Отговори
# 15
  • BG
  • Мнения: 793
Goldie,  съжалявам мила  Sad

# 16
  • Мнения: 1 612
Здравейте всички!
Аз пак изчезнах за дълго, но да знаете че Ви наглеждам от време на време.
И макар с известно закъснение пускам снимки на кученцето.
И понеже имам още 2 животинки, които обичкам ще Ви покажа и тях.
Лори на 3 месеца и един ден
Лори на 3 месеца и малко
Лори на почти 4 месеца
Дейзи на 14 годинки
И пак Дейзи на 14 години
Лъки на 4 годинки и половина
И пак Лъки на 4 годники и половина

Нали са ми много сладки! Пу пу!

Успешна седмичка на всички!

# 17
  • Мнения: 1 143
rozaly, и при мен нямаше никакви симптоми
lilia_n_s , страхотни са животинките!!! Обожавам сиамките!

# 18
  • Мнения: 740
Айде и аз да си кажа - на етап сме пето инсе, при това аз съм с възпален синузит. Главата ми ще се пръсне Sad
И времето е толкова отвратително

Хубава седмица на всички Sunglasses

# 19
  • Мнения: 3 376
Здравейте и от мен Peace
Със закъснение, честит ден на труда   bouquet Дай Боже работата да ни носи повече удоволствие, вместо нерви, умора и изтощение Peace На мен днес ми е последният ден от болничния, и утре по живо по здраво се връщам на работа. Да видим как ще се съчетаят страничните ефекти на проверата с работата  Twisted Evil

Сима, съжалявам за синузита Sad То няма подходящ момент за тия работи, ама все пак защо му трябваше точно за инсето да се появява  #2gunfire Лекувате ли го с нещо? Мисля, че леките антибиотици няма да попречат на инсето...

Лилия, прекрасни животинки  Heart Eyes

Затишието във форума го отдавам на 4те почивни дни. Сигурно повечето (включително и аз) са пътували на някъде. Днес чакаме повечето да се завърнат и да разказват  Sunglasses

# 20
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   Сименце, стискам палци и се моля горещо за успех този път. Лично мои наблюдения - често съм гледала графики на БТ на забременели момичета. Масово са забременели, докато са карали някаква лека настинка, грипче...имало е възпалителен процес в организма. Споделяла съм с някои от вас, но наистина ми е правило впечатление.
   За протокола -  при мен като стана, бях със зверски цистит и бях на антибиотик.

# 21
  • Мнения: 763
Хайде и аз да се включа за малко  Laughing На всички ви пожелавам хубави майски новини, пролетно настроение и слънчеви усмивки. Сима, дано по-бързо да ти мине, горе главата миличка!
Успех на всички!

# 22
  • Мнения: 740
Въйййй, Розинка, от сутринта насам точно това си мисля и аз   love001  love001  love001
Най-интересното е, че след процедурата днес спря да ме боли главата. Запушен ми е носа, имам вътрешна температура, напукани са ми устните, но поне глава не ме боли  newsm78

# 23
  • Мнения: 1 209
Момичета, здравейте и от мен...

След четири дни скитане най-накрая успявам да се запиша и аз... Темичката е страхотна  Laughing

Да ви кажа само, че мен пак ме посети госпоицата... Сега започнах подготовка за четвърто поредно инсе  Praynig , след което със сигурност ще има добри новини  newsm68 newsm44 newsm68

Успех на всички!!!

# 24
  • Мнения: 4 589
Здравейте мимичета,

пожелавам не само успешна седмица, а много успешен месец. И на нас ни предстои среща и 3 инсеминация, макар че може би до прегледа ще сме изпуснали момента. Но силно се надявам скоро да стане.
Четох тия дни една статия - Стъпки за забременяване. И започнахме. Смятам да се проверявам с лентички за овулация а не с БТ, защото нямям време и нерви да го правя.

Хайде, хубав ден и касмет на всички.....

# 25
  • Мнения: 740
Тестовете за овулация са много полезни и вършат наистина страхотна работа. Аз ги ползвах 3 месеца и това което показваха, след това се потвърди с фоликуметрията.

# 26
  • Мнения: 553
Здравейте и от мен момичета  Hug
На болните - бързо да оздравяват, а на правещите инсе - скоро да се похвалят с  EFP fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
И мен ме мъчи някакъв гаден вирус със синузит, кашлица и всички екстри, но не му се давам  Mr. Green Пия си чайчета и витаминчета и не се спирам тези дни. Дано пък този месец грипът да ни е на късмет  Wink щом вече има подобни резултати  Simple Smile
Успешна и слънчева седмичка на всички  Hug

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Успешна седмичка,момичета.Нека веселото настроение от почивните дни да не ви изоставя.  bouquet

# 28
  • Мнения: 2 120
Здравеейтееее. Стискам палци на Сима, на Лали за инсето и на всички, които се нуждаят.
При мен нищо ново.
Розичке, какви са тез `две туптящи сърца`????? WinkХмммм......

# 29
  • Мнения: 740
...Стискам палци на Сима, на Лали за инсето ....

Лали е на инсе? ... newsm78 Кой тука се скатава, да му пожелая от сърце късмет?  Hug

Общи условия

Активация на акаунт