 17
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Хи хи.Мммммм да сърбеше,аз на Кременка казах. Whistling Mr. Green
Иван във събота между другото,се спука да ме дразни с тази среща.Цитирам негови думи.
"Кво бе,ми то всеки трябва да я мине тази шарка.Отиваме и ошарваме всички,та после по-живо и по-здраво се прибираме". Mr. GreenМежду другото,той също,много я чакаше,чак гумите на колата,ходи да сменя,те и без това си бяха за смяна де.
За това,че ме дразнеше през почти целият ден,беше наказан да разкачва и закачва пердета. Mr. Green
Аз също,имах големи планове за тази,така чакана среща,ама наистина.Нарочно оставих предвидливо боби една седмица във къщи,та уж да е здрав,та да не вземе да се разболее баш за срещата.А то какво стана.На човек,когато му е писано да си седи в къщи,както и да я точи,каквото и да прави,това е положението братче. Thinking
Ние мислихме вариант да идваме през деня аз той и Преслава,тоест по-точно Иван така го нареди,ама тъй като ние сме със Преслава виросуносители,му разбих надеждите на пух и прах. Mr. Green
Хайде живот и здраве,тези които са съгласни за още една среща по-морето,ще се видим.Така и така сме се наканили да водим децата,та да не сме сами и да не скучаем.Ама,хайде да не казвам голяма дума,чееееее............

# 18
  • Мнения: 921
Момичета, страхотни снимки!!! Виждам, че не сте си губили времето, а сте се забавлявали добре. Децата са направо прекрасни. Напълни ми се душата Hug
Ивка, да не съжаляваме за пропуснатите моменти - така и така не можем да ги върнем - ами да се стягаме за срещата през лятото. Дай Боже и ние дотогава да сме в пълен състав!  Praynig

# 19
  • Мнения: 1 652

"Кво бе,ми то всеки трябва да я мине тази шарка.Отиваме и ошарваме всички,та после по-живо и по-здраво се прибираме". Mr. Green


Ивка, на мен много ми трябваха виросоносители, защото цялата група на Боби се ошари, само ние - не. И искам да я минем- та разправях на Април, че за мен  и от тая гледна точка щеше да е добре- , а и да се запознаем.  Утре ще играе с едно момиченце болно от варицела- по необходимост- /мен пак ме зове работата и няма кой да го гледа/- та се моля да прихване, че да си минем от реда.

Благодаря на Креми и Април за снимките.  bouquet Дефи не се е обадила още. Надявам се да са пристигнали добре и всичко да е наред.

Присъединавям се - давайте да замисляме нова среща. newsm78

# 20
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510

"Кво бе,ми то всеки трябва да я мине тази шарка.Отиваме и ошарваме всички,та после по-живо и по-здраво се прибираме". Mr. Green


Ивка, на мен много ми трябваха виросоносители, защото цялата група на Боби се ошари, само ние - не. И искам да я минем- та разправях на Април, че за мен  и от тая гледна точка щеше да е добре- , а и да се запознаем.  Утре ще играе с едно момиченце болно от варицела- по необходимост- /мен пак ме зове работата и няма кой да го гледа/- та се моля да прихване, че да си минем от реда.

Благодаря на Креми и Април за снимките.  bouquet Дефи не се е обадила още. Надявам се да са пристигнали добре и всичко да е наред.

Присъединавям се - давайте да замисляме нова среща. newsm78


Тюххх,значи ми да бяхме дошли. Mr. GreenАз предполагах,че на боби ще му е некомфортно а той само снощи дето вдигна Т лека и това беше.Играе си смее се и т.н.Преслава тъй,като беше на АБ,има голяма вероятност да не прихване,защото АБ ще я предпази.на мен пък ми се иска и тя да се ошари,та да минават наведнъж,какво ще се туткам ту със единият ту със другият.
За мен си няма да говоря.Пряк контакт имам и със двамата.Боби,вечер заспива до мен,не съм се шарила до момента и ако трябва да съм реалист,най вероятно и аз ще се опъпча,но аз съм корава дама,тъй,че ще мине набърже.Т при мен не фирее,иде и като види,че нищо не правя по въпроса и не и обръщам внимание си заминава с подвита опашка. Mr. Green
А за срещата айде давайте.Ще накараме wa-wa да ковне темата за новата среща.Всеки да дава предложения,кога може,тоест през кой месец ориентировачно за дата и линкчета примерно с предложения къде.Бунгала,хотели и т.н.Аз си мисля,че бунгалата ще са по удобни за всички ни,най вече,че сме и със деца.

# 21
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 528
Здравейте,мацки!Страхотна среща гледам сте направили.В снимките ми останаха очите!То тез деца и мами големи красоти,беееееееееее.Искам да кажа на Дарена,че изглежда фантастично Heart Eyes
Пулих се една камара време да разпозная Ивка,ама тц пък тя каква била работата.Ивче,да ти кажа под секрет,че се шарих на 18 години и по-голям кошмар от това нещо май не съм изживявала.На хлапето,което ме зарази му мина за три дена,а на мен един месец се мъчиха да ми избият пъпките.
И да знайте редовно си ви чета!
Хубава вечер на всички!

# 22
  • Мнения: 1 652
Сиска, благодаря за комплимента!  bouquet

Хайде и на следващата среща да дойдете с божествената Божидара и вие. Grinning

# 23
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
......Аз те споменах там,че и на предната среща недойде..но тогава поне се канеше,за тя не си се канила!Другата среща ще е на морето вече......

# 24
  • Мнения: 883
Момичета, аз вече писах в другата тема, не видях тази  #Crazy
Страхотни са снимките!!! От мен - утре. Добре че съм на работа, че имам нет! Ама не се сетих да взема фотоапарата, та да ги сваля  newsm78
Много се радвам, че се видяхме. Всички сте СУПЕР!!!  newsm10
А срещата беше - с думи не можеш я описа!
Толкова сме доволни (и аз, и децата) че вече нямаме търпение за следващата. Дано пак да можем да дойдем!
Искам да благодаря на Креми, на Darena, на mimi_s за превъзходното транспортно обслужване! Април, и на вас, за това, че ни взехте багажа!
Приятно ми беше да си поговоря с вас - с всички, с които имах възможност. С които не успях - следващия път непременно!

Магьоснико, няма какво да ми благодариш за детегледачката - мисля, че тя беше по-доволна и от вас за възможността, която й се отвори  Grinning (Дори снощи коментираше "Жалко, че няма как да ни ги дадат /бебе Боби и Ники/ за по-дълго"  Cry). така, че, майчета, водете си смело малките дечица на срещите - има кой да ги гледа  Hug

Друго си е като добиеш лични впечатления. Сега тракам по клавиатурата и си представям усмивките ви и чувам гласовете ви и веселия смях на 20-ина деца събрани на едно място!

БЕШЕ ЧУДЕСНО!

Светле, благодарим за организацията!
Сарлита, бонбоните бяха изкусително вкусни (няма да казвам колко изядох  Embarassed) Да си жива и здрава, много обич и шастие и на другата среща да сте с нас!!!


# 25
  • Мнения: 2 722
Пуснах снимките набързо, сега да напиша и два-три реда /поне/
Очарована съм от срещата и от всички вас.
Днес с Милен разгледахме снимките и той възторжено повтаряше отново имената които беше запомнил и питаше "кой беше" за тези с чиито имена се затрудни.
Руслан също остана доволен, като че ли най-вече от басейна и от възможността да се направи на детегледачка вечерта /разбирайте  да се смотае пред телевизора на спокойствие без аз да раздавам нареждания какво да се свърши/ Laughing
С нетърпение очакваме следващата среща, дано да е удобна по време и място и за нас  Hug
Благодарим на mimi_s за организацията и на Старлита за бонбоните.
О, да и да отбележа че Милен е влюбен в Корни, Дидка и Дарена. За първите две - ясно - той е почитател на рубенсовите жени, ама тоз "кокал" Дарена с какво ли го заплени  Joy
Сега започвам лека полека да надписвам снимките - все до края на годината ще свърша  Embarassed

# 26
  • Мнения: 1 652


Прощавайте, но не мога да се въздържа от коментара си за тази снимка. Тука виждам моя син да "застрашава"  и "конкурира" бат'Бойко .
1. Не ми гледай носа- гледай ми стойката.
2. Не ми гледай носа- гледай ми пищова.

Изобщо бат'Бойко пасти да яде.

  ама тоз "кокал" Дарена с какво ли го заплени  Joy

Мамо Галя, к'во пиеш? Добре, че си сложила "кокал" в кавички. А пък  колегата Миленчо-и мен  ме омагьоса. Голям фен съм му - да знаеш.   smile3525

# 27
  • Мнения: 273
Момичета, изглеждате страхотно. Звучите още по-хубаво. Благородно ви завиждам за хубавите изживявания и прекрасните спомени, които дълго ще носите от тази среща. В съботата много си мислих за всички вас.
 
За моя радост, отзвук от повода за нашето отсъствие е и мнението на служители, е че такова хубаво детско представление не е имало в театъра. Ще поканим всички, проявяващи интерес, следващия път.

Искрено се надявам на следващата среща да пристигнем първи.

# 28
  • Мнения: 2 084
Невероятни сте! И мъжа ми погледа малко снимки. Искаме и ние да дойдем през лятото.

# 29
  • Мнения: 883
Ето снимките и от нас.
Извинявам се за закъснението, но исках да им сложа и надписите Simple Smile
Искам да отбележа, че на всички снимки, на които не присъства автор е Надя  Grinning

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=128914][url]http://www.s … p?album_id=128914[/url]

Общи условия

Активация на акаунт