С нетърпение чакаме през ЮЛИ, нашите сладури!

  • 12 301
  • 302
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 640
Аз съм в 31 седмица, но си ми пише на лентичката.
Димианки, предполагам, че не ставаше въпрос за теб лично - поне 4-5 човека го написаха това. Не се впрягай за нещо такова Simple Smile

# 31
  • Мнения: 172
Аз съм +10кг. За бебето ще разбера след 2 седмици.
Привет Winx, как си всичко наред ли е със теб?Ако искаш на лични дане заемаме пространството Grinning

# 32
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
dimianki и Донси, недейте да се карате, че ще дойде госпожата с пръчката  Peace Имайте предвид, че хора всякакви и начини на изказване също. Не може всички да си пасваме като характери. А и форума не е като на живо да си кажеш нещата - не винаги написаното е това което би казал очи в очи. А може и човека написал поста си да е имал друго предвид, а не това което другия разбрал. Бъдете по-толерантни и запазете добрият дух на темата! Моля ви   bouquet
И никой да не се засяга, нищо лично

# 33
  • Мнения: 984
Аз с килограмите последно бях +5 в 27ма седмица. Другата седмица ще ходя на ЖК и ще видим последния месец колко съм качила.
Искам да питам мамите от София: знаете ли нещо за профилактика на топлофикация това лято. Милото сега се сети, че ще е хубаво да си купим бойлер за всеки случай, но пък миналата година се говореше, че няма да има повече профилактики. От една страна със бойлер ще ни е много по-лесно не толкова за беболинчо ами аз да вземам бърз душ за 2 мин, а не да се разкарвам с кофите. Обаче в нашата огромна баня с wc 2х3 само бойлер ми липсва...

# 34
  • София
  • Мнения: 5 728
Аз не се засягам но не е за 1 път и става някак гадничко! Аз лично се извинявам само и единствено на вас,но то си има граници за всичко! Simple Smile Приятна вечер на всички и до утре!  Hug 

# 35
  • Мнения: 741
Аз съм с 11кг отгоре,а бях 49.Много ми тежи и всичко се прави с голям зор.
За профилактиката-казаха че вече нямя да има,миналото лято също нямаше.

# 36
  • sf
  • Мнения: 10 158
първо да кажа, че постовете на  dimianki въобще не ги чета, щото ме дразнят. / не само в нашата тема/. има право да си пише където иска, тъй че да си пише.

за профилактиката на топлата вода - не знам , в нашия квартал няма ТЕЦ и сме на бойлер. много е тъпо, имаме парно, а няма топла вода. много завиждам на кварталите с ТЕЦ. страшно удобство е.

# 37
  • Мнения: 640
Миналото лято казаха, че няма да има профилактика, но в Люлин си ни спряха водата точно за 1 седмица. Е, верно, че не бяха 2, ама и 1 си е неудобство. За това лято казаха, че няма да има, но ако има се командировам я в Сандански, я в Пловдив. Хич не мисля на хазяйката и бойлер да й купувам или да се къпя отново с кофи и легенчета Simple Smile

# 38
  • Мнения: 521
Момичета, завиждам ви благородно! Като чета, че сте качили по 10 кг. Аз казах, че съм качила 23, а съм в 30 г.с. Докато ходех на работа ядех само тестени закуски и плодове. След като излязох от болницата почнах да се разхождам, защато преди просто нямах време и имаше резултат.За един месец съм качила +1 за мен и +1 на бебка, което е доста по-поносимо.
Дано спра с тези кг на мен, че вече не мога да се гледам  Praynig

# 39
  • Мнения: 312
ние тук сме на ТЕЦ (в София, де) и миналата година като правих ремонт сложих бойлер в банята заради тия профилактики. Във Варна е лесно, там сме си на бойлер и тва е. Та за това лято казаха, че нямало да има профилактика в нашия район... е да, обаче ако знаеш колко пъти ми се е случвало от октомври (когато се нанесохме) до сегада спират топлата вода за цял ден и повече без никакво предупреждение... та бойлерът се оказа много добра инвестиция, въпреки ТЕЦ-а.

# 40
  • София
  • Мнения: 568
Лионче, радвам се, че те виждам  bouquet. Как си в работата? Килограмите ти са си супер!
Стига бе, момичета, и аз не мисля, че някой се заяжда. А и да си призная също съм се чудила и в други теми, не само в нашите защо пишат "запис", като не казват нищо. Дори гледах някъде да няма специална опция, която да ти дава темата винаги отгоре  тада я следиш. Един вид абонамент  Joy. ама питах една приятелка и тя ме светна  doh
Ками, педиатърката от25 п-ка се казва Азади. Приятелката ми е доволна от нея. Хабавото било, че е само педиатър, не е джи пи и няма опашки от всякакви хора. Дрогото - предписва антибиотик само в краен случай и май работеше и в събота. Дано да съм ти била полезна.
Май това щях да пиша...  newsm78 хайде приятна вечер  bouquet
П.С. Виждам, че донси е писала обяснение...

# 41
  • Мнения: 984
За водата и аз си спомням че казаха че няма да я спират, а я спряха за няколко дни... по-малко от обикновенно, но все пак...
Ще трябва да разгледаме бойлерите май... Ако я спрат докато беболинчо е съвсем малък ще ми е трудно да отида до Варна... уфффф newsm78

# 42
  • Мнения: 521
Незнам дали не е повече за притеснение не толкова профилактиката на топлата вода, колкото вероятността да има воден режим. Имам леки притеснения по този въпрос. дано не съм права и не съм ви навела на кофти мисли.

# 43
  • София
  • Мнения: 7 242
Айде, като ще си презнаваме... до тук съм + 14, обаче стартирах от 90 и кусур. Правете му сметката Tired. С Цвети качих 30, надявам се сега да са по-малко....

Sofi Bo, и аз пиша понякога запис - така се "абинерам" за темата и мога да си я следя, като натискам опцията "Нови отговори на мои публикации" /горе вляво/. Но щом дразни, ще измислям по нещо...Ето, сега си празнах за килцата Grinning, а мислех да мина само с един "запис" Wink

# 44
  • sf
  • Мнения: 10 158
Цитат
Незнам дали не е повече за притеснение не толкова профилактиката на топлата вода, колкото вероятността да има воден режим

 #Crazy  ама сериозно ли това за водния режим? има ли такава вероятност? тва направо ме разбива. даже няма къде да се командировам ако има нещо такова  Cry

Общи условия

Активация на акаунт