Бременни чужбински мами - 8

  • 12 266
  • 281
  •   1
Отговори
# 255
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Звезди, стискам палци! newsm10 newsm10

# 256
  • Мнения: 2 825
Звездииии  Hug Hug Hug Hug Стискаме палци, с теб сме  Hug Hug Hug

Бобченка, може наистина бебата да е по-мъничка, джобно гадже да става  Wink  дано всичко е наред, няма да ти е лесно до другия преглед, но опитай се да бъдеш максимално позитивна  Hug

Небенце, и мен така ме карат да си представям , а и аз хич въображение нямам, ама те бързо се ориентират, че мъжо е добър в това и почват само с него да се обясняват, а аз накрая си излизам пак неразбрала за какво иде реч  ooooh!

За мен, на Бъза най-голямото предимство е сгъването и разгъването... просто с една ръка става всичко. Вчера пак пробвахме Чикото, ами там и трета ръка ми трябва  Laughing не е чак толкова трудно, де, ама като ги сравнявам...

Тези колички на Хартан ги гледах в нет, страхотни са. Жалко, че тук никой не е чувал за тях.

# 257
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Звездичке, стискам палци!!!!!!!!!!!!!
Леко и бързо раждане Hug Hug Hug Hug Hug

# 258
  • Мнения: 7 605
Иха, Звеzди, най после, по4на се  Grinning  Хайде горе главата, стискаме палци  Praynig

Клара, наистина са страхотни, с 2 ръце препоръ4вам  Peace  МожеШ по интернет да си поръ4ваШ, ама беz да си ги виждала на живо....  newsm78 Зависи къде си в Испания, има много евтини полети до Германия, та zа под 100? можеШ да летиШ до немско и обратно и да си иzбираШ коли4ка  Mr. Green

Боб4енка, бебета растят скокообраzно. Може след една седмица да е наваксвала ве4е. Пък и тия таблици по които гледат....ми те са zа средностати4ески бебета, винаги има по големи и по малки бебета. Да не говорим пък, 4е мноооого лесно могат да объркат раzмера, трябва да мерят много то4но което е по4ти невъzможно. 2 дена преди да родя ми каzаха 4е бебето Ще е над 4кг, а тя се роди 3,630  Crazy  Та не се притеснявай иzлиШно, важното е водите и плацентата да са добре и Щом притока по пъпната връв е окей, няма място zа паника  Wink

# 259
  • Мнения: 2 567
Звездииии, мила, с теб сме всички!!! Леко и безпроблемно!  Hug
Бобченка, надявам се искрено всичко да е наред!   bouquet Никога на са ми казвали, дали отговаря на седмиците бебето сега като се замисля...А в отчетните теми често чета как им се измества термина я със седмица по-рано, я по-късно.  Thinking

# 260
  • Мнения: 3 388
Звезди. започна сеее! Стискам палци миличка и после ВИ чакаме при нас с разказче и снимки на бебока. Кураж  Hug

Бобченка, хубаво са ти казали момичетата, често пъти има разминаване с няколко седмици. може рросто бебка да е по-мыничка, а и нали е госпожица - фина е  Crazy Важното е, че всичко е наред. Гледай на нещата оптимистично и мисли позитивно    bouquet

Шоши, аз също чета в отчетните как им се измества термина, а също и как им мерят коремите. Тук моят док корема никога не ми е мерил, а термина ми си стои закован. Освен това в Бг им казват точно колко тежал бебо, докато тук само ми казват. че си отговаря и няма проблем. В крайна сметка наистина най-важното е всичко да е наред с бебоците и нас- техните мами. Но тази тема ми помага да си дам сметка колко различно се процедира в отделните страни и как практиките по следене на бременността често пъти въобще нямат нищо общо.

След като се наобядваме излизаме на раходка, ще отидем най-вероятно кым езерото Комо. А утре ще вземаме легълцето на мъника  Crazy

Поздрави на всички и пазете тумбаците  Hug Когато се върнем, ще проверя има ли новини от Звездичка  Heart Eyes

# 261
  • Мнения: 2 567
Тук моят док корема никога не ми е мерил, а термина ми си стои закован.
И при мен така е било досега.  Peace
Ох, искам и аз на Комо! Вълшебно място! Heart Eyes Весело изкарване  Hug

# 262
  • Мнения: 1 854
Звезди, 4акаме снимки с бебо в новата коли4ка Hug.Прегрьщам те силно и ти желая лек пьт кьм заветната цел  bouquet
Боб4енка, щом вси4ко е наред с бебо зна4и е добре.Ако вие сте по дребни4ки то шанса и бебо да е така е голям, освен ако няма някой по едьр дядо или баба, на който да се метне Grinning
И тук не ми казват мерките на бебо, не ми мерят корема.Според мьжьт ми аз много сьм искала да знам, докато холандците не били така и се задоволявали само сьс "вси4ко е наред" или сьответно "не е". Mr. Green
Лек и приятен уикенд, гушки на корем4етата Hug

# 263
  • Мнения: 750
Звезди най накрая,беше ми се из4акало 4акането ей Heart Eyes
Кураж скъпа и скоро да ни представиш малкия мързеланко Hug

# 264
  • Мнения: 1 854
Немски мами, какви са отзивите по Вашите земи за марките детски коли4ки  i`coo и  TFK?Разглеждам по ebay.de и си харесах някой модели и са 2в1 Grinning

# 265
  • Мнения: 2 567
Не съм ги чувала, съжалявам.
Нямаме ли вести от Звезди???

# 266
  • Мнения: 1 854
Не съм ги чувала, съжалявам.


Шоши, а hauk 4увала ли си?

# 267
  • Мнения: 1 199
Звезди, стискаме палци Hug
Бобченка, за едно новородено е нормално да тежи както 2 кг и половина, така и 5, въпреки че второто е два пъти по-голямо от първото. Второто ми дете тежеше с 1 кг повече от първото. Така че остави ги статистиките, не се притеснявай, всяко бебе си расте със собствено темпо.
Да ви се похваля че днес с мъж ми направихме много успешен бебешки шопинг. Обаче само на дрешки. Той казва че не му се струва разумно да купуваме няколко месеца по-рано количка, при условие че ако се появи проблем при нея можем да я върнем в рамките на 3 месеца. А за да видим дали ще работи добре, трябва да я използваме, т.е. трябва да има бебе. Разбира се, преди това ще сме уточнили модела и може би в началото на септември (на мен термина ми е на 15-и) ще отидем да я купим. С креватчето също не ми се избързва много, защото не искам да гледам няколко месеца празно креватче. Предпочитам сега спокойно да изберем модела и малко преди раждането да го купим.

# 268
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ех, Звезди4ка как ме зарадва, стискам палци да мине вси4ко по вода  Praynig  bouquet
Hug Hug Hug мерси моми4ета, успокоих се аз. Те тука6ните лекари освен да ти изкарат акъла, друго не правят. 6те видим другата седмица на контролата колко е пораснала бебка. Тати и той се успокои ве4е, днес даже бяхме на голям схопинг и накупихме за му6мурока каво ли не.
Да споделя. В4ера докато бяхме в болницата и 4акахме и се разхождаха напред назах разда6ти жени и разтревожени татковци и бе6е много вълнува6та за мен гледка, като знам 4е и нас това 4ака. На6ия тати бе6е така #Crazy и ми вика: "Ти сигурно се пла6и6"  Simple Smile. Но да си призная, изоб6то не ме е страх и даже се вълнувам много, 4ак до нетърпение, толкова ми бе6е интересно вси4ко.
Снимах си корема преди два дена да ви покажа накъде отива работата
Мен ме 4ака безсънна но6т.
Лека но6т  1countingsheep

# 269
  • Мнения: 750
Боб4е ама ти ме уби с това финно корем4е Rolling Eyes
И нашият тати е много развълнуван Flutterда знаете като му говори на пале4ко как му се насълзяват о4ите Laughing

Някакви новини от Звезди  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт