С нетърпение чакаме през ЮЛИ, нашите сладури!

  • 12 303
  • 302
  •   1
Отговори
# 300
# 301
Здравейте,пораснали коремки  261uu
Днес деня е повече от прекрасен,току що се връщам от фризиор е без боядисване,че нещо не хваща.Като ви слушам с тея срещички,ми идва да си купя самолет и да долетя до вас newsm52,много искам да се запознаем.По късно
ще ви пратя още снимчици,нищо не казахте за старите,сигурно съм зле  newsm45,Аз пък излизам в майченство на 23.05,и със Свет сме планирали една лека предродилна почивчица,но обмисляме къде newsm78.
Момичета искам да ви помоля за един съвет,просто толкова съм объркана и притеснена.За какво става въпрос:
Аз и ''мъжа'' ми сме семейство,но без да имаме брак,само годеж,но се случи така,че трябваше да чакаме година от смърта на негов роднина.И тая година мина на 21.04,но решихме вече да правим сватба след като се роди бебчо,представяте ли си сватба,ремонт и появата на бебо.Но не са проблем парите проблема е че не подкрепям булки и то във напреднала бременност.До 4,5 месец съм за ,но както е при мен случаят не.
Въпросът ми е дали ще имаме проблеми ,след като нямаме брак.Моята приятелка ме псъветва преди да се роди бебето ,да подпишем брак,защото процедурите им били дълги,сложни и проблемни.Моля да ме посъвтвате Praynig
Едно огромно благодаря!Черпя ви една виртуална тортичка  party023
Лек и усмихнат,слънчев ден LaughingОчаквам съветите ви мили момичета

# 302
  • Мнения: 984
rosisvet виж новата тема  Wink

Общи условия

Активация на акаунт