Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте момичетааааа Grinning Как си изкарахте празниците? Аз съм в супер настроение, защото си направихме една екскурзия до Рим. Треса се цялата от емоции Laughing Положителни, естествено. Не можеше да ми развали настроението дори гадната лелка, която ме посети на първия ден от престоя ни. Сега се опитвам да вляза в релси и въпреки че от 2 дни съм на работа, непрекъснато си мисля за местатата, които видях и всичко, което преживях.
Стискам палци на всички ви за добри новини през близките няколко дни Peace
Виждам, че се заформя и срещичка Wink Не пропускайте и една от ветеранките във форума Party Ще дойда с най-голямо удоволствие! Laughing
Прегръдки на всички Hug и ви предавам от положителната си енергия  Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 3 376
Розали, за изследвания преди ИКСИ виж тази тема:
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=8187.0
Стискаме палци за резултата от биопсията  Praynig Praynig Praynig

Леичка, как се радвам, че намина  Heart Eyes Наистина, една хубава екскурзия държи влага дълго време  Grinning Очаквам с нетърпение да се видим на форумската срещичка  Party

# 47
  • BG
  • Мнения: 793
Мерсаж Гризке   bouquet
На всички пожелавам весел уикенд  Hug

# 48
  • Мнения: 1 950
Леичка, добре завърнала се  bouquet. И аз чакам една дружка днес, утре да пристигне от Рим и да ми разказва Laughing
rozaly , ще ходя в едно родопско село на 20 км от Пловдив, където имаме една къщичка и тази седмица откриваме сезона Laughing

На всички ви пожелавам хубав уикенд и крехко агнешко за Гергьовден Mr. Green  bouquet

# 49
  • Мнения: 268
Здравейте момичета!
Аз да си призная доста отдавна ви чета, но много рядко пиша тук, и от време на време в Искам бебе Wink Всъщност сега се осмелявам да пиша в темичката ви защото видях че с rozaly споделяме подобен проблем - моят мъж също е бил с двустранен крипторхизъм като малък, оперирали са го на 4-5 годишна възраст, което е доста късничко според днешните мнения на докторите.  Sad Та затова искам да попитам вие как установихте че има сраствания и запушени каналчета вследствие на операциите и какво показа спермограмата която сигурно сте правили? Извинявам се много защото сигурно вече си обяснявала на дълго и на широко тези неща но ми е адски притеснено а моя мъж не ще и да чуе за лекар! Убедих го да направим спермограма в обикновена лаборатория която между другото показа 70% бързоподвижни а някои други показатели бяха на границите. Не знам вече какво да мисля. Ужасно много искаме да си имаме бебче а не става и не става. Много ще съм благодарна на розали ако ми пише тук или лично съобщение. Приятен уикенд на всички ви пожелавам  и много исмивки  bouquet

# 50
  • BG
  • Мнения: 793
привет skygirl, ние сме с абсолютна азооспермия- НИЩО, абсолютно нищо на което да правим морфология. В това отношение Вие сте супер, имате си плувци.
За да няма отегчени ще ти пиша на лични  Hug

# 51
# 52
  • Мнения: 268
розали  Hug благодаря много! наистина ми помогна тази информация   bouquet

# 53
  • Мнения: 4 324
skygirl добре дошла и в този подфорум. Пожелавам ти да не се задържаш тук и съвсем скоро да гушкаш своето бебенце Simple Smile

Знам, че ще ти е безкрайно трудно да убедиш мъжа си за нова спермограма, но трябва. Направете я в клиника по стерилитет.

Пусни си нова тема за въпросите които те касаят, защото тук ще се изгубят между ежедневните постинги. Напиши къде точно сте правили спермограмата и какви са всичките показатели.

# 54
  • Мнения: 7 716
Обичам ви. Радвам се, че мислите за мен. Laughing

# 55
  • Мнения: 4 324
Лали  Hug
Ти да не би да мислиш, че изобщо не се сещаме за теб Simple Smile

# 56
  • Мнения: 1 329
Аз съм в супер настроение, защото си направихме една екскурзия до Рим.


Ооо, една римлянка се завърна...Знам какво ти е отвътре, особенно като съм била 2 пъти там...Невероятен е Рим и цяла Италия. Пожелавам на всеки да отиде там.

Цветуне, супер ще си починете сред природата.

Розали, Скайгърл - успех и бъдете до мъжете си.

Гриз, дано спре кръвотечението скоро.
И един въпрос - веднага след лапароскопия задължително ли е да има кървене и кога след това ти идва цикъла?

Миленоууу, много, ама много е хубава Вики ма...Баща й доста се е потрудил Flutter

И аз да се похваля - огря ме Crazy

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Момичета, честит празник на всички, които имат повод да почерпят днес  bouquet Много щастие и много усмивки!
И тук да почерпя за здравето на моя мъж:
- дай Боже скоро да го направя бъдещ татко Praynig
На всички пожелавам много поводи за радост и стискам палци на всички, които имат нужда Hug

# 58
  • BG
  • Мнения: 793
Goldie, да ти е жив и здрав мъжа и много щастие на всички, които празнуват днес  Hug

Общи условия

Активация на акаунт