Отговори
# 30
  • Мнения: 390
Здравейте,милички!
Нека да се включа и аз в пожеланията за успешна седмица.Предстои голям празник Гергьовден.Нека сме победители!

# 31
  • BG
  • Мнения: 793
Привет от мен  Hug
Аз свикнах да ви се отчитам, та да си кажа и сега  Embarassed аз съм пак от чакащите, но този път чакаме резултат от тестикуларната биопсия на съпругът. Засега знаем, че има запушени канали, вследствие на операциите като малък, но повече ще знаем другата седмица.
Хубав ден ви желая   bouquet

# 32
  • BG
  • Мнения: 793
Simma, имаш стиснати палци от мен  fingerscrossed

# 33
  • Мнения: 4 306
rozaly, при кой правихте биопсия? Сори, може и да си казала, но съм забравила  Embarassed Щом има запушени канали, споменаха ли пластика? Стискам палци за живи спермчовци!
Simma, Лали успех! Praynig Praynig Praynig
Даре, зачезна нещо... и в Искам бебе не съм те засичала. Как си?

# 34
  • BG
  • Мнения: 793
биопсията беше вчера при д- р Кацаров, не ни каза нищо за пластика, но мъжът ми е с двустранен крипторхизъм и много високо ФСХ, та запушените каналчета са ни най- малкият проблем засега.

# 35
  • Мнения: 1 950
Ей ме на завърнах се Laughing
Първо бяхме в Пловдив, после в Несебър, после пак в Пловдив. Ходихме на много места, изкарахме си чудесно и надявам се починахме Laughing Само че много и похапвахме та сега сме на диета и двамата, че сме заприличали на .............айде да не казвам какво Mr. Green
Силно стискам палци на момичетата с инсета Hug Praynig
rozaly на вас също Praynig Hug, Лили животинките ти са страхотни Laughing, аз също като Шоши умирам за сиамки, имах майка и син, майката почина на почти 17 години, сега си гледаме сина, който е вече на 10 Laughing

Хубава седмица и само положителни емоции ви пожелавам  bouquet Hug

П.С. Мишинката, заглавието е страхотно Hug

# 36
  • Мнения: 3 376
Здравейте и от мен! Аз съм вече първи работен ден на работа. Чета си мейловете и си сортирам задачките за предстоящите седмици. Ех, лудница някаква  ooooh!

Розали, Лали и Сима, стиснати палци от мен  Peace

# 37
  • Мнения: 1 329
Здравейтееееее,

и аз да се разпиша.
Даре, къде наистина се покри бе мила? А на въпроса за Голдъна - виж темата за Великден!
Кажи как си? Какво правиш?

Гриз, лека и спорна работа.

Бан, нещо ми се губи newsm78

На правещите инсеминации - пожелавам успех и след 3 седмици да ни се похвалят.

При мен единственото различно нещо, което се случи е че цикълът ми полудя и този месец като че ли ми дойде 2 пъти, един след друг. Така и не разбрах какво се случи, но от 19 Април все съм с тампони. Ей пусти късмет, един нормален секс преди лапарото няма да ме огрее , ей  Embarassed

# 38
  • Мнения: 740
БАН и на мен ми липсва.

Дарилче, ама какъв ще те огрее след.....  Mr. Green
Желая ти късмет и ще чакаме добри новини, задължително!

# 39
  • Мнения: 4 324
Избутахме си седмичната тема на втора страница Simple Smile
Дарилка при теб менструацията два пъти в месеца, а при мен нито един път за два месеца Simple Smile Хубавата новина обаче е че БТ най-после се вдигна на 37, което поне значи че овулацията е минала Simple Smile
Сестра ми днес има рожден ден Simple Smile Черпя всички Ви виртуално с нейните вкусни торти (ще снимам довечера и ще покажа Wink )
Весел ден Simple Smile

# 40
  • Мнения: 1 441
Темата ни отишла чак на втора страница....
Ей ме бе Mr. Green кой се е затъжил за мен. Миналата седмица пак минах да ви навестя и Жабката ме излови, че чета  Mr. Green
Сега само ви чета, щото нямам какво да разправям - слагам Диферелина и чакам юли месец, че да подновим плановете. Предния път като се разписах и се скарах, че не изпълнявате плана с положителните тестове Голдъна се разписа, че се е спотайвала  Heart Eyes. Та и сега да взема да ви се накарам, че може още някой да изплува - инсеминации, туй-онуй... Laughing
Аз си имам други трески междувременно. Тази събота сме на сватба в Хасково, следващата събота - на сватба в Русе, а в четвъртък сме н аинтервю в Американското посолство за визи за третата сватба - на сестра ми през септември. Направо се разгембихме от сватби таз година  ooooh!
момичета, аз се връщам на плантацията, че ме зове с пълна сила. ще минавам от време на време да ви контролилам какво правите и да давам отчет  Mr. Green Целувки.

Аз докато си пусна поста и Верити бутнала темата напред  Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 1 950
Привет момичета  bouquet

Дарилкоооо, стига рева бре жена Laughing, нали резервира почивката за юни и писа, че тогава ще се отдаваш на разврат, кво си се разбързала Mr. Green Wink
Бан-че, много сватби, много нещо Laughing, нека лошо няма и дано лесно ви дадат визите за Хамериката Laughing
Верити, да ти е жива и здрава сестричката  bouquet, и моята е теле като твоята Laughing

Хубав петък ви пожелавам, аз пак се стягам за път Mr. Green

# 42
  • BG
  • Мнения: 793
Привет и от мен  Hug
Аз откакто се включих в седмичната темичка, тя нещо не върви  newsm78 Но сигурно почивните дни са виновни за това.
Аз си пия хапчетата, моря стрептококите и се чудя така и така този месец го пропускаме, знаете ли какви още предварителни изследвания да си направя като за ПРЕДбременна  Blush  , че нещо не ме пропукат гадинките  ooooh!

Дарилко, и аз съм наказана малко като теб, но първо заради твойта причина, а сега заради операцията на мъжо  #Cussing out

Цветунчо, за къде стягаш багажа, Гергьовден ли ще посрещаш подобаващо?

# 43
  • Мнения: 3 376
Уф момичета, стискайте ми палци скоро да спре да ми кърви, защото вече 2 седмици продължава и ми иде да се  #2gunfire Знам че е нормален страничен ефект от проверата, ама се чувствам ужасно. Коремът ми е подут, тежко ми е, гади ми се  Close

Розали, за какви изследвания говориш? Изследвания преди ИКСИ ли?

Верити, честит рожден ден на сестра ти! Да ти е жива и здрава и да чака скоро племенничета   bouquet

# 44
  • BG
  • Мнения: 793
Да, изследвания преди ИКСИ Гризка, но сигурно много бързам, може да няма никакви плувци в биопсията  Sad

Общи условия

Активация на акаунт